Забрана аватара који подсећају на аватаре других корисника

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
224.713
Предлажем да се забрани постављање аватара других корисника или аватара који подсећају на аватаре других корисника.
На пример да формаш бр. 2 постави исти аватар као и форумаш бр.1 или постави аватар који асоцира на његов.

Сично правило постоји на једном српском форуму:
11. Zabranjeno je stavljati fotografije drugih korisnika (bivših i sadašnjih) kao avatar. Takođe su zabranjeni morbidni avatari. Moderatori imaju pravo da, posle savetovanja sa barem još dvojicom drugih moderatora ili članova uprave, opomenu korisnika da skloni avatar koji je, po mišljenju moderatora sporan, ili da ga privremeno uklone, dok član ne postavi drugi.

Пример за асоцијацију

387717.jpg
Овај посдећа на мој
ово је спорни аватар

xanVGss.png

Upvote 5
Taman sam pošla da te pitam šta mi se smeješ tu. :strika:
Iako, bez obzira što su me cinkali, a ves.bole na najgnjusniji način vrijeđao, ne ljutim se na ljih.
Oni su rijetki koji znaju napisati po koju toplu riječ za Председникa Републике Србије, Господинa Председникa Александpa Вучићa.

slažem se s onima koji podržavaju da @Atomic™ ima svoj vizual i da ne treba tolerisati plagijatore koji nas smo zbunjuju. Upravo iz toga razloga moja fotka na avataru je moje lično osobno i personalno autorsko djelo :aha: makar i loše kvalitete ali nema kopiranja :nono2:
slažem se i s @Poli46 brišite plagijatora

Предлажем да се забрани постављање аватара других корисника или аватара који подсећају на аватаре других корисника.
На пример да формаш бр. 2 постави исти аватар као и форумаш бр.1 или постави аватар који асоцира на његов.

Сично правило постоји на једном српском форуму:

Пример за асоцијацију

387717.jpg
Овај посдећа на мој
ово је спорни аватар

xanVGss.png
Tebi svaka cast,ovakve kopije su nepotrebne i bez veze.
Tacno receno iritirajuce,kako tebi tako i za nas ostale.
Podrska :ok:

Back