Zašto je tema duplirana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rešenje
Po čemu se ova tema razlikuje od već postojeće aktivne teme?

https://forum.krstarica.com/threads/instrumental.432516/page-112

I dalje otvarate duplirane teme, zašto???
Radi nekih bodova???
Radi toga što ova tema ima i propratni tekst uz svaku poruku, barem sa imenom izvodjača i naslovom numere.
Pročitaj u ovoj temi
https://forum.krstarica.com/threads...a-postavljate-video-klipove-ili-slike.921029/
zašto je to bitno.

Druga tema to nema već odavno i kao takva pripada odvojenom podforumu. Postovi gde se linkovi pokidaju su predmet brisanja bez obzira da li su nakupili i neke reakcije u medjuvremenu. Takodje, dozvoljeno je otvaranje sličnih tema na različitim forumima.
Moderatori ne ispoljavaju samovolju pri uredjenju foruma već postoje smernice.

Koliko sam razumeo, tvoja zamerka je da ne voliš da se otvaraju nove tema ako jedna već postoji, pa makar ta zamrla i pre 3 godine?
Logicno,ozivite je i osvezite ako ima cime,toma nije ziv nema sta na taj nacin na se priblizi novim narastajima ili prilagodjava novim situacijama,jedna tema pa nek se pise i postavljaju textovi i komentari,a ne da sad o njemu otvaramo temu i za slike iz zivota
 
Screenshot_8.png


Kritike?
To su činjenice!

I taj post je mogao da se edituje, ako baš toliko smeta "kritika".
Na nezgodna pitanja, naravno ne odgovaraš.
 
Logicno,ozivite je i osvezite ako ima cime,toma nije ziv nema sta na taj nacin na se priblizi novim narastajima ili prilagodjava novim situacijama,jedna tema pa nek se pise i postavljaju textovi i komentari,a ne da sad o njemu otvaramo temu i za slike iz zivota
to nisu opšte smernice. A razlog je što je ustanovljeno da otvaranje novih tema privlači više učesnika nego da se mrtva tema podiže
 
Pogledajte prilog 1008403

Kritike?
To su činjenice!

I taj post je mogao da se edituje, ako baš toliko smeta "kritika".
Na nezgodna pitanja, naravno ne odgovaraš.
Već sam odgovorio na samom početku. Nova tema ima minimalan tekst koji ne postoji u temi koja je na pdf Muzički spotovi. To je samo po sebi dovoljna razlika. Kao moderator foruma Muzika, aktivno promovišem da se piše minimum izvodjač i naziv numere. U protivnom, teme će eventualno da završe u Muzičkim spotovima gde to ne mora da se radi. Ako su tamo teme duplirane, biće spojene.
 
to nisu opšte smernice. A razlog je što je ustanovljeno da otvaranje novih tema privlači više učesnika nego da se mrtva tema podiže
U pravu si to jes su,ali kao i sve danas to ti je kratkog veka,nemoj da dizete prasinu tamo gde je nema,prevaricete par naivaca na par dana i to je sve,kvalitet to jes nas s mozgom ste izgubili,mi ne nasedamo na bombasticne naslove da bi kliknuli i zajebali se,srecno
 
Već sam odgovorio na samom početku. Nova tema ima minimalan tekst koji ne postoji u temi koja je na pdf Muzički spotovi. To je samo po sebi dovoljna razlika. Kao moderator foruma Muzika, aktivno promovišem da se piše minimum izvodjač i naziv numere. U protivnom, teme će eventualno da završe u Muzičkim spotovima gde to ne mora da se radi. Ako su tamo teme duplirane, biće spojene.

Ti non stop vrtiš jedno te iste, bez normalnog odgovora.
Pitala sam gde su komentari moderatorke na njene omiljene instrumentale?

Vidim da je sada, zbog ove diskusije promenila uvodni tekst, što je tužno, ali nikakav tekst ne postoji na videima koje je stavila.
Prema tome, tvoj argument ne drži vodu i ovim ja završavam, nemam nameru da gubim vreme na bespotrebnu raspravu gde vam ego ne dozvoljava da priznate da niste u pravu ili da ste pogrešili.
 
U pravu si to jes su,ali kao i sve danas to ti je kratkog veka,nemoj da dizete prasinu tamo gde je nema,prevaricete par naivaca na par dana i to je sve,kvalitet to jes nas s mozgom ste izgubili,mi ne nasedamo na bombasticne naslove da bi kliknuli i zajebali se,srecno
ja bih najviše voleo da samo članovi otvaraju teme a ja kao moderator da nadgledam da nema nešto nedozvoljeno u njima.
 
U pravu si to jes su,ali kao i sve danas to ti je kratkog veka,nemoj da dizete prasinu tamo gde je nema,prevaricete par naivaca na par dana i to je sve,kvalitet to jes nas s mozgom ste izgubili,mi ne nasedamo na bombasticne naslove da bi kliknuli i zajebali se,srecno
Ti bar znas da nisam trkac ni za bodove ni klikove i nazovi kako hoces.Uslove ponasanja i rada Foruma ne odredjujem ja,vec Uprava.Moje je da postujem.Nema Omiljenog instrumentala na forumu Muzika ali ima Instrumental na Spotovima a to nije isto u novoj reorganizaciji foruma.Imam mozak koji je jos uvek u visokofrekventnoj aktivnosti.
 
Ti bar znas da nisam trkac ni za bodove ni klikove i nazovi kako hoces.Uslove ponasanja i rada Foruma ne odredjujem ja,vec Uprava.Moje je da postujem.Nema Omiljenog instrumentala na forumu Muzika ali ima Instrumental na Spotovima a to nije isto u novoj reorganizaciji foruma.Imam mozak koji je jos uvek u visokofrekventnoj aktivnosti.
Nisi ti ali jeste forum za koji radis
 
Nisi u pravu opet!!!

Ja sam imala 2 primera gde su teme bile aktivne i o tome smo isto tamo pisali, i opet je ista moderatorka to uradila:
Otvorila je nove teme, iako je sama na starim temama postovala nekoliko dana pre toga.
Postavila sam na Spotovima a ne na Muzici.Procitaj razliku,koju nisam ja izmislila da bi me dokoni uhodili..ne kacim nista da bih bila medju prvima niti po repkama niti po postavkama,tako molim te ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top