Zašto je promenjen layout?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

~Kiki~

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
541.299
Ovaj novi layout mi se ne sviđa. Nove teme i poruke nisu potrebne kada se nalazimo na određenom PDF-u.

Sve je nekako skučeno. Mislim da treba vratiti stari izgled.

Opera Snapshot_2021-08-19_204214_forum.krstarica.com.png



Pogotovu jer se Nove teme i poruke nalaze na manjem gornjem delu strane,
a ispod je to potpuno prazan prostor desno.

Screenshot_3.png
 
Poslednja izmena:
Skuceno u kom smislu, sve od informacija je i dalje tu?

Ideja je da posetioce odredjenog foruma upoznamo i sa drugim sadrzajima van tog foruma.

Nije rekla informacija, nego prostor. Prostor je postao skučen. A smatramo te informacije suvišnim koje su dodate. Koje su nove poruke i najnovije teme. To je na naslovnoj. Verujem da se o tome radi.

Upravo ovo što je Vanessa napisala.
Ko god se uloguje, dođe na home page i vidi da li ga nešto zanima ili ne.
Ako odem na Igrice, Beograd ili Muziku idem tamo ne zanima me šta se dešava na drugim pdf-ovima.
Ako me nešto sa Home page zainteresuje, kliknuću na taj naslov, mada teško.

Svi članovi imaju mesta na kojima se najradije kreću, i ovo je suvišno.
 
Izgled kada je sirina monitora 900 px (za manje velicine nestaje desna kolona potpuno):

900.png


Izgled kada je sirina monitora veca od 1300 px:

1300.png


Mozemo malo da suzimo desnu kolonu?

Ideja je da u njoj objavimo pored postojecih blokova i najcitanije teme na tom forumu + najcitanije teme na celom forumu.
 
Izgled kada je sirina monitora 900 px (za manje velicine nestaje desna kolona potpuno):

Pogledajte prilog 996138

Izgled kada je sirina monitora veca od 1300 px:

Pogledajte prilog 996139

Mozemo malo da suzimo desnu kolonu?

Ideja je da u njoj objavimo pored postojecih blokova i najcitanije teme na tom forumu + najcitanije teme na celom forumu.


Ja bih kao prvo volela da kolege koje su lajkovale moj uvodni post uzmu učešće, da ne bude da se samo ja ovde bunim.
Sigurno je da i drugima smeta, ali neće da se eksponiraju.
U prirodi je ljudi da idu linijom manjeg otpora i ne talasaju mnogo.

Note : Niko vas zbog mišljenja neće pojesti :D

Što se mene lično tiče, sama kolona mi smeta.
Vidim da je na Home page ostalo po 10 naslova a na pdf-ovima je stavljeno po 15.
Desna kolona mi bespotrebno odvlači pažnju dok pišem ili čitam nešto.

Što se druge ideje tiče, mislim da nije dobra. Zašto?
Već su lajkovi pokazali koliko je sve obesmišljeno njima nasuprot ranijim reputacijama.

Osim toga, bilo kakvo nadmetanje, najčitanije ovde, ili onde, najviše postova itd... opet nas dovodi u neki takmičarski mod,
a mi ovde nismo zato da bismo se takmičili.
Već smo svedoci da na pojedinim pdf-ovima postoji nenormalna hiperprodukcija tema,
na kojima je samo jedan ili par postova. Tu eventualno dođe neki prijatelj od otvarača teme i to je to.
To takmičenje već postoji i uopšte nije lepo. Jer kada pogledate sadržaj istih i da su iskopirani sa drugih foruma,
imate gorak ukus u ustima.
 
I da, ovo sam zaboravila, a propos tvoje sugestije da će nekoga da zainteresuje nešto sa drugog pdf-a.
Uzmimo primer pdf-a Beograd.
Koliko je članova iz Beograda na forumu, znam da ih ima dosta, i pišu po drugim pdf-ovima, ali se samo
nas nekoliko tamo bavi gradskim problemima.
 
Ivane, ti se sećaš koliko nas je bilo na Test forumu? Veoma malo u odnosu na broj članova.
I mi tako malobrojni smo ipak uspeli da vam ukažemo na veliki broj problema, koji ste vi rešili.
Secam se naravno.

Izmene pravimo zbog novih korisnika, kako bismo povecali clanstvo i njihovo ucesce u forumima, umesto da se prave mini komune po forumima.
 
Secam se naravno.

Izmene pravimo zbog novih korisnika, kako bismo povecali clanstvo i njihovo ucesce u forumima, umesto da se prave mini komune po forumima.

Kakve mini komune? Ovo nije lepo što si rekao jer svako ima svoju oblast interesovanja i piše tamo gde mu prija.
Neko piše isključivo na Romantici i ti pravi romantičari retko da zađu ili uopšte na idu na druge delove.
Nekoga interesuje Istorija, druge Politika, i ne možeš ti sada nekome diktirati da se prospe po celom forumu.

Nema veze, pošto se sve radi zbog novih članova, nije trebalo ovo pitanje ni potezati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top