Zakynthos

kopija kamere jul 2012 345.jpg


da to je apartman u eugeniji
ovo je kuhinja, kao sto vidis, plus po par tanjira dubokih plitkih malihserpa i tiganjan

moze se dobiti od sobarice jos pribora, samo lepo zamolis :D
 
:D Ne idem ja sa drustvom nego kazem, svaki put se ispostavi da je tako. Kakvo drustvo je sa mnom takav je i provod, na srecu uvek dobar. Inace idem sa devojkom i nije nas briga kolika je guzva itd ali da ima provoda. E sad to juznije-toplije pricam zbog septembra jer su mi neki rekli da izbegavam severna letovalista zbog kise a i more je hladnije :). E sad jel to istina? Privlaci me i Tasos mada cimer je bio na Zakintosu krajem juna i kaze da je bilo odlicno.
 
:D Ne idem ja sa drustvom nego kazem, svaki put se ispostavi da je tako. Kakvo drustvo je sa mnom takav je i provod, na srecu uvek dobar. Inace idem sa devojkom i nije nas briga kolika je guzva itd ali da ima provoda. E sad to juznije-toplije pricam zbog septembra jer su mi neki rekli da izbegavam severna letovalista zbog kise a i more je hladnije :). E sad jel to istina? Privlaci me i Tasos mada cimer je bio na Zakintosu krajem juna i kaze da je bilo odlicno.

Po meni bolje je da ti i devojka idete na Tasos.Vise je za parove , a i sam Tassos je lep. :D
 
jeste !

na zakintos idu mladji
englezi su svi ali bas svi srednjoskolci
a i ovi nasi nisu nista mladji
zato im je zanimljiv
letovanje kao eskurzija ali bez nastavnika
pivooooooooo
to je jedino bitno
ni ne kupau se !
 
pijani englezi su sitna deca, srednjeskolci
nisu neprijatni
dolaze organizovano kao eskurzija
imaju vodice i cuvare
to nisu engleski fudbalski navijaci
to su male bebe
preko dana ih necete videti na plazi
a nocu ako ne idete u te nazovi diskoteke, nece te ih videti takodje :D
 

Back
Top