Zabrana i navijačkih grupa?

Jedini razlog sto se sada pokusava ici na zabranu svega i svakoga je sto vlast oseca da joj situacija izmice kontroli i da se sve te razne grupe okrece protiv njih, a ne zbog toga da li je neko bio prebijen na nekom stadionu, toga je uvek bilo.

ma koje razne grupe, sve je to ista da ne kazem sta, huligani na stadionu, kvazi cuvari srpske cistote i morala na ulicama da biju gej ljude, neki cuvari pravoslavlja koji upadaju na liturgije da uce svestenike kako se one drze, i da prete vernicima, a u slobodno vreme se bave svinjogojstvom i bice da o liturgiji znaju bolje od coveka koji je zavrsio teologiju i svestenik je...
to je ukupno par hiljada takvih, koji se svuda trpaju gde se oseca miris krvi u vazduhu a vas koji ih podrzavate i ne racunam, samo prazna lozikanja na Krsti. ;)
:mrgreen:
 
И обавезно забранити ГСП Примећено је да се у њиховим возилима превози велики број грађана који о педерима немају лепо мишљење.

Ух,хвала колега нисам знао за тај детаљ.Дакле ГСП.ЖТП,Беовоз и Ласта на листу забрана.
 
ma koje razne grupe, sve je to ista da ne kazem sta, huligani na stadionu, kvazi cuvari srpske cistote i morala na ulicama da biju gej ljude, neki cuvari pravoslavlja koji upadaju na liturgije da uce svestenike kako se one drze, i da prete vernicima, a u slobodno vreme se bave svinjogojstvom i bice da o liturgiji znaju bolje od coveka koji je zavrsio teologiju i svestenik je...
to je ukupno par hiljada takvih, koji se svuda trpaju gde se oseca miris krvi u vazduhu a vas koji ih podrzavate i ne racunam, samo prazna lozikanja na Krsti. ;)
:mrgreen:

Tako je, ma kakvih par hiljada nema ih ni toliko to su sve slucajni prolaznici. :roll:
Koliko vi vise nemate kontakta sa realnoscu pa to je strasno.
 
jel ti to kazes da ste svi vi koji ih podrzavate u stvari huligani? :dontunderstand:
ma kako da ne, ti bi voleo da oni krenu raspomamljeni da skinu ove sa vlasti dok ti pijes vopi :roll:
i gledas snimke sa tv-a, :roll: zentara .:mrgreen:
kazem ti, sacica divljaka i vi koji ih podrzavate a ne mozete Tadica da skinete ni prostim zaokruzivanjem svog kandidata na glasackom listicu.
nego da se ne zezamo, njih treba izmlatiti i u zatvor ko zasluzuje...:okok: :cao:
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
jel ti to kazes da ste svi vi koji ih podrzavate u stvari huligani? :dontunderstand:
ma kako da ne, ti bi voleo da oni krenu raspomamljeni da skinu ove sa vlasti dok ti pijes vopi :roll:
i gledas snimke sa tv-a, :roll: zentara .:mrgreen:
kazem ti, sacica divljaka i vi koji ih podrzavate a ne mozete Tadica da skinete ni prostim zaokruzivanjem svog kandidata na glasackom listicu.
nego da se ne zezamo, njih treba izmlatiti i u zatvor ko zasluzuje...:okok: :cao:
:mrgreen:

Opet lupetas, sto i nije cudno s obzirom kojoj politickoj ideji pripadas

S obzirom na prostu cinjenicu da ne znas ama bas nista o meni, ne mozes ni znati da li sam "zentara" ili ne, to dalje povlaci logican zakljucak da projektujes svoju nesigurnost i strah.
Sto se tice glasanja i skidanja nekog sa vlasti glasanjem, Tadic najbolje radi na tome da to postane prevazidjena kategorija i da bude skinut silom, kako i dolikuje sitnom diktatoru. I Sadam Husein je odrzavao redovne izbore na kojima je pobedjivao sa 99% glasova.
 
zabraniti navijacke grupe... umesto da se jure pravi kriminalci iz DS-a i iz vlasti koji godinama pljackaju drzavu , oni koji su osiromasili stotine hiljada ljudi, paznja se okrece na totalno drugu stranu.

