"Zajecarski kafic"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ragen

Primećen član
Poruka
592
Eto ovde lepo napisite komentare vezane za ovaj nas forum, sta vam smeta, ko vam smeta, sta treba da poboljsamo, koga da 'besimo :) itd.. znam da sam vec na listi (za obes 8)) ali, sta da se radi...


e, da... i nemojte se prepucavati ovde.. otvorite neki topic i tamo nastavativitevate diskusiju...
 
Ragen:
Eto ovde lepo napisite komentare vezane za ovaj nas forum, sta vam smeta, ko vam smeta, sta treba da poboljsamo, koga da 'besimo :) itd.. znam da sam vec na listi (za obes 8)) ali, sta da se radi...

U principu je sve OK! Trebalo bi u startu seci vredjanja i nacionalisticke ispade. Te teme i poruke ne treba samo zakljucavati vec brisati!

p.s. Nece tebi chika eliminator nishta, samo se ti lepo spakuj... :D
 
RagenEliminator:
Ragen:
Eto ovde lepo napisite komentare vezane za ovaj nas forum, sta vam smeta, ko vam smeta, sta treba da poboljsamo, koga da 'besimo :) itd.. znam da sam vec na listi (za obes 8)) ali, sta da se radi...

U principu je sve OK! Trebalo bi u startu seci vredjanja i nacionalisticke ispade. Te teme i poruke ne treba samo zakljucavati vec brisati!

p.s. Nece tebi chika eliminator nishta, samo se ti lepo spakuj... :D

To me podseca na ono "...nece nista da te boli, samo ces da zaspis..." a.k.a. Lepa sela...

Pa dobro, ovaj forum ce biti naj na Krstarici zahvaljujuci upravo vama.. a kome nije lepo sa nama ovde, neka ide negde drugde...
 
Sve je OK lepo se druzimo i to je to. Svi imamo svoje misljenje, :roll: ali se nesto mi bar na ovom mestu nekako slazemo. Mi netomani i kompomani ! Mozda smo bre normalniji od onih sto misle da znaju sve i da su mnogo pametni i bogom dani. :lol:
 
Svratite na forume drugih gradova BLJAK!!!
Mi smo kulturniji i sve je sasvim dobro a npr svratite u KS-ov forum oni lupaju ko otvoren prozor od prostih izjava a i drugi su slicni. Zato samo NAPRED forumasi. :oops: :roll: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top