Zašto se događa da odjednom ne možete smisliti miris omiljenog parfema

mačka zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
83.595
1716544926225.png


link na tekst https://www.naturala.hr/odjednom-ne-mozete-smisliti-miris-omiljenog-parfema-evo-zasto/

Zanimljiv fenomen, osobno mi se to znalo događati ali nisam mislila da je uzrok stres, više sam to povezivala sa hormonalnim promjenama.
Imate li ovakvih iskustava? Znalo se dogoditi da godinama koristim svoj omiljeni parfem i odjednom mi počinje smetati njegov miris. Mislila sam da je nešto slično u pitanju no nikako nisam sumnjala na stres
 
Imate li ovakvih iskustava? Znalo se dogoditi da godinama koristim svoj omiljeni parfem i odjednom mi počinje smetati njegov miris. Mislila sam da je nešto slično u pitanju no nikako nisam sumnjala na stres

Zato imam 3 omiljena parfema, a 4. je na redu.
Bacila sam oko na neku jeftinu kopiju nečega... 'ladno se zove REAL Madrid. :zcepanje:
Najomiljeniji ne koristim često, omiljeni malo češće, a baš dobar parfemčić svakodnevno.
Kod mene nema stresa jer ne trčim ni za čim. ;)
Polako samo!
 
Zato imam 3 omiljena parfema, a 4. je na redu.
Bacila sam oko na neku jeftinu kopiju nečega... 'ladno se zove REAL Madrid. :zcepanje:
Najomiljeniji ne koristim često, omiljeni malo češće, a baš dobar parfemčić svakodnevno.
Kod mene nema stresa jer ne trčim ni za čim. ;)
Polako samo!

nekada davno sam radila jedan pokus s mirisima. Volim parfeme, imam ih stvarno puno i često ih koristim.
Volim i putovanja i povezala sam određena mjesta/gradove s korištenjem određenih parfema. Bilo je zanimljivo stvoriti tako neki poseban dojam, povezati miris i grad. Kada sam bila kod kuće znala sam se opustiti na način da stavim parfem određenog grada i prisjetim se lijepih trenutaka. Odlično funkcionira, bar kod mene :mace:
 

Back
Top