Зар смо икада дозволили да нам овакав човек буде премијер???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Крста

Poznat
Poruka
7.429
Наишао сам скоро на овај видео.
Интервју З. Ђинђића на немачкој телевизији 2001. године...
Подизао себи цену све време, у страној земљи критиковапо сопствени народ, а овај новинар га још и подбада...
И сад ви мени реците, зар смо и на један дан могли да дозволимо да овај дође на власт?
Уосталом, погледајте и сами.

 
Za dobro srpskog naroda,takav ce covek mora opet doci na vlast......zbunio si me naslovom teme,mislio sam da pricas o Dacicu sto bi i bilo razumljivo....
:hahaha::hahaha:
Баш си духовит, можеш мислити.:roll:
За добро српског народа, не бисмо смели да више икада доведемо такву креатуру на власт у Србији.
 
Za dobro srpskog naroda,takav ce covek mora opet doci na vlast......zbunio si me naslovom teme,mislio sam da pricas o Dacicu sto bi i bilo razumljivo....

I mene je naslov zbunio, usput trebalo je da glasi" Zasto ili kako", ali sta ocekivati od nekoga koji verovatno uziva samo na pomisao da je Djindjic ubijen.

A to bi bio i odgovor na njegovo genijalno pitanje.

Nismo dozvolili, a modovi bi mogli da zatvore topik.
 
Poslednja izmena:
I ja sam mislio da je reč o Dačiću
A što se teme tiče - biološka selekcija čini svoje, da nije došao on bio bi neko drugi a da ni drugi nije pa bio bi neko treći
tek SPS-SRS "dvostruki pobednici" (pobede u Rmbujeu i Kumanovu) su morali da odu
a i izgubili su američku podršku 1996-te zbog teta Mire
Danas je ona živa a on nije
 
Nisam gledao ovaj intervju, mozda i jeste rekao neku glupost, ne znam zaista.

Ali, cinjenica je da je Djindjic veliki gospodin i intelektualac u odnosu na Cvetkovica i Dacica.
Verujem da je velika steta za Srbiju atentat na Djindica, i verujem da cemo jos dugo placati ceh.

Ja sam gledala, slusala sve njegove intevjue u Nemackoj. Naravno da je najsharmantniji, najelokventniji i najpametnij srpski
politicar ikada. Ma jok, Vucic i Nikolic ce pricati o Kantu i Hegelu, ali onako "u prolazu".
 
Samo neka nam oni iz Amerike ne zele toliko dobrobiti,bolje im je da jasu na crncevoj kkiti.

Aca je rekao da su svi američki zahtevi zdravorazumni a detalje nije iznosio
Čak ni teme o američkim zahtevima nisu pokrenute
Ali zato ima pet šest tema kako se DS raspada, valjda će do ponoći i sedma
Eh da, zaobilazi se ko finansira SNS a Aca obećao hapšenja, bitno šta se drvilo u Drezdenu 1928
Nema od Ace da čuješ NATO plaćenici EU izdajnici, koju boju najviše volite a da vas podseća na Srbiju?
 
Nisam gledao ovaj intervju, mozda i jeste rekao neku glupost, ne znam zaista.

Ali, cinjenica je da je Djindjic veliki gospodin i intelektualac u odnosu na Cvetkovica i Dacica.
Verujem da je velika steta za Srbiju atentat na Djindica, i verujem da cemo jos dugo placati ceh.
Уз дужмо поштовање, не бих се сложио.
Имао је он интелигенције, али ју је искористио против интереса нашег народа и земље, тесном сарадњом са онима који су убијали и бомбардовали по Србији.
Зато му се то (између осталог) и обило о главу.
I mene je anslov zbuniom usput trebalo je da glasi" Zasti ili kako", ali sta ocekivati od nekoga koji je verovatno uziva samo na pomisao da je Djindjic ubijen.

A to bi bio i odgovor na njegovo genijalno pitanje.

Nismo dozvolili, a modovi bi mogli da zatvore topik.
Не уживам, али сам је крив. Спетљао се са Хагом, сшетљао се са Сурчинцима (Чуме и другари), није поштовао устав Србије, није поштовао устав СРЈ тада важећи, речју, сам је себе схебао.
Ко му крив.
 
