Zahtevi danasnjih devojaka

:mrgreen:
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke? Зависи од дјевојке до дјевојке, не може се никако генерализовати
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja? исти одговор као и на 1. питање, мада се мени чини да је почела права експанзија спонзоруша
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)? зашто не би могла да има, битно је прићи, па *** ако добијеш корпу добијеш, не постоји особа која је није добила
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?опет зависи од цуре до цуре, нека ће можда да га скулира и одјебе, друга ће можд да му даје неке знакове из ко зна каквих побуда

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana". Мани се дјевојака које гледају у паре и кола!

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!

само напријед и срећно
 
nabijem vas na ****,odlucite vise sta hocete. Musko se zna sta hoce sise,dupe,vitko telo,a vi zene ne zate sta hocete.

Како не знамо???
Ја хоћу момка који се неће правити фин па навече кад изађемо наручивати кафу, а мени се пије пиво, који ми неће срати што идем на трибину, а женско сам, који ме неће тјерати да се мијењам због њега, који се неће мијењати због мене, неко с ким се могу посвађати :) а и мазити.

и наравно да има пара хахаха:p
 
vecina normalnih su rugobe,pa zato nalecemo na ove. xD

Iskreno,mislim da to nije istina,ali i da jeste,zar nije bolje pored sebe imati nekoga ko nije Apolon(ili Afrodita) u fizickom pogledu,ali ima inteligenciju,razumevanje,i gaji iskrena osecanja prema tebi
 
vecina normalnih su rugobe,pa zato nalecemo na ove. xD

Iskreno,mislim da to nije istina,ali i da jeste,zar nije bolje pored sebe imati nekoga ko nije Apolon(ili Afrodita) u fizickom pogledu,ali ima inteligenciju,razumevanje,i gaji iskrena osecanja prema tebi

bolje imati kes i jebati 1000 sponzorusa,nego biti srednja klasa ili sirotinja i jebati normalne!
Kada sam polagao prijemni za faks i kada sam isao na upis od svih onih zemki sto je bilo napolju kada bi se presadjivali organi u jednu nije mogla da se sklopi jedna dobra riba! A gledam ove klinke iz srednje i neke glupace sve bombe. Musko se zaljubljuje gledajuci,a zensko slusajuci! Jos sam primetio da su sve dobre ribe ili opajdarene ili da su radodajke (ali drze i one do nekog nivoa,ne daju svakom),a da su sve ostale prosecne i ruzne ribe moralisti i mirne,povucene itd.
 
bolje imati kes i jebati 1000 sponzorusa,nego biti srednja klasa ili sirotinja i jebati normalne!
Kada sam polagao prijemni za faks i kada sam isao na upis od svih onih zemki sto je bilo napolju kada bi se presadjivali organi u jednu nije mogla da se sklopi jedna dobra riba! A gledam ove klinke iz srednje i neke glupace sve bombe. Musko se zaljubljuje gledajuci,a zensko slusajuci! Jos sam primetio da su sve dobre ribe ili opajdarene ili da su radodajke (ali drze i one do nekog nivoa,ne daju svakom),a da su sve ostale prosecne i ruzne ribe moralisti i mirne,povucene itd.

Ju ja sam dobra riba...xD
 

Back
Top