Забрана аватара који подсећају на аватаре других корисника

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
239.620
Предлажем да се забрани постављање аватара других корисника или аватара који подсећају на аватаре других корисника.
На пример да формаш бр. 2 постави исти аватар као и форумаш бр.1 или постави аватар који асоцира на његов.

Сично правило постоји на једном српском форуму:
11. Zabranjeno je stavljati fotografije drugih korisnika (bivših i sadašnjih) kao avatar. Takođe su zabranjeni morbidni avatari. Moderatori imaju pravo da, posle savetovanja sa barem još dvojicom drugih moderatora ili članova uprave, opomenu korisnika da skloni avatar koji je, po mišljenju moderatora sporan, ili da ga privremeno uklone, dok član ne postavi drugi.

Пример за асоцијацију

387717.jpg
Овај посдећа на мој
ово је спорни аватар


xanVGss.png
 
Upvote 5
Предлажем да се забрани постављање аватара других корисника или аватара који подсећају на аватаре других корисника.
На пример да формаш бр. 2 постави исти аватар као и форумаш бр.1 или постави аватар који асоцира на његов.

Сично правило постоји на једном српском форуму:


Пример за асоцијацију

387717.jpg
Овај посдећа на мој
ово је спорни аватар


xanVGss.png
Slazem se al ako ti licno nisi napravio taj avatar, onda on nije tvoje licno vlasnistvo. Recimo ako ti nisi trazio dozvolu da koristis tu sliku/animaciju kao svoj avatar od idejnog tvorca iste onda.....
Moj avatar je slika koja je napravljena 2003ce godine uslikana Nikon Coolpix4500.....Jedan od najboljih digitalaca za macro fotografije
 
Ima par Forumaša čije avatare stalno mešam ma koliko da su različiti, različito misle, različito pišu... samo im je zajedničko da su im avatari u plavoj boji.
Pa, izvini... nije problem toga ko kakav avatar bira, nego nas koji smo u stanju sve živo da generalizujemo, pojednostavljujemo i učinimo lakšim za upotrebu-jer volimo lenjost i da pustimo mozak na otavu.
 
Predlažem da kolega Atomic™ dobije ban, zbog toga sto preko PM-a od kolega forumaša traži podršku, dok je te iste korisnike prozivao zbog toga što su Nikolu Teslu nazivali seksualnim manijakom koji je u gluho doba noći skončao pod automobilom, dok se u baloneru šetao oko obližnjeg golubarnika.

salute2.gif
 
Предлажем да се забрани постављање аватара других корисника или аватара који подсећају на аватаре других корисника.
На пример да формаш бр. 2 постави исти аватар као и форумаш бр.1 или постави аватар који асоцира на његов.

Сично правило постоји на једном српском форуму:


Пример за асоцијацију

387717.jpg
Овај посдећа на мој
ово је спорни аватар


xanVGss.png
Mislim da postoji vec neka takva zabrana... sad se ne secam detalja morao bi da proveris al mislim da imas osnov za zalbu
 
ajmo ljudi ovako
niko od nas ovde nema svoj lično kreiran avatar , svi smo ga pozajmili sa neta li , od bilo gde, i taj avatar koristimo na društvene mreže uglavnom isti na više različitih platformi , ovde na Krsti ja više i ne gledam koji je nick , nego već po avataru znam o kome se radi
ima članova koji često menjaju avarare , ali ima i onih , u koje , pripadam i ja , imamo avarare možda unazad i pi 15 godina
mislim da je atomik u pravu jer pojavio se i novi član sa takoreći istim avatarom , što meni lično koji sam navikao da taj avatar koristi i je zaštitni znak , a u skladu i sa nickom kod atomika smeta što je taj član preuzeo i kopira atomikov avatar
ako neko misli da će preko tuđeg avatara steći i privući veću pažnju greši , može samo da stvori otpor ka njemu , plagijatoru tog avatara
nije da mi posedujemo neka prava na naše avatare, ali jednostavno to su blede kopije i po osnovu uspeha na forumu
puna podrška za @Atomic™ , a msm da i u pravilniku ima nešto i o ovome
 
Predlažem da kolega Atomic™ dobije ban, zbog toga sto preko PM-a od kolega forumaša traži podršku, dok je te iste korisnike prozivao zbog toga što su Nikolu Teslu nazivali seksualnim manijakom koji je u gluho doba noći skončao pod automobilom, dok se u baloneru šetao oko obližnjeg golubarnika.

Pogledajte prilog 1370475
Puuu jesi nazadnjak pravi!
 
Plagijat je uvek plagijat

Atomic™ znam poodavno i liik je na mestu

Obvaaj novi me par puta doveo u zabludu .
Ne shvatam kakav čovek trebaaš biti i kakvi te porivi gone da nisi u stanju da odabereš neki avatar koji te definiše nego uzimaš već postojeći
Prem da se razlika u pisanu vidi
 
Plagijat je uvek plagijat

Atomic™ znam poodavno i liik je na mestu

Obvaaj novi me par puta doveo u zabludu .
Ne shvatam kakav čovek trebaaš biti i kakvi te porivi gone da nisi u stanju da odabereš neki avatar koji te definiše nego uzimaš već postojeći
Prem da se razlika u pisanu vidi
Cak je i nik slican ne samo avatar.
 
Cak je i nik slican ne samo avatar.
Bez veze ne shvatam to
Ne bi se blamirao da koristim već tudj avatar .
Računam da ga ljudi koriste da bi definisali sebe na neki način
Pričam jer znam muke Pravog Atomica da pronadje gif željenog mu Avatara

Pazi , uopšte ne razumem opsednutost avatarom
 
Предлажем да се забрани постављање аватара других корисника или аватара који подсећају на аватаре других корисника.
На пример да формаш бр. 2 постави исти аватар као и форумаш бр.1 или постави аватар који асоцира на његов.

Сично правило постоји на једном српском форуму:


Пример за асоцијацију

387717.jpg
Овај посдећа на мој
ово је спорни аватар


xanVGss.png
Nije strasno ako je nesto slicno nenamerno ali ako bas nesto toliko asocira kao na tvoj nick to je vec drugo.
Koliko puta moram pazljivo da pogledam da li si ti pisao nesto ili taj forumas sa slicnim nikom i avatarom, sa ostalima nisam imao taj problem.
 
Mislim da postoji vec neka takva zabrana... sad se ne secam detalja morao bi da proveris al mislim da imas osnov za zalbu
Ne znam da postoji zabrana, ali se u potpunosti slažem sa napisanim.
Isto bih uradila kao @Atomic™ nego koristim lučne fotografije kao avatar upravo zbog toga.
 

Back
Top