ZAMISLIMO II

....i naravno, tu je i odbrana .. (od koga:confused:)

Pa,da budemo realni!
Ja nemam apsolutno ni jednog razloga da branim pokojnog Slobu ili njegov rezim iz devedesetih ali ruku na srce,Amerika i Evropa su od 90-e pa do danas intenzivno pomagale raspadu Jugoslavije da bi nas na kraju u SR Jugoslaviji i bombardovali pod izgovorm nekih humanitarnih katastrofa i ostalog laznog propagandnog materijala!
Ovo sto sa danas desava je bezakonje a da bi sacuvali sebe moramo traziti zastitu od nekog ko je ravnopravan suparnik amerima!
Postoje niz svedocenja bivsih americkih i evropskih aktivista o podvalama na Balkanu i okretanja ledja pravdi i istini!! :roll:
 
Pa,da budemo realni!
Ja nemam apsolutno ni jednog razloga da branim pokojnog Slobu ili njegov rezim iz devedesetih ali ruku na srce,Amerika i Evropa su od 90-e pa do danas intenzivno pomagale raspadu Jugoslavije da bi nas na kraju u SR Jugoslaviji i bombardovali pod izgovorm nekih humanitarnih katastrofa i ostalog laznog propagandnog materijala!
Ovo sto sa danas desava je bezakonje a da bi sacuvali sebe moramo traziti zastitu od nekog ko je ravnopravan suparnik amerima!
Postoje niz svedocenja bivsih americkih i evropskih aktivista o podvalama na Balkanu i okretanja ledja pravdi i istini!! :roll:

opet o zaverama ?

da je sloba hteo da ne dodje do toga pristao bi na kompromise
ionako su ameri dobili sta su hteli (ne branim ni ja njih)
 
opet o zaverama ?

da je sloba hteo da ne dodje do toga pristao bi na kompromise
ionako su ameri dobili sta su hteli (ne branim ni ja njih)

Da se podsetimo malo nekih cinjenica!
Kada je SFRJ zapala u krizu,zapad je odmah pojurio i priznao Sloveniju!
U medjuvremenu su se Hrvati naoruzavali a to ne mozes da poreknes!
Pa,zasto su se naoruzavali?
Zato sto su predpostavljali da ce JNA cuvati suverenitet SFRJ!
Zatim je zapad neposredno nakon pocetka rata priznao Hrvatsku u AVNOJ-skim granicama sto je velika greska i podvala!
Zatim je u Bosni,mesto da se razdelio narod na etnicke oblasti naterao da zivi zajedno posle svih pokolja koje su ucinile sve strane!
Pa,kakva je to pravda?!
Danas su Siptari dobili drzavu po principima stanja na terenu a tako je trebala da se tretira cela kriza SFRJ,pa ne bi bilo rata!
 
Da se podsetimo malo nekih cinjenica!
Kada je SFRJ zapala u krizu,zapad je odmah pojurio i priznao Sloveniju!
U medjuvremenu su se Hrvati naoruzavali a to ne mozes da poreknes!
Pa,zasto su se naoruzavali?
Zato sto su predpostavljali da ce JNA cuvati suverenitet SFRJ!
Zatim je zapad neposredno nakon pocetka rata priznao Hrvatsku u AVNOJ-skim granicama sto je velika greska i podvala!
Zatim je u Bosni,mesto da se razdelio narod na etnicke oblasti naterao da zivi zajedno posle svih pokolja koje su ucinile sve strane!
Pa,kakva je to pravda?!
Danas su Siptari dobili drzavu po principima stanja na terenu a tako je trebala da se tretira cela kriza SFRJ,pa ne bi bilo rata!

nisam ni rekao da sukob nije nametnut
samo kazem da sloba nije ni mogao da spreci otcepljenje stavom da je to nemoguce
budala
u ustavu SFRJ ne pise da se ne moze otcepiti neka drzava
Tito poceo a zapad zavrsio, to je to
 
Ciga a ?
Nije ni cudno sto ti je Jovanovic idol :mrgreen:
Honorarno radis.....na vasaru?
Prodajes te opele pa znas kako to ide :mrgreen:
Iz kog si mesta nije ni cudno koja auta vidjas!

Nisam romske nacionalnosti a na vasaru sam jednom bio sa tvojom kevom i posle ne secam se kad sam isao drugi put... Ja vozim francuza a ti kad budes izasao iz askone dodji pa mi se javi da te provozam malo da vidis sta je auto...

Ali molim te zaperi se malo od sadjenja ljubicica, postavljanja mermera i ostalih stvari kojima se bavis da mi ne prljas enterijer ;);)

A u Sapcu znam sta se radi zato i ne kupujem auto iz Sapca niti imam veze sa tim... a ti nemas love ni za ove nase budzene nego kad ti gazda pokloni opela od bivseg bastovana pa ti to onda vozis...;);) znam vas u dusu bre
 
Nisam romske nacionalnosti a na vasaru sam jednom bio sa tvojom kevom i posle ne secam se kad sam isao drugi put... Ja vozim francuza a ti kad budes izasao iz askone dodji pa mi se javi da te provozam malo da vidis sta je auto...

Ali molim te zaperi se malo od sadjenja ljubicica, postavljanja mermera i ostalih stvari kojima se bavis da mi ne prljas enterijer ;);)

A u Sapcu znam sta se radi zato i ne kupujem auto iz Sapca niti imam veze sa tim... a ti nemas love ni za ove nase budzene nego kad ti gazda pokloni opela od bivseg bastovana pa ti to onda vozis...;);) znam vas u dusu bre

Ha-ha-ha ti si stvarno dilkan. :mrgreen:
Ocigledno nisi izasao iz Srbije do sada?!
Samo se ti gusi u tvom smradu i dalje mrzi :?:
Kada bi bio tako pametan kao sto si primitivan........:rolleyes:
P.S
Kucno vaspitanje je cudo.
Ali tata ti nije imao vremena?! :mrgreen:
 
Ha-ha-ha ti si stvarno dilkan. :mrgreen:
Ocigledno nisi izasao iz Srbije do sada?!
Samo se ti gusi u tvom smradu i dalje mrzi :?:
Kada bi bio tako pametan kao sto si primitivan........:rolleyes:
P.S
Kucno vaspitanje je cudo.
Ali tata ti nije imao vremena?! :mrgreen:

Video sam ja vise nego ti, ja ne provodim dane i noci na putu u opelu od Beca do Smradojevca kao sto ti npr radis :lol::lol:

ps.

Kako ti o drugima tako drugi o tebi ;);)
 
samo kazem da sloba nije ni mogao da spreci otcepljenje stavom da je to nemoguce

Ma,on je znao da ce hrvati da se separatisu i tu nije bilo spora ali nije hteo da dozvoli da odu u tim nepriznatim granicama!
Iz tog razloga pokojni Sloba je locirao napade na one delove Hrvatske gde su srbi bili vecina!
Ako hrvati zele svoju drzavu a srbi u Hrvatskoj zele da ostanu u sastavu SFRJ onda se morala postovati volja oba naroda!
Zapad je brinuo samo za volju hrvata,zato su srbi proglasili svoju RSK koju niko zivi nije priznavao u svetu jer su tu tvorevinu tretirali kao okupatorsku! :oops:
 

Back
Top