Зашто девојке толико воле изненађења

Да али ако је питање "Зашто девојке воле изненађења" а ти одговориш "да само са тамне стране" не похватам шта си хтео тиме рећи. На зашто, се обично не одговара са да.
Ne doticu ih lepa iznenadjenja ,kopaju losa kojim se hrane,kao sto je na pr ljubomora
 
Najbolja su iznenađenja ona koja otvaraju prostor za zajedničko vreme. Tipa karte za koncert, da izađete negde na večeru i slično. Znači ne nešto samo za nju, već za zajedninčko vreme. Ukoliko ste zaljubljeni to je najbolje.
Знаш да сам ево данас размишљао, кад будем имао нашао неку будућу и ако дође до тоха да живимо заједно... Да се договоримо да се латимо телефона. Само када нам требају у пословме сврхе. Да што више искористимо време кад смо заједно
 
Ајде пробаћу да скратим што више. Причао сам са њом и рекла ми је да јако воли да добије ружу на дејту.

Ја сам свакако и хтео да јој купим ружу, те сам јој то и признао. Када смо изашли напоље, ја сам јој после неког одређеног времена рекао "јао, имао сам обавеза, заборавио сам скроз ттт...."

Ту се она мало разочарала. Но, није ништа битно, наставили смо да шетамо и сели у кафић. Тамо сам јој дао чоколаду, рекавши "имам нешто да ти дам". Можда ссм заборавио на ружу, али нисам на тебе.

Ружу нисам спомињао још неко време, све док она није тражила да обуче моју јакну, а у јакни ружа! И ту она мене пита "могу ли", ја јој кажем не?

Пита она мене "а зашто не"? -јер ако ти дам да обучеш, видећеш нешто што не би смела

"А шта то?" и ја ту вадим ружу и она ништа није рекла, само је зинула очима, зграбила ружу и побегла у ВЦ и није је било 6 7 минута
imala dijareju?
 
Знаш да сам ево данас размишљао, кад будем имао нашао неку будућу и ако дође до тоха да живимо заједно... Да се договоримо да се латимо телефона. Само када нам требају у пословме сврхе. Да што више искористимо време кад смо заједно
Ideš mnogo u budućnost. step by step. telefon možete i zajedno da koristite, da gledate nešto zajedno, ne treba ići u krajnosti.
 
Ideš mnogo u budućnost. step by step. telefon možete i zajedno da koristite, da gledate nešto zajedno, ne treba ići u krajnosti.
У праву си идем у будућност јер сам анксиозан и бојим се разочарења. Све би да урадим само да превентирам изазове које живот спрема
 
svašta. to nije loš poklon, osim što je ona moćda mislila da se to koristi kada niste zajedno? Ali on može da se koristi kada ste zajendo kao igračka, pa ne razumem tu reakciju.
Можда јој је било непријатно јер је разоткривена. Жене воле да лажу да то не раде!!🤣
 

Back
Top