Za forumashice..

Koliko godina tip mozze da bude mladji od vas, tj koliku razliku tolerishete? i da li ste bile s mladjima? :)
i shto starije tete privlache dechake? :neutral:
Никад нисам била са млађим мушкацем.
А прихватљива разлика: минус годину, годину и по...
Не знам да дечаци воле старије тете.
Можда их само пожеле пар пута у животу због искуства... :confused:
И генерално сам против тога.
Док је човек млад треба да буде са својим вршњацима
и да полако стиче искуство.
Све у своје време. :neutral:
 
a kakva su vasha iskustva shto se tiche sexa, ako ste ga imali..jel se vidi da su pilici?

e pa zato i kažem da me iznenadio.
mislim, pored toga što je imao sve komplet što volim kod muškaraca
kad je u pitanju ponašanje,
prvi put kad sam spavala sa njim,
ujutru ti ja fino ustanem, odemo na doručak,
on mi nešto priča, a ja jedva i da slušam,
sva izgubljena,
i mislim se u sebi
"e moja ivana, ti dosad nisi ni znala šta je seks".
sad me malko sram što sam vam ovo rekla. :rumenko:
 
bila sa 9 godina mladjim...moja najveca ljubav....i sex, manje vise nema veze dal je mladji, bar kako mi se cini ali ima veze sa zreloscu....ipak se oseti, drukcija su interesovanja....a nemam nameru vise....probala sam i zakljucila da mi je bilo dosta....
 
Bila sam sa dve godine mlađim momkom i bio je zreliji od mnogih koji su bili stariji od mene i nekoliko godina... i bio je vrlo fin i umeren i primerenog ponašanja, ma sve super...
I nije mi smetala razlika u godinama (koja i nije neka) nego u očekivanjima i karakterima... a tu već i nema neke mudrosti... kad ne ide - ne ide...
 
Koliko godina tip mozze da bude mladji od vas, tj koliku razliku tolerishete? i da li ste bile s mladjima? :)
i shto starije tete privlache dechake? :neutral:
O, pa sad imam jednog mladog djecaka... Zbog seksa, dakako...
Obostrani drustveno korisni rad...:P

A, sto se njega tice, nije u fazonu teta-djecak, nego jednostavno trazi osobe s kojima se kapira, nevezano za godine...
 
Nisam bila sa mladjim do sada. Nekako me ne privlace..mozda zato sto bi to znacilo da je njima tek 18-19 u najboljem slucaju, dakle, jos uvek deca (mada, u mojoj srednjoj je bio jedan mnogo sladak mali, 2 god mladji ;) )... Ali, eto, do godinu dana bih podnela... :D Inace vise volim malo starije.. :D
 
Koliko godina tip mozze da bude mladji od vas, tj koliku razliku tolerishete? i da li ste bile s mladjima? :)
i shto starije tete privlache dechake? :neutral:

Старије тете (како си рекла до 30) привлаче дечаке јер као што неко рече не морају да се смарају СМС љубавним порукицама да чекају 6 месеци да би смели да је ухвате за сису и још толико да би видели ''женску ствар'' ;) А и старије су генерално искусније и конкретније и могу те научити свачему што доцније никако неће бити згорег за знати ;)
 

Back
Top