Da li neko ima problem sa uraslim noktima?

Kakav laser pre ce mesar da ti sredi
Мени бре ћале каже: "Откисели ноге и дођи овамо". Ка кад узме маказице и само каже: "стисни зубе", па набије у месо и крене да копа....суза да ти крене из ока !! Пола сата сече нокте на оба велика палца. Сваких месец и по дана тако. Док на крају није толико загнојило да ме нога болела до колена. Онда су ми у општој болници то оперисали. РОДИО САМ СЕ !!!
 
A kako operisu kad opet raste
Исече ти нокат дужински до самог дна и извади целу страну која ураста. После узму онај штапић ко за чишћење ушију и натопе киселином "фенол" и гурну у само дно ране да стоји минут-два. Тако два или три пута и та киселина убије ћелије које омогућавају раст нокта. После нокат може да ти ураста само горе у самом врху где га подрезујеш ако сечеш у криво.
 
Мени бре ћале каже: "Откисели ноге и дођи овамо". Ка кад узме маказице и само каже: "стисни зубе", па набије у месо и крене да копа....суза да ти крене из ока !! Пола сата сече нокте на оба велика палца. Сваких месец и по дана тако. Док на крају није толико загнојило да ме нога болела до колена. Онда су ми у општој болници то оперисали. РОДИО САМ СЕ !!!
Zajebano kad naviknes na bol pa trazis pomoc tek kad stvari postanu alarmantne
 

Back
Top