Zasto cure nisu spremne na prvi put?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije tako.Ja sam sa njom zato sto je volim i onda mene isto. I ako kazete da je ona mlada za to ili da sam ja mlad,to nije tako,moje drugovi i njene drugarice vec polako pocinju.

E to je najbitnije... Da slucajno vi ne budete zadnji, vec da to uradite sto pre, pa onda po celom gradu da rasturbis kako si ti faca jer si je po.je.bao....:bljak: Cekaj bre, sta te kosta, i Bog dusu ceka...
 
nema sanse da citam toliki tekst

Е јбем ти ја овакво школство, које децу не научи ни да читају, а камоли шта друго! И о чему ми више ту расправљамо?

Е сада за све ДЕЧАКЕ и ДЕВОЈЧИЦЕ, чика Ненад,тј. ја ћу вам дати бесплатан савет:
Дечаци су само дечаци и они никада не би требали да узимају девојци невиност. Разлози: не знају ништа о томе, не знају ништа о себи, нити о њој, не могу да схвате психичке промене које настају под тим околностима, и зато... дечаци патите! Јер и ја сам патио, док нисам сазрео! И на сву срећу, то није имало никаквог утицаја на мене! Вама треба учитељица, а не ученица! Јер ни сами не знате да "предајете"!

Девојчице, будите нормалне и спонтане. Али то не значи да је ваш дечко "рингла од шпорета", па да можете да се играте са њим вруће-хладно играрија. Девојчицама не треба дечко, него другар! Ви треба још увек да се дружите. А када се заљубите једно у друго, нити боли, нити крвари не знам колико, нити вас он гледа голу као свој трофеј и сл. Само се опустите и биће све у реду, али само ако сте спремне на те промене. Ако нисте не глумите жене, него будите и даље девојчице. Није срамота бити невин. Срамота је бити лицемер, а таквих је барем 90% данашње омлаТине!

Ај' у три лепе и фине, материне!
 
Е јбем ти ја овакво школство, које децу не научи ни да читају, а камоли шта друго! И о чему ми више ту расправљамо?

Е сада за све ДЕЧАКЕ и ДЕВОЈЧИЦЕ, чика Ненад,тј. ја ћу вам дати бесплатан савет:
Дечаци су само дечаци и они никада не би требали да узимају девојци невиност. Разлози: не знају ништа о томе, не знају ништа о себи, нити о њој, не могу да схвате психичке промене које настају под тим околностима, и зато... дечаци патите! Јер и ја сам патио, док нисам сазрео! И на сву срећу, то није имало никаквог утицаја на мене! Вама треба учитељица, а не ученица! Јер ни сами не знате да "предајете"!

Девојчице, будите нормалне и спонтане. Али то не значи да је ваш дечко "рингла од шпорета", па да можете да се играте са њим вруће-хладно играрија. Девојчицама не треба дечко, него другар! Ви треба још увек да се дружите. А када се заљубите једно у друго, нити боли, нити крвари не знам колико, нити вас он гледа голу као свој трофеј и сл. Само се опустите и биће све у реду, али само ако сте спремне на те промене. Ако нисте не глумите жене, него будите и даље девојчице. Није срамота бити невин. Срамота је бити лицемер, а таквих је барем 90% данашње омлаТине!

Ај' у три лепе и фине, материне!

 
ja se uopste nijesam mucila da ovo shvatim

Браво! Још годину дана схватања оваквих философија и можеш да се сексаш до миле воље и то без последица! :hahaha:
Шалим се, наравно! Ма није битна прича,мслим оно што сам ја тамо тртљао, колико је битна порука приче: Читајте, то јест' прво се спремите теоријским знањем, и увек користите ВАШ мозак, а пракса ће доћи кад развијете довољну менталну свест и свој интелект. Користите ВАШ мозак, а не мозгове ваших другара и другарица, који су, како неко рече: "увелико почели практиковати секс са 15-16 год!" То није ни С од секса!:hvala:
 
Браво! Још годину дана схватања оваквих философија и можеш да се сексаш до миле воље и то без последица! :hahaha:
Шалим се, наравно! Ма није битна прича,мслим оно што сам ја тамо тртљао, колико је битна порука приче: Читајте, то јест' прво се спремите теоријским знањем, и увек користите ВАШ мозак, а пракса ће доћи кад развијете довољну менталну свест и свој интелект. Користите ВАШ мозак, а не мозгове ваших другара и другарица, који су, како неко рече: "увелико почели практиковати секс са 15-16 год!" То није ни С од секса!:hvala:

to je ebanje na suvo...nema tu uzivanja...:mrgreen:
 
Браво! Још годину дана схватања оваквих философија и можеш да се сексаш до миле воље и то без последица! :hahaha:
Шалим се, наравно! Ма није битна прича,мслим оно што сам ја тамо тртљао, колико је битна порука приче: Читајте, то јест' прво се спремите теоријским знањем, и увек користите ВАШ мозак, а пракса ће доћи кад развијете довољну менталну свест и свој интелект. Користите ВАШ мозак, а не мозгове ваших другара и другарица, који су, како неко рече: "увелико почели практиковати секс са 15-16 год!" То није ни С од секса!:hvala:

То ми прича професорка физике кад добијем ону оштру оцену......:mrgreen:
 
Ima ovde dosta pametnih stvari.Pokusacu ovako kako si rekao,iako mislim da joj se vec svidjam duhovno ali nikad dosta valjda.

Е, ок... али немој да постанеш превише уврнут! ;)

Ама немој ништа да компликујеш, само јој враћај осмех на лице. Значи, заборави секс, ама баш све, на неко време, немој је давити. Време је да јој покажеш неку другу страну, своју духовитост, шарм и добар зез, своју доброту и свој бунт!

Буди мало луд, али на сопствени рачун, и само да јој измамиш осмех на лице. Али то не значи да требаш да правиш сцене на улици или пред друштвом. Ја сам нпр. мувао стабло неког дрвета, јер сам желео тобоже да је преварим.(Али ја сам луд, а ти ниси!) Кад сте с другарима, најмање причај, али прати шта остали причају, и са својом цуром, причај ментално, језиком тишине или очима. Право је време да почне она јурити тебе, а не ти њу... Постани помало чудан, необичан. Својствен и ТОЛИКО другачији од других. Све што остали сматрају да је кул, ти на то гледај философски, уздржано, али најчешће буди против! Изрази бунт и своје могућности, да и она види да се нешто дешава са тобом, па нека сада она мало лупа главу, шта ли би то могло бити? Њу воли, поштуј, не доводи је у непријатне ситуације и буди ВРЛО другачији од других! Она ће се или потпуно предати, или ће те напустити, а ти ћеш наћи бољу!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top