Yamaksi wanted!!!

"Ejj bre ljudi jer neko bar malkice trenira chisto za kondiciju i to???!!!??? Nemoj da se nadjemo negde pa da mi neko rikne zato shto nema snage!!! Hahahahah"----LOL
E ako si im rekla ::)Mislim stvarno nemoj da posle bude jaooo,ajde da se malo odmorimo :) i kao ja vise ne mogu:)))))


Mora se drzati kondicije:) I zato vezbajte,vezbajte i samo vezbajte::PpPpP
Veliki poz FOR ALL :)
 
Sto se mene tice:)Gde god vi kazete:)
Kod mene u KG-u i nije nesto posebno......nema nekog dobrog mesta:)
Ali mozete da dodjete u goste kod mene,da se zezamo...i gledamo filmove(posto imam oko 1600 filmova)eheeh :)
Pozdrav Svima:)

Pozzzzzzzz:))))))
 
Prvo treniranje pa onda druzenje...ko zna kakvi smo likovi...hahahahahha:)))))LoL

Evo "DANCERKA",ja sam te vec zagotivio:)
Kakvi smo likovi,ma sigurno smo dobri,loDy oPustEnY i tako to:))))
Mislim sta reci>>>
Haahahah>>Ja inace mnogo volim da se zezam>>>>>>>::::::::)))))


pOZ:)
 
Ma valjda ce da prodje..
kod nas danas prepodne granulo sunce......samo tako...
ja otisao do druga i posle nekih 3/4 sata ja izadjem a ono napolju katastrofaaaa:::))
Da samo znas kako e nevreme bilo posle....
znaci sneg,vetar...........ijUuUUU:)))))))
Ali proci ce>>>>>>>>>


Samo polako>>>
Poz :)
 
uuuuuuuuuuuuuu jeeeeeeeeeeeeeeee nisambio na forumu stotinu ljeta hihihihhihihihihih nema se vremena !!!!!! jos malo pa napolje nemogu da docekam !!!!!! Vezba za danas dok visite na gelenderu ili vratili ili grani dizite noge lagano do 90 stepeni tu malo zadrazite pa vratite nazad trebace vam !!!!!!!!! uzivajte ! poz za Dancerku long time girl
Peace
 
PooooooZdraaaaaV svimaaaa:)))))
Pa gde ste vi...mene nema sto godinaaaa,obaveze neke...pa mali problemi sa netom...ali nekako sam ih pobedio i eto mene (: LOL
Sta se radY kd vas,jeste i zivi...sta ima novo.....Jel vezbate malo....evo konacno mozemo da kazemo da se vreme prolepsalo...tako da mozemo da krenemo da skakucemo:))))
Pozdrav za sve,pa javite se da cujem sta ima novo :)))))))


#PoZ#
 
Taj sport se ne zove Yamakasi! Yamakasi se zove grupa iz filma koja skace po zgradama.Taj sport se zove Fri Rajding(ili Ruf Rajding)...Taj sport je slabo zastupljen kod nas...Ali ako volis break dance javi mi se!!!YO!!!
 
"Sve su to (bivsi) gimnasticari" ----> Pa i nisu bas...evo npr. kod nas u KG ima par ljudi koji to rade....mislim radimo zajedno..zezamo se i tako to..ali nijedan nije gimnasticar,inace kao da smo rodjeni gimnasticari (:
Nego ja se brinem za "Dancerky" , nesto je nema u zadnje vreme....
Pozdrav svima,pa na skakanje :)))
 

Back
Top