YUGO - Zastava

A sta mislite nalozio sam se da kupim yugo koji je skroz nabudzen ! znaci tuning ! e ovako ubacen je motor od lancie 1.6 ,Auspuh je extra ,gume siroke,lik kaze da je radio ono ogibljenja i sve sto treba da ga ojaca !!! unutrasnjost nije losa a muziku je ubacio za 500 evra i bije solidno ! a trazi 2.000 evra bez muzike a sa muzikom 2.500 ! sta mislite ! Al na oko izgleda ko sex bomba majkemi a ja bas mrzim yuga al taj me bas zadivio cisto bih da ga kupim da se zezam po gradu !!! A zvuk BRUkkkkaa ! Ko motor neki jaci !
 
znaci sigurno ima unutra rol bar,nije lose da ga kupis a i cena nije bas ni skupo ni jeftino.bolje ga je uzeti bez ozvucenja jer za manje od 500eur mozes da nadjes extra ozvucenje............
ako je znaci tjuniran i komplet sredjen onda vredi te pare.ali obavezno proveri kako se ponasa u voznji................meni uvek vecu paznju privuce neki tjunirani jugo nego neki klasican auto(ma koji da je),ipak to je samo moje misljenje,na tebi je da odlucis
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Prilozi

  • 456325.jpg
    456325.jpg
    3,5 KB · Pregleda: 163
  • a532.jpg
    a532.jpg
    3,5 KB · Pregleda: 161
NE MOGU DA UBACIM VECI FORMAT ZATO STO NE PRIHVATA VELIKE FAJLOVE
 

Prilozi

  • DSC00273.JPG
    DSC00273.JPG
    12,7 KB · Pregleda: 10
  • DSC00272.JPG
    DSC00272.JPG
    14,3 KB · Pregleda: 12
  • Yugo sport.jpg
    Yugo sport.jpg
    33,9 KB · Pregleda: 9
  • DSC00279.JPG
    DSC00279.JPG
    11,5 KB · Pregleda: 9
Navozih se slatko i 45-ice, 55-ice i 60-ke i utisak? Prvi je trosio ko upaljac,radio ko sat,nista skripalo i nista falilo prvih 80 hiljada, posle samo zamenjene gumice ventila i dihtung glave i nije trosio ulje posle toga. O drugom sam pisao davno, bio je cudan, posle 260 hiljada je trosio 300 gr. ulja i isao je drugom 80 km/h.pa je tako i trosio, do 12 l po gradu, a na otvorenom oko 8. Izgledao je kao 2 godine star,a bio je 91'. Treci je isao ko ala, trosio nista vise od drugog i izgledao nesto lozije, ali ne tragicno. Paralelno sam vozio Mercedese i Audije,terence i druga cudesa, ali mi nije smetalo da i u njega sednem, nemam zamerke. Kako se odrzava tako i traje,ali ne tvrdim da mu nebi uradio neke texnicke dorade u cilju poboljsanja. Btw.imam druga koji je imao Jugica koji je isao od 0-0, pun krug, sa lancijinim motorom i izgledao je "boli mozak". Ljudi kupe Juga, tretiraju ga ko' kantu pa se posle zale kako mu svasta fali, sipaju ulje sa buvljaka, idu lepe paknove i plocice(da prodju jeftinije) kupe auspuh na buvljaku pa im cudno sto je progoreo posle 2 meseca,"gume se ne balansiraju na Jugu", pa onda' cudno kad stradaju lezajevi, ramena, amortizeri, a i cudno trese i vuce u stranu. Budalastine! Kada se redovno servisira i kako treba i Jugo je odlican.
 
Odlican je za te pare u svakom slucaju. Nema jeftinijeg auta za kupovinu i odrzavanje od Juga.
Ali, slozices se da je to daleko od odlicnog u globalu. Ko je seo u neki auto sa zapada, ne pada mu vise na pamet da se zamajava sa plasticnim rucicama koje se lome svaki dan... poluge za prozore... brisaci koji rade (urlaju) ko mikser... vozis 50km dok se ugreje, pa i onda duva mlako... duva na sve strane. Ledja ti otpadnu posle 300km sedenja... A listove ne osecas. A ni kolena ne oseca tvoj suvozac posle 5 ubacivanja u rikverc...
 
Nemojte ljudi, poverovacu vam i kupiti ga opet!
A moj je grej'o k'o visoka pec, posle 10 min moram da gasim grejanje jer se topi plastika oko potenciometara.
Ortaku na novom kecu otpao brisac cim je pala prava kisa, posle 150 km menjao letvu volana, a i hladnjak mu nesto ispustao tecnost, cudno brujanje odozdo ni posle godinu dana nije eliminisao.
Zastava rulz!
 
Svi vozaci zastavinih automobila idu u raj...zato jer su pakao prosli sa njima, mislim nisu losi samo moras da budes vise sa njim nego sa devojkom ili ispod njega ili iznad njega. Poenta stavite sliku devojke u njega :):):)
 
kako bre sa sve devojke..............mislim ajde yugic i moze ako je bas toliko los ali devojku...da bar mozes da naplatis osiguranje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nego evo jednog zanimljivog sajta na kojem mozete videti zanimljive slike....(jedna zamerka sto sajt nije skoro azuriran).............www.nacionalnaklasa.com......................
 
Neces ni od yuga da dobijes neko osiguranje, je mu je kataloska vrednost duplo manja od realne !
Upravo se zezam sa naplatom stete pa sam u toku.

Stavio ja jednom dve devojke u yuga, i vozim, kad ono naidje osrednja uzbrdica, gas, kad on ne moze drugom da izvuce, bruka!
A nisu bile debele ove dve, doduse bilo je jedno 20 - 30 litara alkohola i sokova u gepeku
 
456:
pa znate onu foru sta yugo ima sto nema nijedan drugi auto...............ima toplu dusu(...cc....).ovi novi modeli kao naprimer yugo in,florida in,zastava 10 nisu losi..........ne mozemo bas da ih poredimo sa mercedesom ali ipak moramo da odamo postu zastavi sto bar koliko toliko pokusava da stane na noge ...................mozda jednog dana i mi budemo izvozili automobile u evropu(za jedno 100 godina)................................ko zna...................?


Ovaj ocemo brate samo da ustelujemo vrata da se zatvaraju donekle da nemoze macka da pobegne kao u onom vicu :):):):):)
 

Back
Top