Zašto je promenjen layout?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
541.299
Ovaj novi layout mi se ne sviđa. Nove teme i poruke nisu potrebne kada se nalazimo na određenom PDF-u.

Sve je nekako skučeno. Mislim da treba vratiti stari izgled.

Opera Snapshot_2021-08-19_204214_forum.krstarica.com.png



Pogotovu jer se Nove teme i poruke nalaze na manjem gornjem delu strane,
a ispod je to potpuno prazan prostor desno.

Screenshot_3.png
 
Poslednja izmena:
Teme na kojima se najviše su diskutuje su teme na Politici i neke kafane.
I šta ima tu da se propusti kao da mi život zavisi od toga?

Znam gde idem kad dođem na forum, nije mi potrebna nikakva "ponuda".
Negde ne idem iz principa, negde sam bila redovna pa sam iz raznoraznih razloga prestala da idem,
negde odem retko...
Kao i svi ostali forumaši, imam par pdf-ova gde sam redovna i to je to.
Nikakav "desni meni" me neće staviti u iskušenje da odem tamo.
Da, ali sve ovo čine za nove korisnike, ne za nas. :D
 
Prestani da mi spamuješ temu i vrati nam repke :hahaha1:


E, Kiki, ti (ponekad) s razlogom, ja (uvek) bez razloga :malav:

Ukinula bih i reakcije, da mogu, a repke pogotovo!

Reakcije dobijaju ljudi koji imaju poneki dobar post i ljudi koji imaju prijatelje.
Repke su dobijali samo forumaši koji su imali bogate prijatelje, po principu 'imam dam ti i ti imaš daš mi', mi obični smrtnici sa malim brojem postova i reakcija retko smo dobijali repku, a čak ako bi se usudili da kliknemo ispod nečijeg posta to je bilo kao ih je dotakao povetarac. Uostalom, to im nije bilo ni bitno, kao što rekoh, družili su se staleški ; )

Rekoh li, ti s razlogom, ja bez razloga? ;)
 
To su oni koji se učlane, odmah odu na LJIS, napišu svoj "problem" u 20 rečenica, bez razmaka
i novih redova i više se ne jave. :malav:
Sve kao po zadatku.
Znaš kada bi bilo više korisnika? Kada bi prestalo ručno odobravanje svakog člana. Dosta foruma dopušta registraciju uz potvrdu email-a (samostalno) i uđeš i pišeš. Ovako čekaju da im admin omogući pristup. To odbija čoveka. On ima tada želju da piše, a ne da se registruje i čeka da ga neko odobri.
 
E, Kiki, ti (ponekad) s razlogom, ja (uvek) bez razloga :malav:

Ukinula bih i reakcije, da mogu, a repke pogotovo!

Reakcije dobijaju ljudi koji imaju poneki dobar post i ljudi koji imaju prijatelje.
Repke su dobijali samo forumaši koji su imali bogate prijatelje, po principu 'imam dam ti i ti imaš daš mi', mi obični smrtnici sa malim brojem postova i reakcija retko smo dobijali repku, a čak ako bi se usudili da kliknemo ispod nečijeg posta to je bilo kao ih je dotakao povetarac. Uostalom, to im nije bilo ni bitno, kao što rekoh, družili su se staleški ; )

Rekoh li, ti s razlogom, ja bez razloga? ;)

Duki, nemoj me stavljaš u iskušenje da ti sad lajkujem sve postove koje se ikada napisala :malav:
 
Znaš kada bi bilo više korisnika? Kada bi prestalo ručno odobravanje svakog člana. Dosta foruma dopušta registraciju uz potvrdu email-a (samostalno) i uđeš i pišeš. Ovako čekaju da im admin omogući pristup. To odbija čoveka. On ima tada želju da piše, a ne da se registruje i čeka da ga neko odobri.

Ja sam tako i odustala od Krstarice prvi put, 3 meseca mi niko nije odobrio poruke,
a dok ti se ne odobre ne možeš pp nikome da pošalješ.
Ma nije to u pitanju, "vrli novi svet" instagram, tviter, tiktok i sve te nove šeme su odavno uzele primat.
I Fejsbuk je tu u igri. Skoro 99% foruma je propalo pod najezdom ovih.
 
Duki, nemoj me stavljaš u iskušenje da ti sad lajkujem sve postove koje se ikada napisala :malav:
Pobogu Kiki, znam da si pravilno razumela samo se šališ.!

Uvek sam pisala da sam protiv reakcija, naročito forsiranih.
I da je na nekim delovima foruma zaustavljen brojač postova, pisala bih mnogo više!

Ma nije to u pitanju, "vrli novi svet" instagram, tviter, tiktok i sve te nove šeme su odavno uzele primat.
I Fejsbuk je tu u igri. Skoro 99% foruma je propalo pod najezdom ovih.

Možda i jesu za klince i klinceze, meni je forum nezamenljiv.
Uostalom, nemam više naloge ni na Fejsu ni na Tviteru, a bila bih veteran da sam ih zadržala.
 
E, Kiki, ti (ponekad) s razlogom, ja (uvek) bez razloga :malav:

Ukinula bih i reakcije, da mogu, a repke pogotovo!

Reakcije dobijaju ljudi koji imaju poneki dobar post i ljudi koji imaju prijatelje.
Repke su dobijali samo forumaši koji su imali bogate prijatelje, po principu 'imam dam ti i ti imaš daš mi', mi obični smrtnici sa malim brojem postova i reakcija retko smo dobijali repku, a čak ako bi se usudili da kliknemo ispod nečijeg posta to je bilo kao ih je dotakao povetarac. Uostalom, to im nije bilo ni bitno, kao što rekoh, družili su se staleški ; )

Rekoh li, ti s razlogom, ja bez razloga? ;)

Nego Duki, repke nisu tema, to je bila šala sa tabom.

Da li tebi smeta ovo zbog čega sam otvorila temu?
 
Pobogu Kiki, znam da si pravilno razumela samo se šališ.!

Uvek sam pisala da sam protiv reakcija, naročito forsiranih.
I da je na nekim delovima foruma zaustavljen brojač postova, pisala bih mnogo više!



Možda i jesu za klince i klinceze, meni je forum nezamenljiv.
Uostalom, nemam više naloge ni na Fejsu ni na Tviteru, a bila bih veteran da sam ih zadržala.

Pa naravno da se šalim :malav:

Osim foruma i Fejsa ne koristim ništa više. Na fejsu ima dosta zanimljivih stvari, a imam i službenu stranu stranu tamo,
pa je on ipak korisniji.
 
Sa aspekta crvenih nikova i onih iznad, svaka potreba redizajna je opravdana, iako po korisnike nije uvek najbolje resenje. Nije lako ni ugoditi vecini.

Meni, recimo, postojanje predmetne desne kolone sa aktualnim temama, ne znaci nista jer mi to nece privuci paznju.
Da li ce novim korisnicima, pitanje je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top