Заостала српска младеж

...

  • БРАТЬЯ НА ВЕК

  • Подржавам америчке банту црнце и заставу коју носе на дресу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
незнам само чија је јавност више изманипулисана од америчке а и баш ме занима који су то демократски и цивилизацијски токови који нам доносе они који имају црначке,кинеске,порториканске,мексиканске квартове,који имају највише пљачки,убистава,силовања,смртних казни,болести,глади,дугова,бескућника.........
 
Ma jok, ne znash bre... :mrgreen: Napisao sam ti gore... A sad' se i setih... Basket se igra na poene... Do 11 ili 21... A kosharka na vreme... :mrgreen: Smesh sket 1 vs. 1? U gajbu piva? :mrgreen:

Ма добро то су ситно детаљи, битно је да има кош и мрежица... Може 2 на 1. Ти и бундева на мене, слабо сте покретљиви па нек вас буде више. Знаш оно да буде добар однос квалитета и квантитета ;)
 
Као и сваки други српски англофил и поштовалац западних вредности и евроатлантиђанских тенденција радо бих продао кокшију, мајку, оца, брата и бубрег за бели шенген, а тек шта бих радио за зелену карту... Нажалост још смо мањина :(
a i ponestaje vam majki oceva braca sestara bubrega..ups za bubrege tu ti mislim mogu pomoci nasi novokomponovani juzni susedi..imaju iskustva;)
 
Наравно да би било боље да је била слика афричког принца. Макар би његовом сликом показали целом отвореном и слободном свету да и у Србима има макар трунка жеље за светлом будућношћу и лепшим животом.

Super sto nisam otiso da spavam, saznao sam da je Obama simbol svetle buducnosti i lepseg zivota. Sta je taj Obama uradio za Srbiju? Ajde prosvetli na. E mislim da bi ti u tursko doba, 100% bio poturica.

Видим да ниси ни чуо за american dream и за green card... Шта даље дискутовати...

Ti si cuo za americki san, ali najverovatnije nikad nisi bio tamo i nemas pojma sta je to. Zaboravi sve sto si video na filmovima. Raspitaj se malo, kako je tamo, kako zive normlni ljudi, pa ces videti sta je americka realnost.
 
незнам само чија је јавност више изманипулисана од америчке а и баш ме занима који су то демократски и цивилизацијски токови који нам доносе они који имају црначке,кинеске,порториканске,мексиканске квартове,који имају највише пљачки,убистава,силовања,смртних казни,болести,глади,дугова,бескућника.........

Их немој да се сада хваташ за сламке... Одма угрожени иднијанци и мексиканци. Сваком по заслузи, Џон Вејн је био модернији и напреднији од Бика Који Седи и заслужено је победио. Једино ми је жао генерала Кастера :(
 
B92 Biz Vesti Svet

Rekordne devizne rezerve Rusije
08:41 | Izvor: Tanjug
Moskva -- Ruske rezerve deviza i zlata krajem septembra uvećane su za 2,6 milijardi na 425,1 milijardu dolara.
Ostvarena visina ruskih zlatno-deviznih rezervi je nov rekord za period od kada Centralna banka redovno objavljuje ove podatke. Ruske devizne rezerve, koje su treće po veličini u svetu, od početka godine, kada su bile na nivou od 303,7 milijardi dolara, do sada su uvećane za 39,97 procenata.

Rusija je uvećala svoje rezerve sa 12 milijardi dolara koliko su iznosile 1998. godine pre svega zahvaljujući ogromnom prihodu od nafte i gasa.

Prema podacima agencije Blummberg, Kina poseduje najveće devizne rezerve u svetu, koje su krajem juna iznosile 1,3 biliona dolara, a sledi Japan s 892,76 milijardi dolara deviznih rezervi.
 
Ма добро то су ситно детаљи, битно је да има кош и мрежица... Може 2 на 1. Ти и бундева на мене, слабо сте покретљиви па нек вас буде више. Знаш оно да буде добар однос квалитета и квантитета ;)

Aj' moze... Bundy, imamo dzaba gajbu piva, u BG-u, u... A odakle si brate? :mrgreen:
 
a i ponestaje vam majki oceva braca sestara bubrega..ups za bubrege tu ti mislim mogu pomoci nasi novokomponovani juzni susedi..imaju iskustva;)

Могли би се на та племена мало угледати, борили се и изоборили да постану најмлађа демократија у Европи. А ми, где смо ми :(
 
Super sto nisam otiso da spavam, saznao sam da je Obama simbol svetle buducnosti i lepseg zivota. Sta je taj Obama uradio za Srbiju? Ajde prosvetli na. E mislim da bi ti u tursko doba, 100% bio poturica.

Ti si cuo za americki san, ali najverovatnije nikad nisi bio tamo i nemas pojma sta je to. Zaboravi sve sto si video na filmovima. Raspitaj se malo, kako je tamo, kako zive normlni ljudi, pa ces videti sta je americka realnost.

