Zagađenost vazduha će nas koštati 2,4 milijarde €: Prva mera biće zabrana uvoza polovnih automobila!

Ali bez zaebancije, ako je drzavna, javna bezbednost a i policija ukljucujuci i komunalnu policiju toliko unistena od strane Vuciceve vlasti, i svedena na partijsku policiju, Vucic mora da se pripazi, inace lako mu se moze desiti da pukne kao zvecka, bez obzira na podrsku naroda...

Partijske policije nikad nisu toliko efikasne i uvek se oslanjaju na traceve, a onaj ko moze da nabushi vucica, taj sigurno ne tracari...
A ovo gusenje po gradovima Srbije sigurno ne smiruju ljude koji mogu da mu zabibere posteno...

On kao svaki seljober misli da se preko dima obracuna sa nekim Trivunom, sitnom figurom , a tok dogadjaja mu uopste ne idu na ruku , a plus sto mu jos mogu natovariti probleme i Kosovari i jos poneko...
Samo budala se toliko qujci kad je meta....blefira i pravi se nedodiriv...

Ovaj narod je pufonjak, poltronski i takav ce uvek da bude, ali zuta minuta i luda struja ocas posla prevrnu Srbiju, moze se reci , slicno kako je i dosao na Vlast...
 
82874288_113649336836786_2389837721821511680_n.png
 
@Reefer
Hvala Rifke što nisi uključivao svoj auto po NBGD

Zahvalni sugradjani iz: NBGD, Zemuna, Starog Grada, Dorćola, Savskog Venca, Palilule, Vračara, Zvezdare, Karaburme, Mirijeva, Krnjače, Koteža, Borče, Borča Grede, Ovče, Malog Mokrog Luga, Velikog Mokrog Luga, Kaludjerice, Grocke, Čukarice, Surčina, Sremčice, Mladenovca, Besnog Foka i mnogi drugi.
 
Штите ме две зграде и једна ограда од градилишта, она рупичаста, семипермеабилна. Тако да је код мене чист планински ваздух, скоро истог квалитета као код сер Рифера од Блокова.
 
@Reefer
Hvala Rifke što nisi uključivao svoj auto po NBGD

Zahvalni sugradjani iz: NBGD, Zemuna, Starog Grada, Dorćola, Savskog Venca, Palilule, Vračara, Zvezdare, Karaburme, Mirijeva, Krnjače, Koteža, Borče, Borča Grede, Ovče, Malog Mokrog Luga, Velikog Mokrog Luga, Kaludjerice, Grocke, Čukarice, Surčina, Sremčice, Mladenovca, Besnog Foka i mnogi drugi.
:cross:
 
@Reefer
Hvala Rifke što nisi uključivao svoj auto po NBGD

Zahvalni sugradjani iz: NBGD, Zemuna, Starog Grada, Dorćola, Savskog Venca, Palilule, Vračara, Zvezdare, Karaburme, Mirijeva, Krnjače, Koteža, Borče, Borča Grede, Ovče, Malog Mokrog Luga, Velikog Mokrog Luga, Kaludjerice, Grocke, Čukarice, Surčina, Sremčice, Mladenovca, Besnog Foka i mnogi drugi.
Uključivao gde, u struju?
 
Ja ne mogu da shvatim seljakluk VV, tj AV, (ovo prvo znaci veliki vodja)...
Taj nam se covek ruga, a mi se gusimo...
Pa ako je vec toliko lose stanje, pa ljakso proglasi elementarnu nepogodu, i resi stvar i pocni odmah da resavas stvari....
A ne iz dana u dan sve losije stanje, a on proziva kelnere Nisa da su krivi za vazduh u BG....
 
Prvo nisam znao sta je u pitanju posto imam bronhitis , mogu da budem u zadimljenim prostorijama ,
mogu da setam livadom punom polene i nemam problema . Ali kad pored mene prodje novi automobil,
(znaci ne neki stari sa karburatorom ili onaj čašđo dizelaš) , već novi modeli ama
ne mogu da dišem . E onda me pocne da gusi , pecka u grlu , bude mi neprijatno. Iz auspuha im izlazi cudan
miris koji nije miris klasicnog goriva , nesto ko sagorela plastika, aceton nesto zagusljivo.
Posle se saznam da neki noviji automobili imaju neko ulje za sagorevanje izduvnih gasova .
 
