Zasto Djilasova lista, sns-sps i srs ne smeju rec da kazu protiv ambasadora Hila koji poziva na obracun sa Rusijom?

Akset

Primećen član
Poruka
598
Autroska tema

Juce je njegova ekselencija, americki ambasador, gospodin Kristofer Hil izjavio da se Srbi moraju preumiti protiv Rusije. Istina govoreci SNS i SPS preko svojih medija vec mesecima vode antirusku kampanju ali cenjeni amabsador Hila smatra da to nije dovoljno. Niko rec iz SNS-DJilasove liste-SPS nije rekao na mesanja gospodina Hila u unutrasnja pitanja u Srbiji.
Sada gledamo novi melodramu u reziji Vucic-Djilas, da li je Miketic drndarao cunu pred kamerama, praveci jos jedno ponizenje Srbiji i jos jednom gurajuci gluposti u prvi plan koji su razorili zemlju Srbiju.
 
Evropska Unija (EU) ulagala u Srbiji do sada 18.5 milijardi eura. Svuda po Srbiji možete videti tablice sa EU-fondacijama...
Rusija je Srbiju samo opljačkala,prevarila i iskorišćavala i još uvek to radi. Nije ulagala ni 10 Rublja u našu zemlju, a mi opet lajemo prema Rusiji i slušamo je!!!
Ko nam je kriv onda što smo postali rusko blato i dno-dna Evrope i sveta.
 
Potrošili smo silne godine praveći pogrešne izbore pa smo stigli do siromašne, nerazvijene i rusofilske Srbije zbog Putina i Rusije. Naš predsednik svaki dan nam servirao tu rusku ljubav kad god nije imao kud.
- - Dok sve zemlje oko nas se podigle, ekonomski ojačale i napredovale... mi rodjeni pod rusofilskom zvezdom nema nam spasa.
Vreme je da vec jednom i mi uskocimo u moderan i civilizovani voz i ostavimo zauvek tu prokletu lažnu Rusku ljubav jer ćemo se upropastiti pa će nam biti posle već kasno za sve.
 
Evropska Unija (EU) ulagala u Srbiji do sada 18.5 milijardi eura. Svuda po Srbiji možete videti tablice sa EU-fondacijama...
Rusija je Srbiju samo opljačkala,prevarila i iskorišćavala i još uvek to radi. Nije ulagala ni 10 Rublja u našu zemlju, a mi opet lajemo prema Rusiji i slušamo je!!!
Ko nam je kriv onda što smo postali rusko blato i dno-dna Evrope i sveta.
Bas zvucis kao do dna.
 
Autroska tema

Juce je njegova ekselencija, americki ambasador, gospodin Kristofer Hil izjavio da se Srbi moraju preumiti protiv Rusije. Istina govoreci SNS i SPS preko svojih medija vec mesecima vode antirusku kampanju ali cenjeni amabsador Hila smatra da to nije dovoljno. Niko rec iz SNS-DJilasove liste-SPS nije rekao na mesanja gospodina Hila u unutrasnja pitanja u Srbiji.
Sada gledamo novi melodramu u reziji Vucic-Djilas, da li je Miketic drndarao cunu pred kamerama, praveci jos jedno ponizenje Srbiji i jos jednom gurajuci gluposti u prvi plan koji su razorili zemlju Srbiju.
Moramo da se povinujemo USA, to je svima sad jasno. Mislim ono, ni ja ne bih voleo da se vrati 93', verujem ni ti....
 
Screenshot_20231129_222601_net.b92.android.brisbane_edit_1152122530999198.jpg
 
Pa realno u pravu je. Voditi pro-Rusku politiku posred Evrope je prizivanje da nam sve što radimo ide nizbrdo, od životnog standarda do gubitka teritorija. Ali ne treba očajavati, svako ko može beži odavde, i to gle čuda, baš na zapad ;)
Како ћемо се одбранити од губитка територија приклањањем америчком диктату, по којем морамо признати сецесију дела своје територије?
 
