Zašto je tema duplirana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rešenje
Po čemu se ova tema razlikuje od već postojeće aktivne teme?

https://forum.krstarica.com/threads/instrumental.432516/page-112

I dalje otvarate duplirane teme, zašto???
Radi nekih bodova???
Radi toga što ova tema ima i propratni tekst uz svaku poruku, barem sa imenom izvodjača i naslovom numere.
Pročitaj u ovoj temi
https://forum.krstarica.com/threads...a-postavljate-video-klipove-ili-slike.921029/
zašto je to bitno.

Druga tema to nema već odavno i kao takva pripada odvojenom podforumu. Postovi gde se linkovi pokidaju su predmet brisanja bez obzira da li su nakupili i neke reakcije u medjuvremenu. Takodje, dozvoljeno je otvaranje sličnih tema na različitim forumima.
Po čemu se ova tema razlikuje od već postojeće aktivne teme?

https://forum.krstarica.com/threads/instrumental.432516/page-112

I dalje otvarate duplirane teme, zašto???
Radi nekih bodova???
Radi toga što ova tema ima i propratni tekst uz svaku poruku, barem sa imenom izvodjača i naslovom numere.
Pročitaj u ovoj temi
https://forum.krstarica.com/threads...a-postavljate-video-klipove-ili-slike.921029/
zašto je to bitno.

Druga tema to nema već odavno i kao takva pripada odvojenom podforumu. Postovi gde se linkovi pokidaju su predmet brisanja bez obzira da li su nakupili i neke reakcije u medjuvremenu. Takodje, dozvoljeno je otvaranje sličnih tema na različitim forumima.
 
Rešenje
Radi toga što ova tema ima i propratni tekst uz svaku poruku, barem sa imenom izvodjača i naslovom numere.
Pročitaj u ovoj temi
https://forum.krstarica.com/threads...a-postavljate-video-klipove-ili-slike.921029/
zašto je to bitno.

Druga tema to nema već odavno i kao takva pripada odvojenom podforumu. Postovi gde se linkovi pokidaju su predmet brisanje bez obzira da li su nakupili i neke reakcije u medjuvremenu. Takodje, dozvoljeno je otvaranje sličnih tema na različitim forumima.

Ovo objašnjenje bi možda moglo proći kod nižih razreda osnovne škole...inače ne.

Napravili ste od ovog pdf-a menažeriju bespotrebnih tema, jer koliko vidim po vama je bitnije da se o muzici piše no da se ona sluša. Pisanje o muzici, kritike, biografije, autobiografije, itd...su promili muzičke industrije.

I tek sada vidim da si moje pitanje na temi premestio na Pitanja o forumu, što je bezobrazluk.
Da sam htela, ja bih otvorila temu ovde, ja sam vas tamo pitala i očekivala odgovor na Muzici!

Na dupliranoj temi ne postoji propratni tekst, osim onog prvog od strane moda.
Koji je vaš omiljeni instrumental? To je propratni tekst???
Pa neću postovati neomiljeni instrumental, neću postovati ono što ne volim!

I drugi korisnici su se žalili na to šta ste dešava na Muzici, ali vi ne hajete, terate po svome, otvarate stotine novih dupliranih tema, koje ničemu ne služe.
 
ako dobro shvatam nazive tema
na jednoj se samo kace instrumentali a na drugoj se ljudi opredeljuju za omiljen?
na toj drugoj se moze i kreirat irasprava zasto je bas taj omiljen.
dok je prva prosto nabacivanje spotova

Da li bi ti kačio neomiljen instrumental i ko je taj ko voli muziku a da bi postovao ono što ne voli?

I ne, niko od njih nekoliko koji su postovali nije napisao zašto mu je taj instrumental omiljen, pa ni sama modla.
Ovo zaista prelazi u totalni nonsens.
 
Ovo objašnjenje bi možda moglo proći kod nižih razreda osnovne škole...inače ne.

Napravili ste od ovog pdf-a menažeriju bespotrebnih tema, jer koliko vidim po vama je bitnije da se o muzici piše no da se ona sluša. Pisanje o muzici, kritike, biografije, autobiografije, itd...su promili muzičke industrije.

I tek sada vidim da si moje pitanje na temi premestio na Pitanja o forumu, što je bezobrazluk.
Da sam htela, ja bih otvorila temu ovde, ja sam vas tamo pitala i očekivala odgovor na Muzici!

Na dupliranoj temi ne postoji propratni tekst, osim onog prvog od strane moda.
Koji je vaš omiljeni instrumental? To je propratni tekst???
Pa neću postovati neomiljeni instrumental, neću postovati ono što ne volim!

I drugi korisnici su se žalili na to šta ste dešava na Muzici, ali vi ne hajete, terate po svome, otvarate stotine novih dupliranih tema, koje ničemu ne služe.

Imaš pitanje o radu foruma, i ovo je mesto gde se takva pitanja postavljaju.

