Zasto Beogradjani vise vole Novosadjanke?

  • Začetnik teme BEAUTIFUL
  • Datum pokretanja
vise vredi poen u gostima nego..... :D
Novosađankice NISU "Gosti-Gošće" , već slatkice naše zemlje,šećerlemice,umiljate,dame,komunikativne,pristojne,vOspitane lepo,Inteligentne,Ženstvene,Duhovite,Dobrice,jednom rečju - PRAVE DAME (koje usput izgledaju prelepo i nisu u "TeBra zonFa,ko moje sugrađanke iz BGD,rođen sam u centru u "krugu 2 ke" i znam ih dobro,za ortake su ok,ali za vezu,svaka stota je možda ok i za vezu,umesto kafetina,alkohola,prevara,svađa,itd...bolje biti sa Novosađankicom i tretirati je kako i zaslužuje. (Beograđanke su u "brate" fazonu,glume neko geto ludilo,prepotentne,drske i bezobrazne,..prevarile bi te na keca,...i tako dalje,ko zna ,zna,zato Lepo odeš iz BG u NS i upoznaš svoju ženu,a BD neka ostanu da se k****če,i repuju-jer je to jako ženstveno,videti namrgođenu devojku koja glumi gangsta ribu,još spotovi na idjTv,Jeza me oblije kad vidim žensku kako naklapa neke retardirane krimi-džimi tektstove i tako dok repuje(omg) ,pokazuje utoku i viče BAM BAM BAM, ko mi stane na put ZNAM") - Vrhunac ženstvenosti :thumbdown:
 

Back
Top