Zarada na netu - GRAFICKI DIZAJN

kao prosena plata bre. Jel radio neko preko 1-to-1 Projects? Onaj lik na Trafalgaru koji je drzao konkurs gde sam pobedio mi je rekao da ce mu u skorije vreme trebati vizitke i kao da bi rado saradjivao. E sad, nije mi jasno jel tu treba unapred da dogovorimo, pa kad se napravi ja saljem taj invite, ili mu ja prvo posaljem kao da sam zainteresovan da radim?
 
kao prosena plata bre. Jel radio neko preko 1-to-1 Projects? Onaj lik na Trafalgaru koji je drzao konkurs gde sam pobedio mi je rekao da ce mu u skorije vreme trebati vizitke i kao da bi rado saradjivao. E sad, nije mi jasno jel tu treba unapred da dogovorimo, pa kad se napravi ja saljem taj invite, ili mu ja prvo posaljem kao da sam zainteresovan da radim?
ja sam do sad odradio tri 1-1, u sustini kad te kontaktira i kad ugovorite sve, odradis mu sta trazi i onda posaljes.
 
ne. odradio sam im za dzabe, na drugim forumima videli da pisem o dizajnu pa me lepo pitali da im odradim a ja im ucinio.
a stigla jos jedna pobeda:
37.jpg
 
Pozdrav ljudi , chitao sam malo shta pishete pa rekoh da se ukljuchim :)

Svaka chast na radovima , i chestitke na pobedama , radite stvarno dobar posao ...
Pre nekog perioda i sam sam pocheo da izuchavam tajne grafichkog dizajna ..
Pre svega sam radio u pohotoshopu a u poslednjih nedelju dana krenuo da izucavam illustrator ...
Citajuci vashe komentare , reshih da se i ja malo oprobam u konkursima ... :)
Postavio sam neke logoe na nekim sajtovima , a evo maloapre sam se registrovao i na 99design.
Naleteh na neki konkurs malopre ali nisam nisam video ni znao da je samo za gold dizajnere , tako da ne mogu da postavim rad ..
Ali nema veze na brzinu sam ga pravio, evo kako izgleda :

shta mislite ?

http://99designs.com/logo-business-card-design/contests/create-next-logo-big-cloud-analytics-196199

Sad cu da probam neki drugi konkurs :)
 

Prilozi

  • CLOUD.jpg
    CLOUD.jpg
    10 KB · Pregleda: 12
  • CLOUD.jpg
    CLOUD.jpg
    10,1 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
odmah da ti kazem da imas smisla za dizajn, samo da nisi "skinuo" ideju od silnih raodva sa neta. Samo napred, da i mi Srbi uzmemo neki dolar, ovi Indijci , Pakistanci i Filipinci pokupise sve pare :)

Ideja je 100% moja , nisam gledao tudje radove ... Shteta to ne mogu da ga postavim na konkurs ... Ali idemo dalje ... :)

Samo napred, da i mi Srbi uzmemo neki dolar, ovi Indijci , Pakistanci i Filipinci pokupise sve pare :)

Pa to , sve pokupishe , dolari kao da zaobilaze srbiju , e pa nece vishe :)
 
ma ti Indija Pakistan likovi su mi najsmesniji: lik postavi sliku iz MS Paint-a i takmici se.. ili kad vidim da nalepe neku sliku gde je ispisan spisak usluga koje oni nude,haahah ma show... sta se sve nisam nagledao za sve ovo vreme :D

Freelancer je tu keva za te smejurije
 

Back
Top