Tačno, bitnije je da se na forumu Muzika piše o muzici nego da se samo stavljaju linkovi za numere na jutubu. Da bi ispoštovali i one koji vole samo da "puštaju" muziku, odvojili smo podforum Muzički spotovi. Tu možeš nesmetano da nastaviš da stavljaš linkove za muziku bez ikakvog teksta. Sve stare teme su još uvek tamo. Ako postoje duplikati, slobodno prijavi možda treba nešto i da se spoji.

I dalje ignorišeš objašnjenje zašto je bitno navesti izvodjača i naslov
https://forum.krstarica.com/threads...a-postavljate-video-klipove-ili-slike.921029/

Svi jutub klipovi na novoj temi imaju ime izvodjača i naslov numere.
 
Da li bi ti kačio neomiljen instrumental i ko je taj ko voli muziku a da bi postovao ono što ne voli?

I ne, niko od njih nekoliko koji su postovali nije napisao zašto mu je taj instrumental omiljen, pa ni sama modla.
Ovo zaista prelazi u totalni nonsens.
pa ne.. omiljenio ne znaci i ono sta slusas.. niko ne moze da ima zilion omiljenih pesama..imas omiljene i one koje ti se dopadaju .. ti mahom kacis one koje ti se dopadaju
recimo meni su omiljene krempite ali volim i sampite :D
 
Imaš pitanje o radu foruma, i ovo je mesto gde se takva pitanja postavljaju.

Tačno, bitnije je da se na forumu Muzika piše o muzici nego da se samo stavljaju linkovi za numere na jutubu. Da bi ispoštovali i one koji vole samo da "puštaju" muziku, odvojili smo podforum Muzički spotovi. Tu možeš nesmetano da nastaviš da stavljaš linkove za muziku bez ikakvog teksta. Sve stare teme su još uvek tamo. Ako postoje duplikati, slobodno prijavi možda treba nešto i da se spoji.

I dalje ignorišeš objašnjenje zašto je bitno navesti izvodjača i naslov
https://forum.krstarica.com/threads...a-postavljate-video-klipove-ili-slike.921029/

Svi jutub klipovi na novoj temi imaju ime izvodjača i naslov numere.

E pa ne slažem se! Ti hoćeš da kažeš da je tebi bitnije u životu da čitaš razna pisanija na temu muzičara, od čega su promili istiniti, no da slušaš tu istu muziku?
 
E pa ne slažem se! Ti hoćeš da kažeš da je tebi bitnije u životu da čitaš razna pisanija na temu muzičara, od čega su promili istiniti, no da slušaš tu istu muziku?
Postoji mesto i za jedno i za drugo. Opet ponavljam, podforum

Muzički spotovi

je izvojen strikno za muziku bez "piskaranja". To nije bilo ranije u forumu Muzika. Teme su bile izmešane. Ako išta, učinili smo ti uslugu što smo odvojili forum gde će isključivo da se sluša muzika.
 
Postoji mesto i za jedno i za drugo. Opet ponavljam, podforum

Muzički spotovi

je izvojen strikno za muziku bez "piskaranja". To nije bilo ranije u forumu Muzika. Teme su bile izmešane. Ako išta, učinili smo ti uslugu što smo odvojili forum gde će isključivo da se sluša muzika.

Nisi ti meni učinio nikakvu uslugu, samo mi je sada muka da dolazim na taj pdf kad vidim šta se nalazi na glavnom meniju.

Veoma retko sada dolazim, za razliku od vremena kada je to bio normalan pdf.
 
žao mi je da to čujem ali ovo je forum (razmena mišljenja) i ne može da se svede na nemušti jezik slika i jutub klipova.

Veoma interesantno da to kažeš ti koji si mod na Svaštari gde postoji pdf Slikovnica, gde se kače samo slike :rotf:
Hoćeš li sada za svaku temu tamo otvoriti novu da se diskutuje zašto ta crno-bela fotka, zašto ta crvena boja ili omiljena životinja?
Samog sebe ukopavaš...
 
samo teme koje su neaktivne više od godinu dana se automatski zaključavaju. Da li imaš primer da je novija tema zaključana?
Nisi u pravu opet!!!

Ja sam imala 2 primera gde su teme bile aktivne i o tome smo isto tamo pisali, i opet je ista moderatorka to uradila:
Otvorila je nove teme, iako je sama na starim temama postovala nekoliko dana pre toga.
 
Veoma interesantno da to kažeš ti koji si mod na Svaštari gde postoji pdf Slikovnica, gde se kače samo slike :rotf:
Hoćeš li sada za svaku temu tamo otvoriti novu da se diskutuje zašto ta crno-bela fotka, zašto ta crvena boja ili omiljena životinja?
Samog sebe ukopavaš...
i Slikovnica je odvojena u podforum iz istog razloga kao što su Muzički spotovi. Interesantno je da ti ne smeta dodatni klik da dodješ u Slikovnicu gde si i dalje aktivna a mrsko ti je na Muzici?

Ja poštujem format u Slikovnici i mahom je bez komentara
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top