Zasto je iznad ulaza u Predsednistvo Srbije nevazeci grb SR Srbije sa petokrakom?

анегдоту сузбија статистика

тешко је признати да смо сиромашнији од гамаде циганске, није ли
nisi odgovorio na pitanje kad si bio?
ja sam bio proletos... i video sam kako zive

mani me statistike.. po njoj je i kod nas prosecna plata skoro 80.000 a BDP nam ode u nebesa a korpe nikad praznije u radnjama...
 
није рекао макс

рекла светска банка
naravno, svaki podatak se moze napraviti da ti odgvoara, sve zavisi iz kog ugla ga gledas, na koji nacin ga izvlacis...

i nasa reprezentacija je 25. na svetu pa nismo ni za go koorac u foodbalu.
a zamisli, belgija prva na svetu..fudblaska velesila.
 
naravno, svaki podatak se moze napraviti da ti odgvoara, sve zavisi iz kog ugla ga gledas, na koji nacin ga izvlacis...

i nasa reprezentacija je 25. na svetu pa nismo ni za go koorac u foodbalu.
a zamisli, belgija prva na svetu..fudblaska velesila.
само реци да светску банку води румунска завера па ћу ти поверовати да је србија богатија од цигана

једини аргумент кој можеш да направиш је следећи:
румунија и бугарска би колапсирали економски да није ЕУ новца, а Србија је стабилна без ЕУ

а са том изјавом бих се сложио
 
Драги Милане Ст. Протићу, има важнијих ствари од грбова
Rade se zaobilaznice...ludi moji srbijanci, samo za ovih deset godina Vuciceve vladavine i njegovih prknoduvaca izgubili ste 100.000 stanovnika ako nastavi da vam vlada nece vas biti.Ali stvarno,siptari njegova braca ce umarsirati u Beograd bez opaljenog metka.
 
анегдоту сузбија статистика

тешко је признати да смо сиромашнији од гамаде циганске, није ли
Rumuni nisu "gamad ciganska". Čak što više, naučno istraživanje pokazalo je da su Rumuni genetski bliži Srbima nego Crnogorci.

A Bucharest je Pariz Istočne Europe.

 
Poslednja izmena:
Mi smo zivjeli u najljepsoj drzavi na svijetu, koja se zvala Jugoslavija i koja je bila bez granica.
Europa, koja je tada bila podijeljena granicama je ukinula granice izmedju sebe i stavila nama Jugoslavenima granice izmedju nas.
da je valjala ne bi ceo narod želeo da se rasturi. Sami smo je uništili, niko nam nije pomogo. Svuda na referendumima narodi su masovno glasali za otcepljenje, svuda su izglassli nacionalističke partije koje su se zalagale za nezavisnost, i masovno uzeli učešće u ratu. Nije to bila neka akcija od dvadesetak agenata CIE i nekoliko stotina "domaćih izdajnika" Narodi se digli u borbu i krvavo se tukli godinama
 
  • Podržavam
Reactions: 903
I na zgradi Generalštaba stoji grb KJ sa šahovnicom i izmaštanim simobolom Slovenaca.Titoističkih spomenika,tabli i dr. ima mnogo u Srbiji.Mnoge ulice nose imena po JBT,komunistima,partizanima i sl.Mi nemamo politički diskontinuitet sa titokomunističkom revolucijom i skoro poluvekovnom diktaturom niti je taj period ikad od strane parlamenta označen kao nešto negativno.Nama su višestranačje,demokratija i sloboda govora nametnuti (protiv naše volje) .
 
Zasto je iznad ulaza u Predsednistvo Srbije nevazeci grb SR Srbije sa petokrakom ?
Зато што је Жиле, домар у згради Прецедништва, позајмијо мердевине Ђолету, који је орезиво воће на плацу у Бегаљици, а Ђоле удисо креозан и отрово се, и сад је у бањи на лечењу, па не мож да врне лотре.
Чим Ђоле дође из бању- ће врне основно срецтво да Жиле оштемује петокраку са фасаде, да неко, недајБоже- не шлогира... :kpozdrav:
 
Mi smo zivjeli u najljepsoj drzavi na svijetu, koja se zvala Jugoslavija i koja je bila bez granica.
Europa, koja je tada bila podijeljena granicama je ukinula granice izmedju sebe i stavila nama Jugoslavenima granice izmedju nas.

Југославе Чварче, јеси ли спавао на клупи у тој Југославији?

Или си на клупи спавао по распаду исте?
 
Југославе Чварче, јеси ли спавао на клупи у тој Југославији?

Или си на клупи спавао по распаду исте?
na klupu je spao posle raspada juge sem sto na njon nije vise bezbedno to ti je poetna jel de

sve ono sto smo imali u titoistickoj sprciji je za srbe bila utopija koja ih kosta gubtika granica\sluzila je za pravljenje vasih hrvatsko baznijaskih nepostojecih drzava do tada... i da se naravno abolirate za odgovornost za najveci genocid na prostoru u vreme II sv rata za ucesce u ss jedinicama i u ustasama...
 

Back
Top