Zapaljen u kiosku

Piromani sa fantomkama benzinom zapalili trafiku
Mladić goreo u kiosku jer se vratio po mobilni telefon
21. 01. 2011. - 00:02h

BEOGRAD - Marko R. (25) iz Beograda, radnik trafike “Đurić” na uglu Bulevara despota Stefana i Ulice vojvode Dobrnjca, teško je povređen juče, sat posle ponoći, u požaru koji su podmetnula dvojica maskiranih mladića.
Trafika „Đurić“ na uglu Despota Stefana i Ulice vojvode Dobrnjca potpuno uništena
Sa opekotinama drugog i trećeg stepena Marko R. prebačen je u Kliniku za opekotine u Zvečanskoj ulici, gde se lekari bore za njegov život.
- Pacijentu je vatra zahvatila 95 odsto kože i on je zbrinut na Odeljenju intenzivne nege. U kritičnom je stanju - kaže za “Blic” Drago Jovanović, portparol Kliničkog centra Srbije.
Kako nezvanično saznajemo u beogradskoj policiji, dvojica mladića sa fantomkama prišli su kiosku u kome se nalazio Marko R. i polili trafiku benzinom, a zatim je zapalili.
Napadači su odmah pobegli, a u kiosku je došlo do detonacije.
Sagovornik “Blica” iz policije kaže da je Marko R. na vreme napustio radno mesto, ali da se vratio po mobilni telefon.
Povređenom mladiću u pomoć je pritekao jedan komšija, koji ga je prekrio ćebetom. U policiji niko sa sigurnošću ne može da tvrdi šta je bio motiv podmetanja požara u kiosku.
I čovek je ladno zbog smrdljivog telefona završio sa opekotinam II i III stepena na 95% tela
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/230414/Mladic-goreo-u-kiosku-jer-se-vratio-po-mobilni-telefon
 
Зашто болдујеш небитне ствари?

Овде је кључна ствар, ко је наручилац овог очигледног мафијашкиог застрашивања,

и борба око добре локације за киоск,

у коме је овај ретардирани младић нажалост овако страдао.
 
Obrt u istrazi o požaru u kiosku
Spalio se zbog otkaza
21. 01. 2011. - 20:00h |

Beograd -- Marko R. (25) iz Beograda, radnik trafike “Đurić”, na uglu Bulevara despota Stefana i Ulice vojvode Dobrnjca, najverovatnije je zbog otkaza sam podmetnuo požar u kome je u noći između srede i četvrtka zadobio teške povrede, ukazuju prve pretpostavke policije, saznaje „Blic”. Njegovu tvrdnju da su požar pometnula dvojica maskiranih napadača opovrgla su svedočenja komšija, kao i snimci kamera postavljenih na okolnim objektima.........


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/230812/Spalio-se-zbog-otkaza
 
Па чекај...онда би се и на тим камерама видело како он полива и пали киоск, а нису видели?

pa znaš kako...
čisto sumnjam da u trafici ima kamera, a garantovano nije prvo izašao, polio kiosk pa upalio. "Bedak" je što je lik toliki retard :roll: da nije skapirao da treba da mu ga da po upaljaču tek pošto uzme telefon i napusti kiosk.jer ljudi su ga videli kad je iskako iz kioska
 
Poslednja izmena:
1. Zapalio sam kiosk zato što mu je vlasnik kioska dao otkaz

2. Vratio se pošto je zaboravio mobilni u tom trenutku je nešto eksplodiralo i zapalilo ga!

3. biva prebačen u bolnicu sa 95% opekotina

4. izmišlja priču da su ga dvojca nepoznatih ljudi zapalila!

šta reći?!
 
1. Zapalio sam kiosk zato što mu je vlasnik kioska dao otkaz

2. Vratio se pošto je zaboravio mobilni u tom trenutku je nešto eksplodiralo i zapalilo ga!

3. biva prebačen u bolnicu sa 95% opekotina

4. izmišlja priču da su ga dvojca nepoznatih ljudi zapalila!

šta reći?!

Ovo pod 1,2,3...i da kazem da je moguce, al, koliko je moguce da je covek sa izgorelom kozom sposoban da prica, sta vise, da izmislja price,e,to mi nije jasno.

ispecem prst na tiganj, pa mi dodje da vristim od bola..ili onemim, a.ovaj izmislja...
hm....mozda je covek halucinirao od bolova ?
 

Back
Top