Maramice za crni ves iz dm

Poruka
28
Da li je neka od članica koristila ove mar za crni ves kupila sam u dm piše da treba tru u ves mašinu da se ubaci ,kakva su vasa iskustva,prvi put ci ih probati pa me zanima dali je dovoljna 1,koji tečni koristite za crni ves
 

Prilozi

  • IMG-13144971ed38adc07687fe9740a46adb-V.jpg
    IMG-13144971ed38adc07687fe9740a46adb-V.jpg
    158,3 KB · Pregleda: 2
Dobre su boje, ne prihvata ih svaka vrsta tkanine ali su jednostavnije od onih boja koje se kupuju u farbarama.

Bubanj i guma na vratima mašine ne upije boju, posle toga možete slobodni prati beli veš. Nisam primetila da se boja ispira više nego inače.
 
Unutra dobiješ dve kutijice koje samo zasečeš makazama na kraju, ne prosipaš sadržaj. Veš pokvasiš, ubaciš te dve otvorene kutijice, dodaš 500 gr soli. Upališ mašinu na pranje, neki srednji program.
Po završetku izbaciš te dve kutijice, opereš još jednom veš i to je to.
 
E super
Unutra dobiješ dve kutijice koje samo zasečeš makazama na kraju, ne prosipaš sadržaj. Veš pokvasiš, ubaciš te dve otvorene kutijice, dodaš 500 gr soli. Upališ mašinu na pranje, neki srednji program.
Po završetku izbaciš te dve kutijice, opereš još jednom veš i to je to.
E super pa ti su jedno veliko srce ,samo da podelim sa tobom svoj konačan rezultat uspela sam da zaglavio boju trenerke sa onom mar iz dm ,,probala bi i boje samo me strah na helankama imam slike one natpise ,nalepljene su Nike,slova strah me da stom bojom neobojim taj deo ,a na dušu zelene kockice Kakvo je tvoje iskustvo dali si borila samo jedn garderobu
 

Back
Top