Mesto da se jure Miskovic, Beko, Tadic, Kostic i ostali pljackasi drzavne srpske imovine - narodu je ponudjeno zrtveno jagnje u vidu Obraza, 1389 i navijackih grupa Delije i Grobari.

tako je brate ajmo svi zajedno na bagru...........:eek: jesi se vratio sa odmora.......
 
Opet lupetas, sto i nije cudno s obzirom kojoj politickoj ideji pripadas
S obzirom na prostu cinjenicu da ne znas ama bas nista o meni, ne mozes ni znati da li sam "zentara" ili ne, to dalje povlaci logican zakljucak da projektujes svoju nesigurnost i strah.
Sto se tice glasanja i skidanja nekog sa vlasti glasanjem, Tadic najbolje radi na tome da to postane prevazidjena kategorija i da bude skinut silom, kako i dolikuje sitnom diktatoru. I Sadam Husein je odrzavao redovne izbore na kojima je pobedjivao sa 99% glasova.

dobro nisi zentara, pa neces valjda da se sa mnom takmicis u hrabrosti:roll:
valjda si ti pravi hrabri srpski muskrac koji bi me stitio a ne da se takmici sa mnom u bacanju kamena sa ramena. :roll::mrgreen:

ne mozete da ga skinete sa vlasti na izborima, pa ocajnicki pokusavate da ga proglasite diktatorom da bi imali pokrice za ovakva divljanja...
sad ce da vam on pokaze ovim zakonima sta je pravna drzava bar u nekim oblastima.;)
 
dobro nisi zentara, pa neces valjda da se sa mnom takmicis u hrabrosti:roll:
valjda si ti pravi hrabri srpski muskrac koji bi me stitio a ne da se takmici sa mnom u bacanju kamena sa ramena. :roll::mrgreen:

Ovo upravo pokazuje da sam bio u pravu, ti smatras da je zenskim osobama urodjena nesigurnost i strah, i time trazis opravdanje za svoja osecanja.

ne mozete da ga skinete sa vlasti na izborima, pa ocajnicki pokusavate da ga proglasite diktatorom da bi imali pokrice za ovakva divljanja...
sad ce da vam on pokaze ovim zakonima sta je pravna drzava bar u nekim oblastima.;)

Ne moze on nikome nista da pokaze, on je jedan obican nesposobnjakovic, neuspesan u braku, neuspesan u privatnom biznisu, uspesan samo u poslusnom odigravanju svoje uloge marionete. On je upravo najslabija karika celog ovog okupacionog rezima, da su njegovi nalogodavci izabrali malo sposobnije i opasnije likove ko zna koliko bi ovaj rezim potrajao, ovako klima se kao babin zub.
 
dobro nisi zentara, pa neces valjda da se sa mnom takmicis u hrabrosti:roll:
valjda si ti pravi hrabri srpski muskrac koji bi me stitio a ne da se takmici sa mnom u bacanju kamena sa ramena. :roll::mrgreen:

ne mozete da ga skinete sa vlasti na izborima, pa ocajnicki pokusavate da ga proglasite diktatorom da bi imali pokrice za ovakva divljanja...
sad ce da vam on pokaze ovim zakonima sta je pravna drzava bar u nekim oblastima.;)

Pa sto se ti onda takmicis sa njim?:think:
Ili mislim da je ok da prozivas napr. muskarca oko hrabrosti,snage ili nesto slicno a kad tebe neko pomene onda si---zena,jel?:think:

Kako li mi je ovo od nekud poznato????:think::think::think:

p.s-jadni ste i jadna si.
 
