zar vam nije žao_

Fina pitanja....

Pravi ribolovci uvek VRACAJU ribe u vodu.

Zadrze samo jednu koju ce da pojedu, a ostale vrate u vodu.

Cak i tamo gde postoji obilje ribe, treba vracati visak ribe u vodu.

Sto se tice kidanja usta to se retko desava i kod riba to vrlo brzo zaraste.

Ma kad proguta blesavi grgec ode mu cela vilica bas me briga...Sta da mu radim!!!
A ove suncice njima izvucem celu iznutricu kad guta...

Zalosno je to sto ubijaju zivotinje i muce ih tako razumem za ribe ali ovo je bas nepotrebno i morbidno po meni kad nema razloga i nije mu nuzno za opstanak!Mogo bih da ubijem zivotinju hladnokrvno samo kada bih se nasao u bas nezgodnoj situaciji kada moram da nadjem nesto za jelo ovako nikad!!!!
Ostajem ribolovac a lovac mogu da postanem jedino kad je u pitanju opstanak...

zar vam nije žao jadnih ribica dok se koprcaju? ako ih vraćate u vodu zar vam nije žao da im cepate usne? i sve samo radi sebičnog zadovoljstva!

O strastima nema rasprave . Neproduktiivna ./
Al el tebi zao kad tone riba uginu jer nemaju kiseonika , zbog toga jer se uhvatio led ?
Ako ti je zao l, dal si ikad otisla na neku gvodu da razbijas led i pravis oduske ?
Nisi ,. E vidis m mi idemo redovno , svake zime .

sve jedno dal ce je ubiti u ribarnici il ce neko da je ulovi, bitno je samo humano postupati i ne muciti te zivotinje. Naj humanije je ne jesti meso al to se ne postuje od vajkada zato je besmisleno, po meni samo ne treba traciti zive organizme nego ih koristiti kako im dolikuje. Jedes kolko ti treba i to je to.

Zar mi,ljudi,nismo svastojedi po prirodi? Sva divljac koju ulovim bude lepo pripremljena i pojedena.I moje dete od dve godine obozava divljac,sto je veoma zdravo. Nikako mi nije jasno sta svi ti "zastitnici zivotinja" pokusavaju. Bolje bi im bilo da se malo vise angazuju protiv tolikog koriscenja pesticida u poljoprovredi. To svima narusava zdravlje,kako zivotinjama tako i ljudima.

Back