Зашто девојке толико воле изненађења

Ајде пробаћу да скратим што више. Причао сам са њом и рекла ми је да јако воли да добије ружу на дејту.

Ја сам свакако и хтео да јој купим ружу, те сам јој то и признао. Када смо изашли напоље, ја сам јој после неког одређеног времена рекао "јао, имао сам обавеза, заборавио сам скроз ттт...."

Ту се она мало разочарала. Но, није ништа битно, наставили смо да шетамо и сели у кафић. Тамо сам јој дао чоколаду, рекавши "имам нешто да ти дам". Можда ссм заборавио на ружу, али нисам на тебе.

Ружу нисам спомињао још неко време, све док она није тражила да обуче моју јакну, а у јакни ружа! И ту она мене пита "могу ли", ја јој кажем не?

Пита она мене "а зашто не"? -јер ако ти дам да обучеш, видећеш нешто што не би смела

"А шта то?" и ја ту вадим ружу и она ништа није рекла, само је зинула очима, зграбила ружу и побегла у ВЦ и није је било 6 7 минута
............i sta je ondak bilo?

Да, али ја сам у томе мајстор, хвала Богу. Стварно умем са девојкама (када допрем до њих)

Него сам ја аутсајдер на први поглед
Ti zelis wow efekat da postignes,to moze da ih drzi 20 sekundi,5 minuta,da duze staze ih time nisi dobio i zadrzao,ispostavi se da su ti to minusi

pa ne moram samo da gledam..mogu i ja malo da pripomognem ;)
Читао сам на ЉиС да девојке воле да то раде у исто време док се сексају

Зашто то, уопште не разумем? Разумем да не погађамо увек у тачку али свеједно

Сваки шмекер зна да девојке обожавају изненађења. Сваки човек воли изненађења, али одаје се утисак да девојке још више, тј да посебно воле изненађења.

А зашто је то тако? Зашто девојке уопште воле изненађења више него момци?

Има ли уопште истине у таквој тврдњи?
Iznenađenja jesu prijatna ako taj neko zna da ih priredi .
U glavi mi je uvek onaj film "So na našoj koži" gde lik stalno poklanja poklone devojci koji joj se ne dopadaju. I onda takvo 'iznenađenje' bude bzvz oboma. On vidi da se ona nije oduševila, a ona mora da se smeška i zahvaljuje za nešto što joj se ne dopada i ne treba joj. Tek na kraju filma, i njihog života, on 'potrefi' poklon.
A viđali su se jednom godišnje na desetak dana, tako nekako, pozaboravljala sam malko. Svak je imao "svoj " život, ali to im je bilo vreme za njih...

U glavi mi je uvek onaj film "So na našoj koži" gde lik stalno poklanja poklone devojci koji joj se ne dopadaju. I onda takvo 'iznenađenje' bude bzvz oboma. On vidi da se ona nije oduševila, a ona mora da se smeška i zahvaljuje za nešto što joj se ne dopada i ne treba joj. Tek na kraju filma, i njihog života, on 'potrefi' poklon.
A viđali su se jednom godišnje na desetak dana, tako nekako, pozaboravljala sam malko. Svak je imao "svoj " život, ali to im je bilo vreme za njih...
Meni stalni pokloni zamazuju nesto konkretno sta se ne pruza

Јаој.... Баш непријатно, могу да замислим. А интересантно звучи филм, и ако налетим на њега погледаћу

U ovom filmu je on mukica nju jaaaako voleo, i hteo je da joj to na neki nespretni način pokaže.
Nisu to bili stalni pokloni, viđali su se sa velikim razmacima. Ali me taj film podseti na tu priču sa poklanjanjem, da je više pogrešnih iznenađenja i poklona, no uspešnih
Баш се саосећам са њим, овако из твоје приче. Из које године је филм?

Back