Zasto dama sedi sama

Ko ce prvi podrzati Natu i Ahtisarija

  • Milan STR Protic

    glasova: 1 2,7%
  • Ceda Jovanovic

    glasova: 21 56,8%
  • Goran Svilanovic

    glasova: 3 8,1%
  • Boris Tadic

    glasova: 7 18,9%
  • Vuk Draskovic

    glasova: 3 8,1%
  • neko iz DS

    glasova: 1 2,7%
  • neko iz G17

    glasova: 1 2,7%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
Па наравно да неће. Зашто српски радикали да подрже неког ко не мисли добро српском народу? А да се подсетимо мало неких података о Наташи Кандић. Као таква, она је у сред кампање осула паљбу на Томислава Николића да је убијао српске цивиле у Антину иако тамо никада није ни био. Иако су је демантовали и из хрватске владе, она и даље то тврди ширећи тако говор мржње. На митингу расељених лица са Косова и Метохије, када је један човек њу упитао шта је са његовима, она му је опалила шамар. Ето такву Наташу Кандић ће подржати ове "демократе"
 
Pa to je bila glupost od strane Natase Kandic i cista politicka prvokacija i obmana mada je uspela da raskrinka "velikog ratnika" Tomu Grobara koji se ranije a pogotovo devedestih kurcio okolo kako se junacki borio u dobrovoljcima a posle ovoga je priznao da je bio pomocnik u kuhinji daleko od borbenih redova koji nijednog Hrvata vido nije :)
 
svetolik trpkovic:
Pa to je bila glupost od strane Natase Kandic i cista politicka prvokacija i obmana mada je uspela da raskrinka "velikog ratnika" Tomu Grobara koji se ranije a pogotovo devedestih kurcio okolo kako se junacki borio u dobrovoljcima a posle ovoga je priznao da je bio pomocnik u kuhinji daleko od borbenih redova koji nijednog Hrvata vido nije :)

Светоличе, да ли као велчики хуманиста осуђујеш дивљачке нападе на Тому Николића? Да ли мислиш да је Борис Тадић требало да се огласи после такве хајке?!?
Кад неки Мађар попије шамарчину одмах труби на сав глас. И Рундек кад је попио батине јер је био са две рибе у пет ујутру...
Немој сад да изврдаваш. Грешке се плаћају.
Клевета је кривично дело.
 
Господине Светоличе Трпковићу, ја бих вас прво молио да обратите пажњу на ваше изражавање, а затим да вас демантујем. Томислав Николић није био никада гробар нити је сада, тако да то сматрам као увреду. Што се тиче тога што причате за њега није истина, јер Томислав Николић није никада причао где је био и како се борио за време агресије усташа над Србима. Што се поменуте госпође тиче, ја мислим да немате оправдање ни за њене поступке ни за њене речи. Свако ко би имао било какво оправдање за њу ја бих га сматрао ништавним, јер се дама већ декларисала као противник Србије и српства, што даље може имплицирати да је она комуниста.
Него, сећам се да сам раније писао о томе ко је Наташа Кандић, па би можда могли да потражите то негде по форуму, наравно ако није обрисано.
 
Duh Sekire:
Светоличе, да ли као велчики хуманиста осуђујеш дивљачке нападе на Тому Николића? Да ли мислиш да је Борис Тадић требало да се огласи после такве хајке?!?
Кад неки Мађар попије шамарчину одмах труби на сав глас. И Рундек кад је попио батине јер је био са две рибе у пет ујутру...
Немој сад да изврдаваш. Грешке се плаћају.
Клевета је кривично дело.
Pa trebala bi da odgovara naravno ako je slagala.
 

Back
Top