XIII beogradska gimnazija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@bear
Bila sam i razocarala se. Nisam bila neki fan ali je bas bilo bzvz sto su onaj heartagram podelili na 4 dela( :lol: ) i vili je nesto mumlao i nije se ni pozdravio niti izasao na bis.... Bah ma ceo taj dan na exitu mi je bilo bezveze....
Ma ne smem to da gledam, tek tad cu nacisto posizeti :shock: :lol:


ah da gledala sam snimak, uopshte od exita slabije slusham him...mogu da zamislim kako bih se tek razocharala da sam bila.
jeste da oni i nemaju nesto zabavne nastupe al ovaj je dobio zlatnu medalju za smorenost, mumlanje i stenjanje:(
 
e da ben kad si vec tu... ovaj shvatila sam da su mi "prijatelji" nekim cudnim vanzemaljskim silama nestali pa ako ih imash na kompu il tako nesto... dacu ti cd da mi narezesh :D

Za Prijatelje mozhesh da krivish Emiliju, samo Emiliju, i nikog drugog do Emilije.
Prijatelje na kompu nemam, ali imam po diskovima u nekim budzhacima, moram da ih po'vatam sve...
Chim se to desi, dobijash ih da ih narezujesh, poshto mi ne radi rezach... :D
 
ovo je uyas...ima li neko iskustva u skidanju fleka od crnog vina? :(:(:(
kristina, dobila sam 1+ :S....ne ynam ya kad treba ali cu je uyeti u ponedeljak....

Pa sad zavisi, da li je na svetloj ili tamnoj tkanini. Ako je svetla, stavi malo limunovog soka i strpaj u ves masinu, koristi ariel, taj ti je najbolji, a ako je tamna tkanina, vanish i ariel u kombinaciji su ok... Osim ako nemas kirbi i onu njihovu penu za tepihe... Svoje saznanje o flekama od vina sam sakupila na svojim zurkama, kada su mi overavali pantalone, patike, majce i ugaonu garnituru sto cistim vinom, sto povrackom... Andjeli moji:lol::lol::lol::lol::lol::lol::
A kako si ti sredila svoju odecu?:lol:
 
pa, nazalost nije bila odeca :lol:....bila sam kod drugarice kuci i napile smo se i ona se ispovracala(vino) na svom zutom tepihu :lol:....u svakom slucaju, uzela sam vanish a pre njega sam trljala silne detrdzente i na svu srecu posle sat vremena nista se nije videlo :D....jos sam procitala da koristi i ako stavis belo vino preko pa so, ali belo nismo imale.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top