Америчка реалнст и јесте оно што видимо на филмовима. Богати људи, добре школе, снажна држава и увежбани и храбри маринци. Ти ћеш мене да учиш :rtfm:
 
Америчка реалнст и јесте оно што видимо на филмовима. Богати људи, добре школе, снажна држава и увежбани и храбри маринци. Ти ћеш мене да учиш :rtfm:

Nemoj da gledas filmove za tvoje dobro. Ako si gledao 8 mile, e vecina amera zivi ko Eminem u tom filmu. A sad posle ove krize su poceli da zive u kamp naseljima, jer su izgubili kuce. Ima bogatih amerikanaca tacno, ima i dobrih skola, ali za bogatase. Kod nas svako ko vredi moze da upise fax, bude na budzet, zavrsi. Kod njih toga nema. Kakvu socijalnu zastitu pruza amerika njihovim gradjanima? A ti marinici vecina su pi*ke. Video sam neke na Kosovu i u Republici Srpskoj. Deca po 18 dina, dva samara da im opalim ima da se useru. Kad su tako uvezbani sto u Iraku, sede oko aerodroma, i jos nekih bolje obezbedjenih mesta, a druge vojnike, mislim na vojnike iz drugih klijent drzava, salju na opasna mesta. Aj da ti kazem jos nesto pa da idem da spavam, zemlja u kojoj se dobro zivi je Svajcarska, onda Danska, Norveska. Jedan prijatelj mi je reko da je dobro u Kuvajtu i Emiratima, ja nisam bio ali verujem mu na rec.
 
И ти си слаб са ћирилицом. Као сте вас двојца неки Срби и бусате се у груди јуначке, а не знате ћирилицу да читате... Ето и мени после кажу да сам потурица :sad2:

Meni to nije preterano bitno, naucio sam na ovoj tastaturi slepo da kucam i zato koristim latinicu. Inace pisem cifilicu stampano.
 
НБГД, мало у војводини, мало у шумадији. И немој ти мени брате, кад се игра у пиво, нема браће и другара :lol:

Tako je, brate :mrgreen: , samo surovo, tj. oshtro, tj. odsechno... :mrgreen: ... Ipak je gajba piva gajba piva!!! :lol: A je l' znash onaj vic, kao, uhvate kanibali Srbina, Francuza i Engleza i kaze im poglavica: Vi nam sada recite odakle ste, i ako mi budemo znali gde je to, necemo vas skuvasti i pojesti! I kaze Englezu: Odakle si? Iz Londona. Shta? London, Big Ben, London Bridge, ovo ono... !? Isecite ga!!! Pita Francuza: Ti, odakle si? Iz Pariza. Shta? Pariz, Trijumfalna Kapija, Ajfelova Kula... !? Isecite ga i turite u lonac!!! Pita Srbina: Odakle si? Sa Novog Beograda. Ne seeeeeeeeeeeeeri braaaate, iz kog si bloka? :mrgreen: ... A, brate? :mrgreen:
 
Nemoj da gledas filmove za tvoje dobro. Ako si gledao 8 mile, e vecina amera zivi ko Eminem u tom filmu. A sad posle ove krize su poceli da zive u kamp naseljima, jer su izgubili kuce. Ima bogatih amerikanaca tacno, ima i dobrih skola, ali za bogatase. Kod nas svako ko vredi moze da upise fax, bude na budzet, zavrsi. Kod njih toga nema. Kakvu socijalnu zastitu pruza amerika njihovim gradjanima? A ti marinici vecina su pi*ke. Video sam neke na Kosovu i u Republici Srpskoj. Deca po 18 dina, dva samara da im opalim ima da se useru. Kad su tako uvezbani sto u Iraku, sede oko aerodroma, i jos nekih bolje obezbedjenih mesta, a druge vojnike, mislim na vojnike iz drugih klijent drzava, salju na opasna mesta. Aj da ti kazem jos nesto pa da idem da spavam, zemlja u kojoj se dobro zivi je Svajcarska, onda Danska, Norveska. Jedan prijatelj mi je reko da je dobro u Kuvajtu i Emiratima, ja nisam bio ali verujem mu na rec.

Јесам гледао сам и 8 миле и онај фифтијев аутобиографски и могу рећи да је америка земља једнаких шанси и благостања на дохват руке. То што ти накарадно тумачиш поуку је само твој проблем. Вероватно си радикал, немаш све зубе на броју, гледаш преносе из Хага до касно у ноћ и живиш у Земуну поред трафике.

:lol: e dobra je tema bila..lepo se ismejah..ajd ljudi laka vam noc..pozz:bye:

Лаку ноћ, надам се да ћеш и ти бар једном сањати жуте звезице и шенгене па да коначно кренемо напред. Ја их сањам свако вече.
 

Back
Top