Зашто Срби који су побегли са Косова нема митинга од њих у Србији?

To ne sme da se pominje, strogo je zabranjeno. Vredjas velicinu zapadnih vrednosti. Ja sam na zapad otisao da zaradim jer mi to nisu omogucili u Srbiji
Sto se tice demokratije, ima je ali to svakako nije ovo sto nazivaju liberalnom demokratijom koja se promovise u zadnjih 4 godine. i tebi da je plata 8.000-10.000 Evra bolelo bi te uvo za Kosovo.
Па то си у праву, већина балканаца јесу такви - не би се продали јефтино никад. Ал мало појачаш цифру....да видиш као србогорац постаје милогорјац...или обрнуто.
 
Па то си у праву, већина балканаца јесу такви - не би се продали јефтино никад. Ал мало појачаш цифру....да видиш као србогорац постаје милогорјац...или обрнуто.
Pa naucili su se 2000'. Imali su od koga.
 
Па то си у праву, већина балканаца јесу такви - не би се продали јефтино никад. Ал мало појачаш цифру....да видиш као србогорац постаје милогорјац...или обрнуто.
Pravo zboris,karakter je odavno izgubljen
Nije sve u parama ima nesto i u zlatu:D
 
@Dingelinge
За кога навијаш у фудбалу, спорту ? Генерално имаш ли неки идеал осим новца ?
Novac mi je omogucio da kupim stan, iskolujem svoje dvoje dece i da pomognem familiji i nije ideal ali jeste potreba. Od sportova motociklizam i nautika.
 
Novac mi je omogucio da kupim stan, iskolujem svoje dvoje dece i da pomognem familiji i nije ideal ali jeste potreba. Od sportova motociklizam i nautika.
I ti si ga izgubio. Samo de te pitam, kada si zadnji put bio na Kosovu?
Па ето отићи ће можда и он на КиМ кад се све среди као што си ти дошао у Србију у пензију кад си се средио и у чему је проблем и сврха овог твог питања ако је у том питању укључена дволичност ?
Њега или било кога питаш "кад је последњи пут био на Косову" са алузијом да треба да иде на Косово ако га подржава у саставу Србије, а ти си урадио контра ствар јер уемсто да останеш тмао негде преко где си зарадио лепе новце ти ето дође у заосталу Србију да их трошиш. Добродошао али да знаш да ниси доследан сам себи те немаш право као такав ни другима било шта да спочитаваш. Чекаћемо ми да одемо на КиМ ако треба онолико колио си ти чекао пензију да се вратиш
 
Па ето отићи ће можда и он на КиМ кад се све среди као што си ти дошао у Србију у пензију кад си се средио и у чему је проблем и сврха овог твог питања ако је у том питању укључена дволичност ?
Nikada on nece otici na Kosovo jer ga u sustini i ne interesuje osim na forumu.
 
na Vučiću bilo samo da finalizira i on to odlično radi. Malo predstave, malo drame ali isporučuje na rate sve što je dogovoreno.
I, je l volis ti Vucica?
Zasto ga ne volis ako vec odlicno radi to sto i ti propagiras da je pametno i pozeljno - ispunjavati zelje sopstvenim dusmanima jer je to *realnost* i *mnogo su jaki*?
 
Па ето отићи ће можда и он на КиМ кад се све среди као што си ти дошао у Србију у пензију кад си се средио и у чему је проблем и сврха овог твог питања ако је у том питању укључена дволичност ?
Њега или било кога питаш "кад је последњи пут био на Косову" са алузијом да треба да иде на Косово ако га подржава у саставу Србије, а ти си урадио контра ствар јер уемсто да останеш тмао негде преко где си зарадио лепе новце ти ето дође у заосталу Србију да их трошиш. Добродошао али да знаш да ниси доследан сам себи те немаш право као такав ни другима било шта да спочитаваш. Чекаћемо ми да одемо на КиМ ако треба онолико колио си ти чекао пензију да се вратиш
Nije Srbija zaostala nego Srbi. A sto se tice odlaska na Kosovo.......docekaces. Ja zivim u dve zemlje, malo preko malo Srbija. Moze se.
 

Back
Top