Zamislite

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
U poslednje vreme jako puno slušam o Italiji... tako da mislim da ne bi bilo mnogo dileme... a a ko baš moram da odredim i grad, recimo Padova mi je posebno hvaljena ;)

H

hanibaI77

Gost
rim,vracala bih mu se sto puta(a i ubacila sam novcic u fontanu di trevi)
ako ne daju onda spanija sta znam barselona ajd
ako ne daju ni to onda london

limunada

Elita
Moderator
Poruka
23.456
hanibaI77:
rim,vracala bih mu se sto puta(a i ubacila sam novcic u fontanu di trevi)
ako ne daju onda spanija sta znam barselona ajd
ako ne daju ni to onda london

nije lose,nije lose...:) ima i u barseloni u ulici rambla,cesma,sa koje kazu ako pijes vode,vracaces se opet...
nije los ni maroko...al nije u ponudi...:wink:

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.404
Ja bih u Indiju.... A ne daju... Nesto mi Evropa manje vise ista ko mi... Barselona mi se cini ok, cela Italija, tu ne biram, moze Nica, Kan, Monte Karlo...I eto, kad ne date u Indiju ili barem Juznu Ameriku....
Javite ako se predomislite...

valdemar

Zainteresovan član
Poruka
126

Prilozi

• Panoraam merelt.jpg
    Panoraam merelt.jpg
    36,7 KB · Pregleda: 18

linabg

Poznat
Poruka
7.445
moze London.. ili azurna obala malo.. ije ni rusija losa.. sta znam, ja bi da mi obezbedi prevoznika, pa da obidjem kolima pola evrope.. sto cu mozda na leto i da uradim, al iz svoga djepa ..:)

yana

Zainteresovan član
Poruka
173
Ja bih u Irsku, Škotsku, ili negde u Engleskoj ali da je na obali - volela bih to da vidim, ali samo baš u toj situaciji koju si navela - da je besplatno. Da sama plaćam, ipak bih izabrala nešto toplije.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.