Zašto Milivoj Ašner nikako da bude izručen Hrvatskoj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dragec,nije srbija sve gdje se srpski pas popišao.

ostavite se miloševićevih ideja.

E, sa tobom stvarno više ne želim da razgovaram...
Ti si toliki nacista i šovinista da je to sramota, Gebels bi se ponosio sa tobom da je živ...
Ulaženje sa tobom u raspravu mi je ispod časti tako da mogu da ti poručim samo ovo:
Jadan ti, a jadna je i majka koja te je rodila...

ZBOGOM !!!
 
Pa ti si totalno odlepio :shock:
Hajde objsni mi kako su mogli da okupiraju svoje kuće i zemlju...

Ma šetaj bre... vidim da tebi nisu sve koze na broju...

moguli ja pokušati. to ti je kao da u šumadiji ima jedno selo u kojem su večina mađari od pamtivjeka, i oni popilaju stabla uz ceste i postave balvane na cestu, iz podruma izvade lovačke puške, stave straže i kažu "neće srpska čizma u naše selo dok smo mi živi"
 
E, sa tobom stvarno više ne želim da razgovaram...
Ti si toliki nacista i šovinista da je to sramota, Gebels bi se ponosio sa tobom da je živ...
Ulaženje sa tobom u raspravu mi je ispod časti tako da mogu da ti poručim samo ovo:
Jadan ti, a jadna je i majka koja te je rodila...

ZBOGOM !!!

dragec,knjigu u ruke i učiti.

ne stvaraju se danas države na temelju rousseaua.

davno nekad je bilo da je jedan narod onaj koji govori jedan jezik i da taj narod ima pravo na zajedničku državu.

knjige u ruke i učiti.
 
moguli ja pokušati. to ti je kao da u šumadiji ima jedno selo u kojem su večina mađari od pamtivjeka, i oni popilaju stabla uz ceste i postave balvane na cestu, iz podruma izvade lovačke puške, stave straže i kažu "neće srpska čizma u naše selo dok smo mi živi"

A što nisu to isto uradili Hrvati, Mađari, Bunjevci, Muslimani i ostali u Srbiji...
Možda zato što u Srbiju nije došla četnička vlast 1991. uvela srpski dinar, dvoglavog orla, kokarde i mrtvačke lobanje i krenula sa isterivanjem istih sa posla???

A šta misliš???
 
A što nisu to isto uradili Hrvati, Mađari, Bunjevci, Muslimani i ostali u Srbiji...
Možda zato što u Srbiju nije došla četnička vlast 1991. uvela srpski dinar, dvoglavog orla, kokarde i mrtvačke lobanje i krenula sa isterivanjem istih sa posla???

A šta misliš???

brkate kruške i jabuke.

kakve veze ima srbija sa hrvatskom?

to su dvije zasebne republike.
 
A što nisu to isto uradili Hrvati, Mađari, Bunjevci, Muslimani i ostali u Srbiji...
Možda zato što u Srbiju nije došla četnička vlast 1991. uvela srpski dinar, dvoglavog orla, kokarde i mrtvačke lobanje i krenula sa isterivanjem istih sa posla???

A šta misliš???

SFRJ u prijevodu - socijalistička FEDERATIVNA republika jugoslavija. e sad kad bi znao malo o politici bilo bi ti puno jasnije
 
dragec,knjigu u ruke i učiti.

ne stvaraju se danas države na temelju rousseaua.

davno nekad je bilo da je jedan narod onaj koji govori jedan jezik i da taj narod ima pravo na zajedničku državu.

knjige u ruke i učiti.

Evo već polako prihvatam tvoje teze i stavove:

Za dom spremni !!!

MOže ovako, jesi li srećan???

Ma, sledbeniče zločinačkih teorija i prakse, otkači se više mene. Ja se sa ustašama mogu čuti i gledati samo preko nišana...
 
Krscanska ste od 9-tog stoljeca, a do tad ste bili braca pagani s nama.
Ovaj put Osmanlije osvojise Bec, kaj ne??

u 9. stolječu hrvati na ovim područjima primaju krščanstvo kao vjeru, isto kao i srbi u 11 pravoslavlje od izdajničćkog Carigrada koji je otkazao poslušnost Rimu i rimokatoličkoj vjeri. pa ti sad vidi šta smo mi bili do 9. stolječa a šta vi
 
u 9. stolječu hrvati na ovim područjima primaju krščanstvo kao vjeru, isto kao i srbi u 11 pravoslavlje od izdajničćkog Carigrada koji je otkazao poslušnost Rimu i rimokatoličkoj vjeri. pa ti sad vidi šta smo mi bili do 9. stolječa a šta vi

Big deal.
A inache Vizantija je bila dominantniji deo Rimskog carstva do 15.-tog stoljeca...;)
 
Nemam ja lično ništa protiv tebe, ali kada neko napiše neku ortodoksnu glupost, onda ja ispadam iz te kombinacije...

Izvini druže, ali ja ne mogu da nadohnadim preko ovog foruma ono što su tebe propustili da nauče tvoji profesori u osnovnoj i srednjoj školi...

hrvati su u balunu. OK. ajde mi objasni onda kako su još i slovenci, i bosanci, i šiptari, i crnogorci u balunu, a samo ste vi ispravni. ima jedna poslovica u mom kraju, a glasi ovako" ako ti neko kaže da si magarac, udari ga, a ako ti trojica kažu da si magarac uzmi samar (sedlo) i stavi ga na sebe". mislim da bi ta poslovica vama trebala otvorit oči
 
Big deal.
A inache Vizantija je bila dominantniji deo Rimskog carstva do 15.-tog stoljeca...;)

kako se rimsko carstvo širilo na istok tako je Carigrad preuzimao sve veću vlast i pistajao politički centar, dok je centar vjere bio Rim. što hoće reći da je Carigrad izdao rimokatoličku vjeru i stvorio novu, iliti ga nisu hrvati prešli sa pravoslavlja na krščanstvo nego obrnuto, pravoslavci su bili rimokatolici i izdali rim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top