Za secanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
CaLiMeRo:
VisionOfDisorder:
pa dobro.... imao sam 12 godina... uzeo sam dedin pishtolj... loshe repetirao... metak se zaglavio... i onda sam ga uperio u ortaka i opalio... metak je odleteo (ne izpalio, odleteo) kroz sharzer u vazduh... a drug ostao bez daha.

ha ha
ti si debil

Jeste bila debilna stvar ali... izbegavaj takve komentare ubuduce. Niti me poznajesh, niti znash kakva je bila situacija. Bez vredjanja. Ovo jeste internet, ali ti nije sve dozvoljeno. Posebno ako ti se cela konstatcija sastoji iz tri slova.
 
ma jasno.
jednostavno sam morala to da napišem. zato jer si to uradio i zato jer i danas imaš "ha ha ha" komentar na to.
zašto sam morala, shvatio bi da si ga tim metkom pogodio. možda.
 
VisionOfDisorder:
pa dobro.... imao sam 12 godina... uzeo sam dedin pishtolj... loshe repetirao... metak se zaglavio... i onda sam ga uperio u ortaka i opalio... metak je odleteo (ne izpalio, odleteo) kroz sharzer u vazduh... a drug ostao bez daha.

ha ha
...Sada imas duplo vise godina, i jos uvek ne znas nista o pistoljima. O moralu, jos manje.
Metak, ni u kom slucaju, ne moze da "odleti" kroz sarzer!
Sam opis je u stilu "deran i dekin pistolj"...si ovo prepisivao iz svog dnevnika?
Prvo je "ha" dvanaestogodisnjaka..
Drugo je duplo starije...evoluirao si, to ti pricam.
 
kojote:
VisionOfDisorder:
pa dobro.... imao sam 12 godina... uzeo sam dedin pishtolj... loshe repetirao... metak se zaglavio... i onda sam ga uperio u ortaka i opalio... metak je odleteo (ne izpalio, odleteo) kroz sharzer u vazduh... a drug ostao bez daha.

ha ha
...Sada imas duplo vise godina, i jos uvek ne znas nista o pistoljima. O moralu, jos manje.
Metak, ni u kom slucaju, ne moze da "odleti" kroz sarzer!
Sam opis je u stilu "deran i dekin pistolj"...si ovo prepisivao iz svog dnevnika?
Prvo je "ha" dvanaestogodisnjaka..
Drugo je duplo starije...evoluirao si, to ti pricam.

Profesionalno se bavim streljashtvom. Znam odlichno kako funkcionishu pishtolji. Zaista me je mrzelo da sve crtam.
Po tvojoj logici, ti si matori klen koji ne i dalje ne ume da mnozi. Duplo od 12 je 24. Ja imam 22. Skini mi se.
 
Secam se nekoliko dogadjaja koji su bili manje pozeljni:
Prvi je bio kad sam imao oko 7-8 godina i voleo sam mnogo Koka-Kolu,e u to vreme se prodavala Koka-Kola u onim staklenim flasama od jedan ipo litar,daju meni roditelji pare da kupim jednu flasu i po povratku iz prodavnice sapnem se o neki stepenik,ispadne mi flasa,razbije se u stotine komada a onda ja padnem na sve to,isecem ruke,lice i kolena,poceo sam da placem ali ne zbog bola nego zbog sve one Koka-Kole sto ode niz put...

Drugo cega se secam je kad sam imao 11 godina,nadjem ja na podkrovlju nase kuce punu kutiju kapisla za signalni pistolj.Te kapisle nisu bile one plasticne nego u bakarnim kapislama,ja uzmem jednu stavim na neki panj i kamenom je pogodim i kad je pukla od kapisle se odvali jedno parcense mozda 3-4 milimetra veliko i pogodi me u nogu,zabije se nekih pola centimetra u meso,nisam nikom smeo da kazem nego sam sam iscaprkao prstima taj komadic.

Takodje se secam kad sam imao desetak godina kad sam ja sa mojim drugovima skupljao opuske od cigara,iz njih odvajali duvan i pravili cigare,takodje smo pusili i suvu travu,bagremov list,susene jabuke i kruske...hehe,samo kad se setim.
 
Ha ha ha,a mi smo pusili stabljiku od jednog chichka ciji se vrh zario kao prava cigareta i stvarno se uvlacio dim.To ti je bilo ko danas slims cigarete...
 
ancika:
Je li, a sta si ti radio onako mali?
...proucavao naseg i svog Djordja, poreklo prefiksa KARA...i danas sam ti ja u dilemi, ancika moja: jesam li ti vise zaVuka, ili da ti pricam sta je uradio ovaj drugi :?
Znam da i ti gajis slicne, ako ne i jace emocije prema istim likovima :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top