Pa sto se ti onda takmicis sa njim?:think:
Ili mislim da je ok da prozivas napr. muskarca oko hrabrosti,snage ili nesto slicno a kad tebe neko pomene onda si---zena,jel?:think:

Kako li mi je ovo od nekud poznato????:think::think::think:

p.s-jadni ste i jadna si.

pa prozivam ga ako podrzava huligane koji sutiraju npr. devojku na paradi cizmom u glavu...koja hrabrost, to su dna od kukavicluka...
a ja sam prehrabra, :cool: :mrgreen:
ali ne mogu da se fizicki poredim ovako nezna i mila, :flert: sa konjinama punim steroida. :roll: :mrgreen:

i vidi ga, uplasili se da cu da trazim da me brane , e crni kukavche, tj. kukavci. :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
pa prozivam ga ako podrzava huligane koji sutiraju npr. devojku na paradi cizmom u glavu...koja hrabrost, to su dna od kukavicluka...
a ja sam prehrabra, :cool: :mrgreen:
ali ne mogu da se fizicki poredim ovako nezna i mila, :flert: sa konjinama punim steroida. :roll: :mrgreen:

i vidi ga, uplasio se da cu da trazim da me brani, e kukavche. :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Znam da si prehrabra vec si se hvalila kako si lomila beograd pre 9 godina :roll:

:roll:
 
Znam da si prehrabra vec si se hvalila kako si lomila beograd pre 9 godina :roll:

:roll:

ja lomila?
ne ja sam samo bezala od razularenih legijinih hordi u dzipovima koji su jurili bulevarom pucajuci u vazduh i gledala krvave ljude tu na platou oko crkve Sv.marka...nista slomila nisam,
mada i nisam bila hrabra, tu sam bas pocela da placem od straha i uzasa, ali uvece sam vec bila srecna kad sam videla zauzete TV stanice od strane demokrata. sve je dobro sto se dobro svrsi...:D
 
ja lomila?
ne ja sam samo bezala od razularenih legijinih hordi u dzipovima koji su jurili bulevarom pucajuci u vazduh i gledala krvave ljude tu na platou oko crkve Sv.marka...nista slomila nisam,
mada i nisam bila hrabra, tu sam bas pocela da placem od straha i uzasa, ali uvece sam vec bila srecna kad sam videla zauzete TV stanice od strane demokrata. sve je dobro sto se dobro svrsi...:D

Pa ti si gora od ovih,terorista.

Priznaje zlocin.
 
ja lomila?
ne ja sam samo bezala od razularenih legijinih hordi u dzipovima koji su jurili bulevarom pucajuci u vazduh i gledala krvave ljude tu na platou oko crkve Sv.marka...nista slomila nisam,
mada i nisam bila hrabra, tu sam bas pocela da placem od straha i uzasa, ali uvece sam vec bila srecna kad sam videla zauzete TV stanice od strane demokrata. sve je dobro sto se dobro svrsi...:D

Да је Милошевић примењивао демократске законе клинац би гледала заузете тв станице и спаљену скупштину од стране демократа.
 
Да је Милошевић примењивао демократске законе клинац би гледала заузете тв станице и спаљену скупштину од стране демократа.

stanice su upravo zauzimane tako kako jesu, jer nikada u toku svoje vladavine nije primenio nijedan demokratski zakon. ;)
 
ubij se ti , ja sad gledam svoje na vlasti i jos dugo cu jer sam i ja dala svoj skroman doprinos makar tim suzama tog 5. oktobra. :zplez::mrgreen::zplez:

Plakaces ti opet,i to uskoro :mrgreen:

stanice su upravo zauzimane tako kako jesu, jer nikada u toku svoje vladavine nije primenio nijedan demokratski zakon. ;)

Pa to ti covek i prica:hahaha:,ali ste se vi tu nasli da mu pokazete kako se primenjuje demokratija :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

A kako i ne bi,kada vam je demokratija objashnjavana uz pomoc bombi ;)
 

Back
Top