Za drustvo iz cuvenog coska!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aviv:
dOBRO TI MENI DOSLA kOMSHINICE.Freewill je juce bio ovde i napisao nesti-a danas vidim da je i kod njega proradila gumica..Verovatno uticaj sredine...Znam da jemozda i on u 'nebulozi' zbog jucerasnjih dogadjaja na religiji. Ja sam utrcala na lo min da vidim-i nema da fali-to je expres lonac iz koga vri!Pominjem se i ja, ali danas cu na svoj nacin morati da odreagujem.
No, slava sinoc....mmmm...ma nije samo kolaci nego i sve ostalo....
Danas moram da istrcim duplu stazu, sreca vedro je..Znaci do Uzica i nazad...
VIC ZA FREEWILLA I TEBE:Znas sat uradi Bosanca kad zavrsi gradjevinski fakultet?
Prenese skele na masinski!!!
Pozdrav drustvu iz coska. :wink: :wink:


:idea: Na zalost jeste tako aviv, poceo sam nekako sumnjati u moje iskaze(tipa da li su iskreni), bacila se sumnja, jedno sivilo prekriva sada svaku moju rec(na nesrecu ne samo moju nego je zakacio moje prijatelje iz cuvenog coska), doslo je do toga da bilo ko od nas ako kaze nesto lepo pocne da se gnusa te svoje reci koja je pothranjena zlom sumnjom, koja me natera da razmisljam ovako:
-"Sta li sam hteo ovim lepim recima da kazem, pomislice neko da sam slabic ili da se ulagujem!"
Neka vas dobri Bog cuva prijatelji iz cuvenog coska!
pOzDrAv! :wink: :wink:
 
Izvini zaboravila sam da se prijavim, a evo sada sam utrcala, pa na posao. UUUUUUkasnim!!!
E, pa kad sam videla tvoje delete-zivot mi se smucio-a na forumu procitam gomilu svega i svacega i resim da se oglasim...
Zbog vas prijatelji...Pa i vi ste zbo mene...Ali ne radi se o tome, vec da li ti neko lezi na dusi ili ne...A vi meni lezite, jer shavatte da sam i ja samo gresni covek, te mi zbog toga ne skidate glavu...
Ja tvoje reci nikada nisam osetila kao slatkorecivost...mozda neko jeste-ja ne. I mogu svi da vas mrze i da pricaju razne stvari-ja sam vas upoznala.
Dakle, nemoj tu da mi "lupas filozofiju" nego procitaj tamo moju novu temu-da vis sta je pjesnik...vECERAS NEbih trebala da radim, pa vas ocekujem sa kolacima, kafom i vicevima.
Divan je dan...Kao da je stiglo aviv, a ne jesen.
Pozdrav coskicu. Uuuuuuu kasnim-ode plata dole. :wink: :wink:
 
Danas radim 24sata...E,.... NEmam vic, ali sledi istinita prica od juce...
Juce sretnem Gosn Savu[mog stalnog komplimentatora, pa kaze"Jao, sto vam se slazu te naocare sa...nekako Vas otvorile "...I ja , ko velim sta lupa ovaj di me otvorile{ja crna , one crne, licim na vladiku ponekad, da leti ne nosim sesirice-sunacanica 100%] kad ce Sava" Otvorile vas u Struku!"
Posle me sacekivo sa kesom nekrckanih oraja za strudlu, a ovi moji se smejuljili- gde da se smeju-moze kad dodju kuci-inace oma ja to postrojim!...

Dodjem kuci ,a Baka farba stolariju...Ne znam tacno vreme al, mrak... A st zna Baka sta je zima i stolarija i umor...
Ajde da me ne bi pamtili pos truku...odo opet da trcim... do Novog Sada....

Krenem u Bastu, trckaram , malo se zagrejem , ubrzam kad odjednom Tras-ko ja i nesto padamo u kompletu! Ne znas ko je gde...Ja vidim , zaguzvali smo se tu... ima puno.. al sve ispd mene... I krenem da izvlacim, prvo biciklu, pa biciklistu...A, on...da
da UBIJEM COVEKA, mali, mali... Ko da me neko sacekivo sa tolkio malim biciklistom[a nije dete-mojih godina]. Prepipam ga -ceo. Bicikl nisam ni gledala....
Pa dobro bre , ged gledas sta ti je[posle ja vidim i moje koleno raseceno-skoknem da ga usteoam- ko sei ti...Kaze" Ja sam trietlonac...." "sTA SI TI" oN PONOVI, ma reko" Slusaj ber Trietlonac , odo ja da usijem koleno, a ti od sada pa nadalje, gledaj kad treniras da mi se sklonis da te negde ne pregazim..."
Vratim se sa sivenja,Baka farba li farba... Sta zna Baka sta je trietlon?!...
E, sad da zavrsim kafu, pa da probam sa ovom nogom da istrcim malo, jer ako mogu da trcim-mogu i da radim...A ako ne mogu da trcim-da radim opet moram....eovo vam mesto vica , za dobro jutro od proleca.. :wink: :wink:
 