Dobri su ameri, sad što se oni prave da nisu nelegalno napali suverenu zemlju i okupirali joj južnu pokrajinu zajedno sa šiptarskim teroristima
gde su pri tom razrušili i celu Srbiju, nego sad traže i od nas da se pravimo da se to nije desilo i da oni nisu okupatori Kosova i Metohije.
Koja arogancija.....

Pogotovo što smo za EU najavljeni odmah posle Ukrajine, Crne Gore i Turske :mrgreen:
 

ПОДРЖАВАМ!
"добре" односе треба заменити БРАТСКИМ
и ући у ДРЖАВНИ САВЕЗ са БЈЕЛОРУСИЈОМ И РУСИЈОМ!
Ал обавезно за време Шиловања кристофера ШИЛА!
једва чекам да видим тај израз лица...
 
Како ћемо се одбранити од губитка територија приклањањем америчком диктату, по којем морамо признати сецесију дела своје територије?

Ako misliš na Kosovo - nikako. O tome je trebalo razmišljati pre 25 godina. Ali možemo pametnije birati saveznike i osigurati se od daljih gubitaka u budućnosti.
 
Ako misliš na Kosovo - nikako. O tome je trebalo razmišljati pre 25 godina. Ali možemo pametnije birati saveznike i osigurati se od daljih gubitaka u budućnosti.
Ne postoji nikakvo "Kosovo" osim kod vas kojima Srbija nije bitna. Za Srbe postoji samo Kosovo i Metohija.
 
Potrošili smo silne godine praveći pogrešne izbore pa smo stigli do siromašne, nerazvijene i rusofilske Srbije zbog Putina i Rusije. Naš predsednik svaki dan nam servirao tu rusku ljubav kad god nije imao kud.
- - Dok sve zemlje oko nas se podigle, ekonomski ojačale i napredovale... mi rodjeni pod rusofilskom zvezdom nema nam spasa.
Vreme je da vec jednom i mi uskocimo u moderan i civilizovani voz i ostavimo zauvek tu prokletu lažnu Rusku ljubav jer ćemo se upropastiti pa će nam biti posle već kasno za sve.
ajde ajde, popij svoje lekice, sada je na popustu ;)
 
A jel smatraš da su Kosovo i Metohija, de facto i de iure, deo Srbije još uvek? Batali kosovski zavet i ostale bajke, samo činjenice.
Kina ne odustaje od Tajlanda. Takodje ni mi ne smemo odutati. Po svim pravilima imamo pravo na tu teritoriju,
i sad pokusavaju da nam oduzmu to pravo nekakvim sporazumima...
 
da ali stvar je trebala da se resava na vreme. pre okupacije
Tacno, al na vlasti je bio nesposobni Milosevic... To je trebalo da se resi krajem 80ih... svakako da smo u pravu, to je nasa teritorija,
i niko nam je ne moze oduzeti, osim ako sami ne priznamo okupaciju, Kosmet udje kao drzava u UN, i tek tad gubimo teritoriju.
 
Ne postoji nikakvo "Kosovo" osim kod vas kojima Srbija nije bitna. Za Srbe postoji samo Kosovo i Metohija.

Nisam rekao da nije bitno već samo šta je realnost. Došli smo dotle da više nemamo ni trunku suvereniteta. Ni institucije, ni ljude (osim nešto malo), ni relevantne saveznike, ni ugled u svetu. Gubitnička politika Slobe, Tadića i Vučića ima cenu. Sad nam ostaje samo da se pravimo ludi i teramo inat. Jbg, kapiram da je teško prihvatiti bolnu istinu.

pre 25 godina je bila 1998. tada je vec bilo kasno

Slažem se, donekle, ali i posle toga smo imali šanse. Recimo Tadić kad je došao na vlast, kad smo se okrenuli zapadu, kad smo imali lep ugled u međunarodnoj zajednici, imao je lepe šanse da neke stvari preokrene, ili barem da se izbori za podelu. Međutim - ništa nije uradio. Neshvatljivo nesposoban lik.
 

Back
Top