ZA KOGA JE GLASAO OVAJ GOSPODIN?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Glupo je diskriminisati nekoga po osnovu pola, rase, vere...inteligencije, odnosno neinteligencije:mrgreen: To je i protivno pravilniku foruma. Nigde nisam procitao clan gde se pojedincima ogranicava pristup forumu jer mu je IQ manji, npr od 90...tako da, svako ima prava da postavlja imbecilne teme, nigde se to ne kosi sa pravilnikom. Uostalom, Iron kao bivsi mod to dobro zna i koristi tu rupu u pravilniku:lol:


Tacno Titus.A jel pravilnik Krstarice vazi za sve ucesnike?
 
Sta, Iron vise nije mod? :super: A lepo sam mu ja predvideo brzu smenu jos na dan postavljenja na funkciju. Ono, jeste da me je banovao trajno istog trena, ali bar sam mu otvoreno rekao sta mislim o njemu. A ova tema nedvosmisleno govori da sam bio apsolutno u pravu.:D Moze komotno da konkurise medju top five najglupljih tema ikad otvorenih na forumu.:mrgreen:

Brate nisi jedini...:mrgreen:
Mene je isto banovao za stalno,i to zbog opaske na njegovu kilazu(120kg zive vage:worth::mrgreen:),a posle njegove prozivke.
Medjutim,u medjuvremenu sam se promenio mesto zivljenja(otisao u drugi deo Sidneya),pa sam se ponovo registrovao!:mrgreen::lol::whistling:
Inace,tema je i dobra s obzirom ko ju je postavio!:mrgreen::worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top