Zaljubio sam se u forumasicu:)

Ako se čovek zaljubi u forumašicu, od tog momenta postoje dva moguća puta:

- smuvaju se,
- ne smuvaju se.

U prvom slučaju, čovek može da zaboravi na daljnje dopisivanje sa forumašicama i mora da računa na to da će svaki njegov korak da bude pomno praćen. Ne dao mu Bog da se neka forumašica onda lepo izjasni o njemu ili se nasmeje na njegovu šalu ili već šta bilo.

U drugom slučaju, pola foruma će saznati za to i on će biti okarakterisan kao paćenik.

Naravno da postoje izuzeci od ovoga...
 
A kako da se zaljubis u nekoga koga nisi video?I kako kada tu osobu i ne poznajes?

Pa znas kao, prvo se zaljubis u monitor, pa posle par dana intimisanja sa tom mashinom stupis u sexualne odnose, pa onda ukapiras da si se negde zajebo, i na kraju skapiras da tamo neko isto tako zlostavlja svoj aparat! Sve ti je to lepo Rambo objasnio u pesmi Sega mega drive...
 
A kako da se zaljubis u nekoga koga nisi video?I kako kada tu osobu i ne poznajes?
Da, to su dobra pitanja.
Meni to izgleda prilicno apsurdno, s obzirom na to da smo se svi osim tebe, slucajne prolaznice, zavetovali na dozivotno sedenje kod kuce pored monitora i skrivanje lika pod pretnjom izopstavanja iz forumske zajednice.
Jos od pamtiveka je forumasima zabranjeno i da se upoznaju, bilo uzivo, bilo dopisivanjem van vidokruga znatizeljne dokone populacije - tako da opravdano sumnjas u mogucnost da se neki od onih koji borave u tvojoj magicnoj kutiji poznaju medjusobno.
 
Pa znas kao, prvo se zaljubis u monitor, pa posle par dana intimisanja sa tom mashinom stupis u sexualne odnose, pa onda ukapiras da si se negde zajebo, i na kraju skapiras da tamo neko isto tako zlostavlja svoj aparat! Sve ti je to lepo Rambo objasnio u pesmi Sega mega drive...


I tako njegov monitor ima veliku rupu u sredini, a moj propada od vlage...Kuda ide ovaj svet?
 
Ti kao da sam ja nekoga htela da uvredim?
Nisam zaista,samo je meni to nemoguce bilo,jeste i bice.
Upoznati neciji nacin razmisljanja i na osnovu toga odrediti odmah da li ti je neko simpatican ... cak i to nije merodavno jer ima svako od nas vremena da razbere sta ce napisati da ne kazem uvije.
 
Da, to su dobra pitanja.
Meni to izgleda prilicno apsurdno, s obzirom na to da smo se svi osim tebe, slucajne prolaznice, zavetovali na dozivotno sedenje kod kuce pored monitora i skrivanje lika pod pretnjom izopstavanja iz forumske zajednice.
Jos od pamtiveka je forumasima zabranjeno i da se upoznaju, bilo uzivo, bilo dopisivanjem van vidokruga znatizeljne dokone populacije - tako da opravdano sumnjas u mogucnost da se neki od onih koji borave u tvojoj magicnoj kutiji poznaju medjusobno.
eto njega... tako volEm ;)
Ne pogledah jesi li dobio neku nipodaštavajuću repliku, već. :lol:
A da si opasan štitovima od istih, to ne sumnjam :)
Da, još i ovo, misliš li da je ovo tvoje mnenije sizifov posao?
 
8_1_219.gif
 

Back
Top