Zasto je admin Krstarice zabranio potpise?

Nisam odmah ni primjetio da nemam potpisa..

No kad smo vec kod toga, ja volim sto manje stvari u potpisu i ne volim glomazne postpise.. To je po meni bez veze....

Ipak i ti potpisi zauzimaju potreban prostor, a ne koriste necem posebnom.. Na kraju krajeva bilo je svakakvih potpisa a mnogo toga moze da se kaze u dva ili najvise tri reda..i naravno manjim fontom..

Sad nije do mene..

Vladari vladaju, sluge slusaju..

Pozdrav svima...
 
a ako se omoguci ubacivanje slike obavezno kao i kod avatara ograniciti velicinu na neku razumnu meru.
Na nekim forumima ljudi imaju sliku u potpisu preko pola strane sto je uzas :)
Inace slazem se.
Nek se zabrane reklame, vredjanja, i slicno ali da vrate potpis
Mozda ne bi bilo lose i da se ogranici i u broju linija ili kolicini teksta da neki ne pisu markove konake posto je bilo i takvih slucajeva :)
 
Imam ja resenje za to.

ISPOD SVEGA STO PISETE STAVLJAJTE RUCNO SVOJ POTPIS!

Mada mislim da se stvarno radi o tome da su ljudi gurali sve i svasta u potpis. Meni je jednom izbriso i avatara i tu mi nesto prigovaro, ispostovo sam budalu jer mi je kao neka pickica pretio sa banovanjem, Nek dodje jedan na jedan da ga polupam!

_______________________________________________________________________________________
SRBIJA SRBIMA
 
Autobus 88:
Imam ja resenje za to.

ISPOD SVEGA STO PISETE STAVLJAJTE RUCNO SVOJ POTPIS!

Mada mislim da se stvarno radi o tome da su ljudi gurali sve i svasta u potpis. Meni je jednom izbriso i avatara i tu mi nesto prigovaro, ispostovo sam budalu jer mi je kao neka pickica pretio sa banovanjem, Nek dodje jedan na jedan da ga polupam!

_______________________________________________________________________________________
SRBIJA SRBIMA

Pa pametan si mi ti deckic. Samo to su ukinuli da ne bi ljudi vredjali druge cini mi se. A posto vidim da si nasao novi fazon za potpise, ajde i ja da ga probam

-------------------------------------------------------------------------------------------------
**************
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
tab503:
mislim da bi bio osnovni red da se neko od administratora udostoji da odgovor u vezi potpisa o cemu se radi.
a pedja i autobus idite pa se prepucavajte na privat, nemojte da spamujete grupu.
U pravu si TAB evo ja sam sklonio moj potpis, jako me nerviraju ovakvi tipovi kojima ovaj forum sluzi za izivljavanje posto su drustveno totalno odbaceni. Samo kad bi administratori reagovali malo bolje...Ovako pogledaj samo postove na web dizajnu i surferskom kutku, svaki peti je nesto sto zaista treba da bude tu sve ostalo spamovi i totalno of topic.
 
Pa da budem i ja malo offtopic i kazem ovo:

Vec sam postavio temu o spamerima i takvim stvarima ali nije naisla na odziv a evo na svakoj temi se ponesto kaze u vezi istog, a na postavljenu temu nece niko, onda i ne zacudjuje sto se sve ovo desava..

A sto se tice potpisa vec sam dao svoj komentar..

I ako je vec potpis u pitanju modovi, tacnije Admin je ukinuo to i bio bi red da se da zvanicno objasnjenje zasto, ovako nagadjamo i punimo stranice nepotrebnim pisanjem

-------------------------------------------------------------------------
Sve sto napisem iza toga stojim
------------------------------------------------------------------------
 

Back
Top