ZANIMA ME!?!-ALI ZNALCI!

M

marijass

Gost
- :?: -OVAKO:2 osobe,blizanci,rođeni/e u istom mjestu,u razmaku 2-5min,obje totalno različite-a prema horoskopu iste osobe?!
Kako to objasniti?Prema ovoj logici sav taj horoskop pada u vodu...ne mislite li tako? :?:
 
Kao prvo - stepen podznaka kod ovih osoba verovatno nije isti, sto moze da utice na njihove karaktere i sudbine.
Drugo - neki astrolozi drugog blizanca gledaju kao trece polje horoskopa prvog.
Trece - astrologija priznaje uticaj gena i sredine. Ako blizanci nisu jednojajcani, oni nemaju identican genetski sastav. Postoje i razlozi psiholoske prirode- roditelji se ne postavljaju jednako prema oba deteta.
Cetvrto - ne verujem da nema velikih slicnosti izmedju te 2 osobe. Licno poznajem blizance, i premda je jedan ekstravertniji od drugog, njihove karijere i brakovi su npr. vrlo slicni.
 
Imam brata i sestru od tetke,dvojajcani blizanci stari 12 god.,znak Bik podznak Lav koji su veoma slicnog karaktera i ponasanja.Oboje tvrdoglavi,puni samopouzdanja,cesto bahati,tiranisu slabije,nepokolebljivo brane svoja uverenja itd.Devojcica je starija 5 min i normalno vrhovi kuca im se razlikuju,pa otuda verovatno i razlicit uspeh u skoli...Ali narav im je ko preslikana.
Primer 2
Sigurno si cula za bracu Teofilovice rodom iz Cacka,bave se interpretacijom stare izvorne pesme.E pa,gledao sam ih i slusao jednom prilikom na 3K u emisiji TV lica i uvideo da su neverovatno slicnog karaktera,skoro da nema razlike u ponasanju.
Tako da neverujem da su blizanci iz tvog primera totalno razliciti.
 
a što sa ovim-rođene smo isti dan u razmaku od 10min(proverila-po horoskopu sve nam se planete poklapaju),imamo isto ime(što je sad nebitno)-a posve smo različite.kad sam videla ovu temu odmah sam se tog setila.ima u tome nešto...
 
A_ndrea:
a što sa ovim-rođene smo isti dan u razmaku od 10min(proverila-po horoskopu sve nam se planete poklapaju),imamo isto ime(što je sad nebitno)-a posve smo različite.kad sam videla ovu temu odmah sam se tog setila.ima u tome nešto...
da ne bude zabune,zaboravih napisati u isom mestu/bolnici
 
10 min je znatna razlika,tu je moglo svasta da se pomeri.Pre svega stepen,a mozda i znak na ascedentu.
Podznak tj.ascedent se pomera 1 stepen na svaka 4 min,a on je izuzetno vazan jer sve druge potrebe su njemu podredjene.Ali ono sto bi trebalo da je identicno je polozaj Sunca i Meseca (Ego + Emocije).Pa,potrazite opise ovih nebeskih tela kako stoje u vasem kosmogramu i uporedite.Bas me zanima da li ces i tada tvrditi da ste posve razlicite.
P.S. Preporucujem ti "Suncane znake" Linde Gudmen,cisto za pocetak.
 
na ovo jos uvijek nema adekvatnog objasnjenja, ali postoje smjerovi razmisljanja.

evo jedan primjer iz prakse:
brat i sestra, blizanci, rodjeni u razmaku par minuta. mjesto rodjenja - vukovar. on ubijen za vrijeme rata. ona prezivjela.

objasnjenje? i tih par minuta razlike je bilo dovoljno da vladar njene 8. kuce bude sunce (dobro predstavljeno u karti), a njegove mjesec (naravno, katastrofalno postavljen).

u ovim slucajevima i najmanji detalji mogu igrati velike uloge.

naravno, ne mislim da je ovo pravilo...jos jedan od primjera...
 
Imam sestru bliznakinju, starija od mene 2 min, totalno razlicite, ali skroz! Niti izgledamo isto, niti razmisljamo isto, a sasvim sigurno ne delamo isto. Sto se tice horoskopa, znam da smo obe dubli strelci, vise od toga niti znam niti me zanima, sami pravimo svoju sudbinu u zivotu, kakva god ona bila.
 