Ja sam gledala, slusala sve njegove intevjue u Nemackoj. Naravno da je najsharmantniji, najelokventniji i najpametnij srpski
politicar ikada. Ma jok, Vucic i Nikolic ce pricati o Kantu i Hegelu, ali onako "u prolazu".
Ne covek,covecina,toliko neostvarenih ciljeva i ambicija da Srbiju napravi modernu Evropsku drzavu....steta,tragedija sto je ubijen....dobri ljudi uvek prvi idu
 
Уз дужмо поштовање, не бих се сложио.
Имао је он интелигенције, али ју је искористио против интереса нашег народа и земље, тесном сарадњом са онима који су убијали и бомбардовали по Србији.
Зато му се то (између осталог) и обило о главу.

Не уживам, али сам је крив. Спетљао се са Хагом, сшетљао се са Сурчинцима (Чуме и другари), није поштовао устав Србије, није поштовао устав СРЈ тада важећи, речју, сам је себе схебао.
Ко му крив.

Što se Haga iče to je Sloba potpisao te potpisom o saradnji priznao neligitiman sud
 
Наишао сам скоро на овај видео.
Интервју З. Ђинђића на немачкој телевизији 2001. године...
Подизао себи цену све време, у страној земљи критиковапо сопствени народ, а овај новинар га још и подбада...
И сад ви мени реците, зар смо и на један дан могли да дозволимо да овај дође на власт?
Уосталом, погледајте и сами.


A tebi bio potreban ovaj snimak da shvatis ko je Dr,Djindjic?Ali njegova zenica bi mogla vratiti bar deo duga od stete koju napravi joj muzic,za cijeg zivota niko nije ni znao za nju!Zena ciji je jedini uspeh u zivotu da postane bogata udovica,to je Ruzica Dj!
 
Ja sam gledala, slusala sve njegove intevjue u Nemackoj. Naravno da je najsharmantniji, najelokventniji i najpametnij srpski
politicar ikada. Ma jok, Vucic i Nikolic ce pricati o Kantu i Hegelu, ali onako "u prolazu".

Kant i Hegel nisu toliko bitni za politiku.
Nece Nikolic da prica o filozofiji, ali to ne znaci da je manje sposoban da vodi zemlju nego Djindjic ili neko treci.
Zna se sta je politika!

Ja nisam slusao te intervjue u Nemackoj, ali jesam skoro sve ostale.
Zato i kazem da je steta za Srbiju njegova pogibija, ne zbog dobrog poznavanja nemackog jezika ili filozofije.
Steta je sto je Zoran bio mnogo kvalifikovaniji i sposobniji od naslednika, pre svega Tadica.
 
Aca je rekao da su svi američki zahtevi zdravorazumni a detalje nije iznosio
Čak ni teme o američkim zahtevima nisu pokrenute
Ali zato ima pet šest tema kako se DS raspada, valjda će do ponoći i sedma
Eh da, zaobilazi se ko finansira SNS a Aca obećao hapšenja, bitno šta se drvilo u Drezdenu 1928
Nema od Ace da čuješ NATO plaćenici EU izdajnici, koju boju najviše volite a da vas podseća na Srbiju?
Isao je Vucko na peglanje,verovatno su postavljeni neki uslovi da bi dosao na vlast,ali o tome ne sme nista da nam prica te izmislja kojekakve druge teme da bi skrenuo narod sa vaznijih pitanja,ali nicija nije gorela do zore pa nece ni njihova.
 
A tebi bio potreban ovaj snimak da shvatis ko je Dr,Djindjic?Ali njegova zenica bi mogla vratiti bar deo duga od stete koju napravi joj muzic,za cijeg zivota niko nije ni znao za nju!Zena ciji je jedini uspeh u zivotu da postane bogata udovica,to je Ruzica Dj!
sram te bilo,da vredjas udovicu gospodina Djindjica......pokazi malo postovanja:evil:
 
Уз дужмо поштовање, не бих се сложио.
Имао је он интелигенције, али ју је искористио против интереса нашег народа и земље, тесном сарадњом са онима који су убијали и бомбардовали по Србији.
Зато му се то (између осталог) и обило о главу.

Koristio je da od Srbije napravi modernu evropsku zemlju.
Buduci da ja ne mislim da je EU dobra ideja, ne mogu da podrzim njegovo zalaganje.
Ali je ocigledno da bi naneo mnogo manje zla Srbiji on nego Tadic i kompanija.
On je jedini covek koji je bio sposoban za takav poduhvat.
Niko pre, a verujem, ni posle njega, nije u stanju da napravi ono sto je on mogao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top