ZABRANA ZA LIDERA DVERI: Boško Obradović sprečen da uđe u SKUPŠTINU!

bosko moze da udje u skupstini kad god zeli, samo mu nedostaje kucno vaspitanje, nije mu maja keva pa da mu tolerise seruckanje

maja gojkovic je gromada

recimo kao kad se slon isere, bidne gromada

ili recimo kao kada Iran izdominira u slanju oruzja i mudzahedina u Bosni da kolju Srbe, a onda Gojkoviceva ode tamo da im ljubi skute

CUiGFmIUEAEdGPt.jpg


- - - - - - - - - -

e da
Srbija je lider u regionu
 
Zato sto ga je Skot uveo u skupstinu , zato sto se drzao za ruke sa Cedom Jovanovicem , zato sto se ljubakao sa ustasom pernarom , itd . .

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

А како да га не избаци кад је Атлагића давио краватом а Ђорђа Влаха ударао папиром у главу?

Jel Predsednik posetio ove tesko povredjene u bolnici? :zper:

vadikali, jedino su oni opozicija

dobra ti je ova fora sine i,ovo je prvi put da sam postavio link sa Obradovicem.Iz ovog tvog odgovora mogu da zakljucim da si ti ipak ogranicen kao Balkon,ali francuski

Gresis, on je samo bot. Inace, kada se iskljuci iz koze bota, zna da pokaze neke sposobnosti. Retko sada ali ranije jeste. :rtfm:

bosko moze da udje u skupstini kad god zeli, samo mu nedostaje kucno vaspitanje, nije mu maja keva pa da mu tolerise seruckanje

Tako je! Gde se on nasao da "serucka" o braci Vucic, kumovima,lopovima. :zper:

Bruka...takav lik ne da recitatoru u Skupštinu...bruka, nego šta...

Sram ga bilo! Recituje u Skupstini umesto da tri sata "odgovara" na pitanje koja sam sebi postavlja na PINK-u ili makar da prozbori koju sa drvetom u Zadruzi o svalerima tamo nekih. :zcepanje:
 
Види ти ове ботчине напредне банд(ту улази и српска ријалити странка и Чедомор, Чамарак...има вас)
Само пажња, ахтунг. што би рекли ваши дресери, криминални трагови остају,

Ovo za Kurir priča M. I. iz Beograda, koja je jedna od mnogobrojnih žrtava najaktivnijih botova SNS
 
Poslednja izmena:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:



Jel Predsednik posetio ove tesko povredjene u bolnici? :zper:





Gresis, on je samo bot. Inace, kada se iskljuci iz koze bota, zna da pokaze neke sposobnosti. Retko sada ali ranije jeste. :rtfm:



Tako je! Gde se on nasao da "serucka" o braci Vucic, kumovima,lopovima. :zper:



Sram ga bilo! Recituje u Skupstini umesto da tri sata "odgovara" na pitanje koja sam sebi postavlja na PINK-u ili makar da prozbori koju sa drvetom u Zadruzi o svalerima tamo nekih. :zcepanje:

marinac je vozac autobusa u gsp

zivo me zanima kakve to sposobnosti ima, majke ti
 
Sram ga bilo! Recituje u Skupstini umesto da tri sata "odgovara" na pitanje koja sam sebi postavlja na PINK-u ili makar da prozbori koju sa drvetom u Zadruzi o svalerima tamo nekih. :zcepanje:

Ne znam, ne pratim, ali ima vas, Bogu hvala, dovoljno da nas i o takvim zbivanjima obavestite...Ako je to deo programa koji podržavate, bolje i da nema takvih gluposti...Koja je korist za bilo koga osim Boškića kad recituje ili nosi kamenje...Samo hrana za njegob bolesni ego i ništa više...
 
sto mene ne izbace is skupstine?

prvo bilo bi me sramota

drugo grdila bi me stara majka za majmunisanje


Маринели ти си свој максимум испунио : МО Мирјево
а да ли те је за то стара мајка грдила не зна се, ти то најбоље знаш.

А да је све то мајмунисање, јесте.
 
Овако је напредно примила и угостила Бошка домаћина.
Јеси напредно глуп.
Али то је неће спасити од букагија као ни све напредне лоповее који се овде врте под тазним уклонираним никовима,

PREVARA SNS BOTOVA TEŠKA MILION EVRA?! Žrtve prevaranata u očaju!
Ovo za Kurir priča M. I. iz Beograda, koja je jedna od mnogobrojnih žrtava najaktivnijih botova SNS Svjetlane Lane Đurašković i Saše Savića,
 
Poslednja izmena:
Да ли се сендвич корпус икад запита шта ће бити после???

После ће буде овако: Бошко добија још једну суспензију и поздравља се са Скупштином заувек пошто на изборима неће прећи целзијус.
 
Зна се да планирате нову напредну крађу, како другачије, али не бих се унапред радовао.
Уосталом, мислиш да је тај цензус толико битан? Двери су горе за вас ван скупштине. Нису двери напредна банда лоповска да зависи од власти као ви и ти.
 
hebes mi lily ako ova dva ne lice. isti iticijati, pljunuti boki! ha, ha, ha

kako bre SNS nema skolovanog poslanika da bude predsednik skupstine nego maju gojkovic ajde molim te objasni mi to
SNS ima oko 700.000 clanova

ne mozes da kazes da SNS nema jednog skolovanog coveka ili zenu
da bude predsednik skupstine srbije umesto ove kompromitovane maje gojkovic
ma sns ima bar 100 imena koji bi bila najmanje 2 puta bolji predsednici skupstine od maje gojkovic

sns ima i 100 imena da budu premijeri ove drzave
ali ste postavili LGBT lobi za premijera

i Vulina za ministra odbrane a ni vojsku nije sluzio

jel u 700.000 clanova SNS nema 3 coveka da drze te funkcije kako valja?

Nikola Selakovic nema funkciju, a 160,000 puta je bolji covek od ovo troje, zajedno
Nikola Selakovic je trebao biti premijer a ne neka pederusa
 
kako bre SNS nema skolovanog poslanika da bude predsednik skupstine nego maju gojkovic ajde molim te objasni mi to
SNS ima oko 700.000 clanova

ne mozes da kazes da SNS nema jednog skolovanog coveka ili zenu
da bude predsednik skupstine srbije umesto ove kompromitovane maje gojkovic
ma sns ima bar 100 imena koji bi bila najmanje 2 puta bolji predsednici skupstine od maje gojkovic

sns ima i 100 imena da budu premijeri ove drzave
ali ste postavili LGBT lobi za premijera

i Vulina za ministra odbrane a ni vojsku nije sluzio

jel u 700.000 clanova SNS nema 3 coveka da drze te funkcije kako valja?

Nikola Selakovic nema funkciju, a 160,000 puta je bolji covek od ovo troje, zajedno
Nikola Selakovic je trebao biti premijer a ne neka pederusa

Oni vole da postavljaju losije od sebe.
 
LGTB lobi ce da bude premijer drzave sledece 3-4 godine

a Nikola Selakovic ce da vodi gradsku vlast i bavi se kanalizacijom i fekalnim vodama u kaludjerici, grockoj i na altini

bravo SNS, bravo

- - - - - - - - - -

odlican raspored ljudskih resursa

nije da nam manjka kvalitetnih ljudi u drzavi

- - - - - - - - - -

i posle nam bude krivo jer nam se ustase smeju
 

Back
Top