Заостала српска младеж

...

  • БРАТЬЯ НА ВЕК

  • Подржавам америчке банту црнце и заставу коју носе на дресу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a.milan1984, Acaxd, Appel, Iwan91, manje_zlo, pimbe, scot, SSJ4, zadovoljni kupac, Владан ИПХ

Има нас!

Није готово, тек почиње. Вива Лас Вегас

173875-slika-uz-ko-je-mogao-da-pretpostavi.jpg.jpg
 
:worth: Коначно неко ко ме разуме :worth: Пријатељу, роде мој, одушељен сам сазнањем да нисам усамљен у борби са национал-социлјалистичким и клерофашистичком факторима који тресу Србијом кочећи евроспки развој и претприступне фондове. Синуо си на мојој теми ко жути маслачак на ливади националистичког корова. Док је нас, мислећих и просвећених Срба живеће једина правдољубива, либерална мисао! Аве Лок, аве Монтескје!

Mi cemo stati na put ovim majmunicama rusomanskim podivljalim i odvuci ovu retrogradnu zemlju masne prasetine i Mitra Mirica iz tmushe devedesetih na svetlo sunca evroatlantskih integracija!

Dragi europski kamarate i brate, dirnut sam do dubine moje atlantske duse poredjenjem sa cvetkom-zanovetkom koje si mi u poetskom zanosu evrointegracije podario. Ovo je do sada najlepse priznanje mom zalaganju za evroatlantska kretanja i nosicu ga ponosno kao da mi je sam Vesli Klark urucio orden celavog americkog orla.

2543213852_b2f710d058.jpg


Do sada su me zlobnici cesto napadali zbog moje neustrasive orijentacije ka DS, NATO i nasim inim strateskim partnerima, a Krstan K. Kovjenic mi je u alkoholiziranoj rusofilskoj jarosti cak nadenuo i sobriquet "zuta zver".

img_2.jpg
yellow-bastard-top-10-scary.jpg


Ne obazirimo se na Krstane, Mirice, i ostale sove i macke - it's Europe or bust, baby!
 
Boze, hoce li se neko suprotstaviti ovim neurbanim trendovima ili cemo jos postati ruska gubernija :(

Zamisli da se oni zlikovci usude da dizu slike monstruma Putina, gruzinskog kasapina, i umesto da se na njih sruci bujica naseg europskog besa... sta? Mi to tolerisemo? Odobravamo? Pozdravljamo?

Iz ovoga se jasno vidi da Vojvodina mora sto pre da se izdvoji od retrogradne srbijanske kvazi-drzave.

kada u cetiri rata,u zadnjih pedeset godina nekog ubijas bombama,sta ocekujes posle toga ? da ti pevaju himnu ?

a po tvom postu se vidi,da niti obrazovanja niti elementarne kulture nemas. Da imas bar jedno od to dvoje, prvo bi ti reklo da ova tvoja zadnja recenica vodi u krv,razaranje , ubijanje,i sve sto sa sobom nosi gradjanski rat,a drugo bi ti reklo da se ne ujeda ruka koja te hrani,da cak ni pas nece da zapisava svoje dvoriste,kako ti to radis, ako jednog dana ostanes bez svoje drzave,cemu stremis, to ce biti kao da si ostao bez roditelja, a zna se sta se desava u ovom danasnjem svetu sa sirocicima, uzmimo samo primer Kurda,ili Palestinaca. Ta tvoja fina gospoda,koja je klipovima napunila youtube,ce ici po ulicama,silovati devojke, ubijati ljude iz sale,popiti tri piva popeti se na krov i snajperima ubijati civile (jel treba da okacim taj cuveni snimak ?) vezace ljude po zatvorima povodcima za pse,i raditi ostale fine stvari, e takvoj kulturi i takvoj civilizaciji ja necu da pripadam,a nemam ni interes.
Sa kakvim god da odu uspomenama kuci,to nije ni blizu kakve su nam uspomene napravili za zadnjih 50godina. Kada god su imali priliku,ubijali su nas.