Pa ti si juče imala baš buran dan, a mi se ovamo sekiramo da li su ti odbili od plate, kakva plata sitnica, koleno ušivali.
A je li, kad si tog opipavala, jesi li dobro to uradila, nemoj da Trietlonac osto sakat zbog tvoje neažurnosti. A ni biciklo nije trebalo da zanemariš.
Šalim se, aviv, baš bez veze što je tako bilo.
Ali, ko zna zašto je to dobro, a?
A kako sada koleno?
 
aviv:
Danas radim 24sata...E,.... NEmam vic, ali sledi istinita prica od juce...
Juce sretnem Gosn Savu[mog stalnog komplimentatora, pa kaze"Jao, sto vam se slazu te naocare sa...nekako Vas otvorile "...I ja , ko velim sta lupa ovaj di me otvorile{ja crna , one crne, licim na vladiku ponekad, da leti ne nosim sesirice-sunacanica 100%] kad ce Sava" Otvorile vas u Struku!"
Posle me sacekivo sa kesom nekrckanih oraja za strudlu, a ovi moji se smejuljili- gde da se smeju-moze kad dodju kuci-inace oma ja to postrojim!...

Dodjem kuci ,a Baka farba stolariju...Ne znam tacno vreme al, mrak... A st zna Baka sta je zima i stolarija i umor...
Ajde da me ne bi pamtili pos truku...odo opet da trcim... do Novog Sada....

Krenem u Bastu, trckaram , malo se zagrejem , ubrzam kad odjednom Tras-ko ja i nesto padamo u kompletu! Ne znas ko je gde...Ja vidim , zaguzvali smo se tu... ima puno.. al sve ispd mene... I krenem da izvlacim, prvo biciklu, pa biciklistu...A, on...da
da UBIJEM COVEKA, mali, mali... Ko da me neko sacekivo sa tolkio malim biciklistom[a nije dete-mojih godina]. Prepipam ga -ceo. Bicikl nisam ni gledala....
Pa dobro bre , ged gledas sta ti je[posle ja vidim i moje koleno raseceno-skoknem da ga usteoam- ko sei ti...Kaze" Ja sam trietlonac...." "sTA SI TI" oN PONOVI, ma reko" Slusaj ber Trietlonac , odo ja da usijem koleno, a ti od sada pa nadalje, gledaj kad treniras da mi se sklonis da te negde ne pregazim..."
Vratim se sa sivenja,Baka farba li farba... Sta zna Baka sta je trietlon?!...
E, sad da zavrsim kafu, pa da probam sa ovom nogom da istrcim malo, jer ako mogu da trcim-mogu i da radim...A ako ne mogu da trcim-da radim opet moram....eovo vam mesto vica , za dobro jutro od proleca.. :wink: :wink:

Dobro jutro Soso, stavi dzezvu i sedi da popricamo. ..aha Trietlonac. ..da li te je mnogo povredio(cim ti mozes da trckaras :roll: ). ..no reci ti. ..ili bolje pitaj tog Tretlonca sledeci put da li ima Tretlonki?. ..da i ja natrcim na jednu i da je opipam :lol: :lol: (sala mala)
pOzDrAv! :wink: :wink:
 
Pozdrav svima...koliko vas ima...
Moram brzo da zavrsim, stalno me nesto zivkaju.
Pa FReewyli- to brate SAPLETES trietlonku, pa joj onada kao pruzas pomoc!Komshinice, o kojoj BICIKLI pricas?Ovaj je sada DVOJETRONAC!bICIKLE nEMA, NIJENTE, EIN, NON...
Jedva smo ubedili prolaznike da ne zovu "organe" kao mi se to sreli ...pa po livadi...se radujemo..
Trcala sam. Koleno me boli...jako...trpim...
Eto, ojdoh,samo da spakujem lt- da mi ga neko ne makne...Mirno spavajte..ja vas cuvam...i pecem bureke...Moze i nesto drugo po freewill-u. Laku noc. :wink: :wink:
 
aviv:
Pozdrav svima...koliko vas ima...
Moram brzo da zavrsim, stalno me nesto zivkaju.
Pa FReewyli- to brate SAPLETES trietlonku, pa joj onada kao pruzas pomoc!Komshinice, o kojoj BICIKLI pricas?Ovaj je sada DVOJETRONAC!bICIKLE nEMA, NIJENTE, EIN, NON...
Jedva smo ubedili prolaznike da ne zovu "organe" kao mi se to sreli ...pa po livadi...se radujemo..
Trcala sam. Koleno me boli...jako...trpim...
Eto, ojdoh,samo da spakujem lt- da mi ga neko ne makne...Mirno spavajte..ja vas cuvam...i pecem bureke...Moze i nesto drugo po freewill-u. Laku noc. :wink: :wink:
Neće te ufatiti, nisi ti od juče. A ja se nasekirala zbog biciklova, reko trošak je na današnje vreme.
Ozbiljno, kako koleno? Nemoj baš na njega da se oslanjaš kad stavljaš u furunu. :lol:
pOzDrAv
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top