Sta pricas? Iste ste,obe ste sladje od secera :rumenko:

Hahaha a kako to, da nas ne znas mozda...? :D Ako mislis na sliku ovu, to mi nije sestra, vec najbolja drugarica xD :P
199185_1670384594794_1092742414_31500145_7040614_n.jpg

Ovo mi je sestra :)
 
Ne znamo se ,mislio sam da ti je seka ova sa avatara.Slatke ste :)

Morate imati slicnosti iako se desava da su prisutne i razlike medju blizancima.Dosta stvari je tu ukljuceno i pored horoskopa,nekad i beznacajna sitnica u zivotu moze uticati na karakter,ponasanje pa cak i na fizicki izgled.

Sto se tice horoskopa, znam da smo obe dubli strelci, vise od toga niti znam niti me zanima, sami pravimo svoju sudbinu u zivotu, kakva god ona bila.

Jako lepo receno :ok:

Medjutim,covek,svojim postojanjem u materiji je fizicko bice i kao takvo ograniceno,visa sila deluje na nas i upetlja se sa vremena na vreme,pa usmere ili preokrenu.Iz tog razloga astrologija je dobra jer se analizom natalne karte vide te sile,sudbinske planete itd.i covek ima vecu slobodu da dela.

Metal rules! :mafijas:
 
Ne znamo se ,mislio sam da ti je seka ova sa avatara.Slatke ste :)

Morate imati slicnosti iako se desava da su prisutne i razlike medju blizancima.Dosta stvari je tu ukljuceno i pored horoskopa,nekad i beznacajna sitnica u zivotu moze uticati na karakter,ponasanje pa cak i na fizicki izgled.



Jako lepo receno :ok:

Medjutim,covek,svojim postojanjem u materiji je fizicko bice i kao takvo ograniceno,visa sila deluje na nas i upetlja se sa vremena na vreme,pa usmere ili preokrenu.Iz tog razloga astrologija je dobra jer se analizom natalne karte vide te sile,sudbinske planete itd.i covek ima vecu slobodu da dela.

Metal rules! :mafijas:

Znas, ovo mi nije prvi put da mi kazu da ja i moja drugarica izgledamo kao sestre. A svi kazu da ja i moja sestra NE izgledamo kao sestre xDD Ipak, imam mnogo vise zajednickih stvari sa drugaricom nego sa sestrom. Volim ja moju sestru, ali smo mi ipak mnooogo drugacije, da ne mozes ni da zamislis koliko. ;)
Sto se tice horoskopa, moje znanje je ograniceno na horoskop u novinama, a ta pozicija planete u ovom ili onom polozaju, stvarno se ne razumem u to. :think: Nekako smatram da ja sama pravim svoju sudbinu, a to sto imam sestru bliznakinju svakako ne utice na moju sudbinu. ;)

Metal rules! :ok:
 
Verujem ti da se razlikujete,imao sam prilike da upoznam blizance razlicitih karakera i usmerenja,mada malo njih,uglavnom lice ko jaje jajetu.

Astrologija u novinama uglavnom ne pogadja ukoliko se pise samo o znaku ili podznaku.Ali ima tekstova po casopisima gde se i pogodi i daje dobra prognoza ako je to malo opsirnije,ukljucene su npr.planete,polja itd.Toga ima dosta,danas je puno astrologa i tesko je razdvojiti zito od kukolja.Ali da ima nesto u svemu tome ima,moras priznati ;)

Covek je krojac svoje sudbine. Ali mora nauciti kako da sije .D
 
Verujem ti da se razlikujete,imao sam prilike da upoznam blizance razlicitih karakera i usmerenja,mada malo njih,uglavnom lice ko jaje jajetu.

Astrologija u novinama uglavnom ne pogadja ukoliko se pise samo o znaku ili podznaku.Ali ima tekstova po casopisima gde se i pogodi i daje dobra prognoza ako je to malo opsirnije,ukljucene su npr.planete,polja itd.Toga ima dosta,danas je puno astrologa i tesko je razdvojiti zito od kukolja.Ali da ima nesto u svemu tome ima,moras priznati ;)

Covek je krojac svoje sudbine. Ali mora nauciti kako da sije .D

Pa svakako da nesto u tome postoji, kao sto postoji i malo istine u svakoj lazi :) :D
 

Back
Top