"Za koga će da glasaš"

Često se desi da me ljudi zaustave, i upitaju, i mogu vam reći nije uopšte prijatan osećaj, pogotovo kada komšinici (inače članu SRS-a) treba reći da nećeš podržati njenu partiju na izborima. z:mrgreen:
Da li vam komšije postavljaju pitanja slične prirode, i kako reagujete u tim situacijama?

Ne postavljaju, znaju ... ne pitam ni ja druge osim što pred izbore imam običaj da vršim pritisak na par prijatelja i rođaka koji ne bi da glasaju da ipak izađu ... a ko će koga da zaokruži to je njegova privatna stvar, van kampanje ne gušim ljude da je najbolje da biraju DS i SPS.
 
Često se desi da me ljudi zaustave, i upitaju, i mogu vam reći nije uopšte prijatan osećaj, pogotovo kada komšinici (inače članu SRS-a) treba reći da nećeš podržati njenu partiju na izborima. z:mrgreen:
Da li vam komšije postavljaju pitanja slične prirode, i kako reagujete u tim situacijama?

Nije dobar osjecaj? Pa da ti kazem nesto, ne bi trebalo uopste da te sjekira sta ko misli o tvojim opredjelenjima. Ako je neko u stanju da zahladni odnose zbog politike, taj nije vrijedan nikakve paznje.

A desavaju se danas situacije da dvojica brace ne pricaju zbog politike.
 
Jeste li sigurni da će biti izbora?
Nešto se šuška o ...

images
 
Često se desi da me ljudi zaustave, i upitaju, i mogu vam reći nije uopšte prijatan osećaj, pogotovo kada komšinici (inače članu SRS-a) treba reći da nećeš podržati njenu partiju na izborima. z:mrgreen:
Da li vam komšije postavljaju pitanja slične prirode, i kako reagujete u tim situacijama?

Ја немама проблема са тим. Отворено људима кажем за кога ћу да гласам. СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА.
 

Back
Top