Prvo nisam znao sta je u pitanju posto imam bronhitis , mogu da budem u zadimljenim prostorijama ,
mogu da setam livadom punom polene i nemam problema . Ali kad pored mene prodje novi automobil,
(znaci ne neki stari sa karburatorom ili onaj čašđo dizelaš) , već novi modeli ama
ne mogu da dišem . E onda me pocne da gusi , pecka u grlu , bude mi neprijatno. Iz auspuha im izlazi cudan
miris koji nije miris klasicnog goriva , nesto ko sagorela plastika, aceton nesto zagusljivo.
Posle se saznam da neki noviji automobili imaju neko ulje za sagorevanje izduvnih gasova .
To se kod novih dizela oseća samo dok je načisto hladan. Posle možeš da mu spavaš ispod auspuha. Normalno su konstruktori trebali da naprave sisteme za brzo zagrevanje cilindara, al nisu. A nije to nešto puno ni štetno. Jedino malo nezgodno miriše.
 
Tesla je govorio kako živimo u moru energije koju ne umemo da koristimo.
Теслу није занимао новац и моћ, то је главни проблем.

Човечанство може и уме да користи био-енергију, али зашто да чинимо зло Американцима и другим богатим нацијама (и њиховим слугама) чији лоби ради против експлоатисања био-енергије.

Ваљда је важније да Американци одрже Нови светски поредак, а за то одржавање недостаје новац, а новац лежи у нафти.
 
Kažu mi seljaci najviše zagađujemo vazduh tako što se grejemo na drva i ugalj.
Не знам да ли си мислио на урбане или руралне сељаке, али за почетак било би добро када би забранили продају угља, да бар бар елиминишемо веће зло.
И сам знаш колико мало пепела остаје од дрва и колико много прља угаљ. Али људи су лењи и мрзи их да чешће убацују дрва у котао, без обзира што сагоревањем дрва се брже постиже подизање температуре.
Цена није никакав изговор.
 
Не знам да ли си мислио на урбане или руралне сељаке, али за почетак било би добро када би забранили продају угља, да бар бар елиминишемо веће зло.
И сам знаш колико мало пепела остаје од дрва и колико много прља угаљ. Али људи су лењи и мрзи их да чешће убацују дрва у котао, без обзира што сагоревањем дрва се брже постиже подизање температуре.
Цена није никакав изговор.
Znam ja sve to ali se ljudi greju na drva vekovima.
 
Теслу није занимао новац и моћ, то је главни проблем.

Човечанство може и уме да користи био-енергију, али зашто да чинимо зло Американцима и другим богатим нацијама (и њиховим слугама) чији лоби ради против експлоатисања био-енергије.

Ваљда је важније да Американци одрже Нови светски поредак, а за то одржавање недостаје новац, а новац лежи у нафти.
Ne znam da li je ovo ironija ili ozbiljno ali si u pravu....
Nista gore nego kad se urusi poredak...
 
Теслу није занимао новац и моћ, то је главни проблем.

Човечанство може и уме да користи био-енергију, али зашто да чинимо зло Американцима и другим богатим нацијама (и њиховим слугама) чији лоби ради против експлоатисања био-енергије.

Ваљда је важније да Американци одрже Нови светски поредак, а за то одржавање недостаје новац, а новац лежи у нафти.

Da su Amerikanci ad hoc poslušali Teslu za daljinsko slanje struje došlo bi i do drugih tektonskih poremećaja u civilizaciji.
Nikome ne bi trebali radnici u Srbiji za motanje bakarne žice u krug 9 sati za minimalac, rudnici širom sveta bi se zakatančili.
Odjednom imaš nezaposlenu masu koju ne možeš da dokvalifikuješ za bežično slanje struje.
Da podsetimo, mnogo Crnogoraca i Hercegovaca je otišlo za Ameriku da ostave kosti u rudnike al zato standard, nije ko ovde.
 
Nije problem srba to sto su sebicni nego sto nisu svesni posledica svoje sebicnosti...
a pa našo Srbin lek i za posledice: "čekaj da vidim šta će sad da bude pa ću onda da..."
I kad se iz jedne zajebancije uplete u sledeću ili veću e onda kriv kurta i murta i tito na čelu kolone
 

Back
Top