Ti si Zrbane neki sasvim uncool lik, i jos si uz to zatucan i opsednut nekakvim Kurdima i ostalim prostotama. Ne bi me cudilo da ni ne znas sta je SOAD a kamoli da imas sve njihove CD. Molim te da me ne zracis tim tvojim mracnjastvom iz devedesetih i tim bombama i ostalim rekvizitima ruskih divljaka, jer sam ja jedan fini Europljanin a ne krezubi krivonogi tatarski kasapin ili njihov srbijanski obozavatelj iz neurbanih sredina.

Mi u Vojvodini ne zelimo sa takvima kao sto si ti, i ovim to samo i potvrdjujes.

Ne bi se ja brinuo da mi ti nisi komsija,niti sam krezub,niti ubog,sta vise lep kulturan akademski gradjanin koji oce mirno da zivi. Bombe po meni nisu bacali rusi,nikada pa ni u zadnjih 50 godina,a americko engleski avioni su mi unistili 6 mostova u gradu. tri 43 i tri 99. uz to su i ubli preko 5000 novosadjana. Ako je novi sad, i NYC neurbana sredina ,onda priznajem da sam seljak,a ako je neko ko je u isto vreme i PID i doktor , neobrazovan,onda priznajem da sam i to.
Meni je najlakse,ali dosta bolno,da sednem u avion i prmenim drzavu boravka,ali gde ces ti ? kada izazovete tako fini i kulturni gradjanski rat u kome ce se ljudi ubijati po ulicama. Ako si za nezavisnost vojvodine,ti si za rat,jer istoriski gledano,a istorija jeste nauka,nikada se mirnim putem tako nesto nije delilo,pa nece ni sada. Ja samo apelujem na tvoju pamet,da tako nesto ne cinis ni sebi,ni drugima,dok jos nije kasno. A tvoj evropeizam meni ne smeta... ali mi je malo tuzno da gledam bosonogog decacica koji bulji u lepoticu koja nece da bude sa njim, a on drzi njenu sliku okacenu u sobi,i dani mu prodjose u toj neuzvracenoj ljubavi.

a ovo mi posebno nije jasno, iz kojeg god da si prigradskog naselja ili seoceta iz vojvodine,ja te ne bih razvrstavao od mene ciji su askurdjeli iz novog sada, a dali ce i ko sa kim u vojvodini ili ne,to ce se na zalost kada do toga dodje,odlucivati oruzjem.

Te tvoje "doktorske diplome" iz Zitoradje mi u Wojwodina ne priznajemo, a ne priznaju ih ni u civiliziranoj Europi.

Idi ti tamo kod tih tvojih Rusa pa sa njima bacaj bob i sisaj krv Cecenima i Gruzinima, a Amerikanci su moji prijatelji koji su zaustavili divljanje nad nevinim stanovnistvom u republika e Kosovës. Hvala, America! God bless you!

Mi imamo prijatelje u Hrvatskoj i ne trebaju nam divljaci i neurbani "doktori" kasapskog zanata iz neke Pinosave. Tebi cemo pod hitno uvesti vize, a ni sa vizom te granicar na Dunavu nece pustiti u nasu Wojwodinu ako se ne civiliziras, ne uljudis, ne ispljunes taj cen belog luka, ne pocesljas, i ne skines Mitra Mirica sa walkman-a.

Wojwodina forever!

opet vi ? moja diploma doktora pravnih nauka je sa novosadksog pravnog fakulteta, a PID posto ne znas ni sta je to, sam dobio u NY na postdiplomskim studijama,a to mu dodje isto kao kod nas doktorat . Moj doktorat i PID priznaje ceo svet,a tebe i tvoje seoce nema ni na mapi.

A SADA MALO O TEBI!!!!
TI NISI IZ VOJVODINE,I POSTO NE ZNAS STA JE IP BROJ JA BI TE ZAMOLIO DA PRESTANES DA SE PRESTAVLJAS KAO VOJVODJANIN JER CU OKACITI TVOJU ADRESU SA SVE KUCNIM BROJEM!!!!!!

OK, okaci. Hahahahaha! Nas'o si da plasis mecku resetom, a mene internetom.

Pa u Wojwodina je internet svakodnevna alatka i cimbenik nasega multietnickog zivota, a ne nesto cime se plase i rasteruju babe Zitoradjke!



A mora malo!

462770.jpg

nema ti sela ni na mapi :-) odnosno bolje reci prigradskog naselja :-)

a da si mecka,jesi,sobzirom na stepen razvijenosti!!!

Победоносцев ajde u bstu,ubice ti ova susa paradajz :) a sta ce mo onda mi u gradu da jedemo ako ti omanes :)

Ja krenuo da se zezam, al' sam dospeo u poziciju onog nekog ustase koji preko neta razgovara sa srpskim balvanom.

Deprimirajuce. Idem da pustim malo Mitra Mirica.

Drug Pobedonoscev je kanda iz Wojwodina Republjik, samo se trenutno edukuje na voljenom nam Zapadu da bi se za par godina vratio jači i pametniji i još više nam pomogao da se oslobodimo srbijanskih okova.

Ti si sa druge strane verovatno neki ljubitelj Koštunice i njegovih mačaka i sova, a ''Stari laloški vals'' u životu nisi ni čuo. O operaciji promene pola verovatno nikad nisi ni razmišljao. :thumbdown:

Ovaj Победоносцев opasan neki flejmer :mrgreen:

:worth: Коначно неко ко ме разуме :worth: Пријатељу, роде мој, одушељен сам сазнањем да нисам усамљен у борби са национал-социлјалистичким и клерофашистичком факторима који тресу Србијом кочећи евроспки развој и претприступне фондове. Синуо си на мојој теми ко жути маслачак на ливади националистичког корова. Док је нас, мислећих и просвећених Срба живеће једина правдољубива, либерална мисао! Аве Лок, аве Монтескје!

Хорде зла овог пута биће заустављене на Рубикону од стране љубитеља републике и грађанских слобода. Достигнућа и жртве великог везира, пардон визионара и његових петoоктобарских ученика живе у срцима сваког искреног легионара, који данас стоји у европском, жутом строју раме уз раме са БоТом, Млађом, Чедом и Помпејом.

Mi cemo stati na put ovim majmunicama rusomanskim podivljalim i odvuci ovu retrogradnu zemlju masne prasetine i Mitra Mirica iz tmushe devedesetih na svetlo sunca evroatlantskih integracija!

Dragi europski kamarate i brate, dirnut sam do dubine moje atlantske duse poredjenjem sa cvetkom-zanovetkom koje si mi u poetskom zanosu evrointegracije podario. Ovo je do sada najlepse priznanje mom zalaganju za evroatlantska kretanja i nosicu ga ponosno kao da mi je sam Vesli Klark urucio orden celavog americkog orla.

2543213852_b2f710d058.jpg


Do sada su me zlobnici cesto napadali zbog moje neustrasive orijentacije ka DS, NATO i nasim inim strateskim partnerima, a Krstan K. Kovjenic mi je u alkoholiziranoj rusofilskoj jarosti cak nadenuo i sobriquet "zuta zver".

img_2.jpg
yellow-bastard-top-10-scary.jpg


Ne obazirimo se na Krstane, Mirice, i ostale sove i macke - it's Europe or bust, baby!

POMAHNITALA zuta zver. U pravu je nas friend Nevazimse. Thanks, Nevazimse!

YellowBastard.jpg

bravo djevojcice, bravo djecaci!!!!!

nece vise stoka pogana neoprana ispod miske stati na put hiperspejs napretka ovog zaostalog drzavnog prostora ka standardima, fondovima, prosperitetima i promiskuitetima!!!
 

Back
Top