Xiaomi problem

Ima fora da se stalno uzima besplatno telefon ali meni se ne sviđa kršomi tj ne želim kopiju telefona sa lažnim karakteristikama. Gledam neki samsung da uzmem. Ovaj put malo bolji da se ne maltretiram ko životinja sa ovim raspalim kinezima koji doslovno non stop pucaju od lažne memorije.
I Samsung kad kupiš ako nisi uzeo S seriju..... Užas... Ne znam, možda A 54 ali..... To nije dinar. On košta koliko i Xiaomi klasu iznad ako ne i dve..

Svi xiaomi telefoni imaju flešovanu memoriju zato samsung sa 4 gb radne memorije radi bolje od xiaomi koji navodno ima 8 gb radne memorije. Kineze deliš sa 2 uvek i ne možeš da pogrešiš. Ovo što se prodaje na kupujemprodajem sa 12 meseci garancije deliš sa 3.

Svi xiaomi telefoni imaju flešovanu memoriju zato samsung sa 4 gb radne memorije radi bolje od xiaomi koji navodno ima 8 gb radne memorije. Kineze deliš sa 2 uvek i ne možeš da pogrešiš. Ovo što se prodaje na kupujemprodajem sa 12 meseci garancije deliš sa 3.
Pa da, kod Kineza "original" kosta znatno manje, a ko zna kod koga nabavljaju...

Onda lepo kupi Samsunga i prestani da kukas.

1. Sta znači flešovana memorija?
2. Ti si se oduvek žalio Na storage tj. ROM a ne na RAM?
3. U svakom slučaju pišeš neistine. Pa nisi ti jedini koji je imao Xiaomi telefon.

Nego postavljač teme jeste uspeli nešto da uradite? Se kladimo da je telefon sa lažnom memorijom i zakucao, to se meni više puta desilo sa tim kineskim kršem.

Upališ u safe modu i pobrišeš abnormalne gigabajta koje taj kineski krš gomila. I taj svinjac pravi da vlasnik nebi ukapirao nedostatak memorije.

Nego postavljač teme jeste uspeli nešto da uradite? Se kladimo da je telefon sa lažnom memorijom i zakucao, to se meni više puta desilo sa tim kineskim kršem.

Upališ u safe modu i pobrišeš abnormalne gigabajta koje taj kineski krš gomila. I taj svinjac pravi da vlasnik nebi ukapirao nedostatak memorije.
Nego ajde ti meni odgovori na pitanje iznad. Umesto što me prozivaš nizašta! Znači ili pričaj normalno na temu ili me NE UZIMAJ U USTA!
I ne smaraj više s jednim te istim molim Te.
OK shvatili smo svi ne odgovara ti Xiaomi - ne kupuj ga i rešen problem simple as that!

Dosta se ovde svira qrcu, a najčešće nije problem u telefonima, nego u korisnicima koji su tehnički nepismeni i ne znaju da koriste telefon. Koristio sam parelelno Samsung A52s i Xiami 12 lite, telefoni srednje klase iz iste generacije, sa istim procesorom unutra i nikakvu razliku u radu između njih nisam primećivao.

Dosta se ovde svira qrcu, a najčešće nije problem u telefonima, nego u korisnicima koji su tehnički nepismeni i ne znaju da koriste telefon. Koristio sam parelelno Samsung A52s i Xiami 12 lite, telefoni srednje klase iz iste generacije, sa istim procesorom unutra i nikakvu razliku u radu između njih nisam primećivao.
A tim da je Mi 12 Lite jači nego neki Redmi. Pa bi i morao biti bolji od Samsung A serije bar iste generacije.

Odnet u radnju u neki mobil shop (nije kod operatera kupljen) i poslat na servis.

Skoro se mojoj snajki desila interesantna situacija, zalepi dugme za smanjivanje tona, odmah je probala da ga resetuje ali je zbog toga stalno upadao u recovery. Resili smo tako sto smo pritiskali dugmice dok se nisu odlepili.

Probajte ovo ako su dugmici pravili problem pre ovoga.

Pozdrav.
Imam xiaomi 11.
Pre nekog vremena počeo da gubi mrežu.
Sad potpuno izgubio, prepozna sim karticu ali nema mreže.
Wifi i blutut rade normalno.
Kod pokušaja zvanja traži da se isključi alionski mod koji nije uključen.
Probao sa resetovanjem postavki.
Pokušao sa hard reset om, i dalje isto.
Inače nije antena u pitanju, nosio u servis proveravali.
Hvala.

Meni je nov posle nekoliko meseci počeo da pravi probleme.

To sa gubljenjem mreže je bio i meni problem, prođe posle nekoliko meseci nemoj da brineš samo se strpi.

Ako je dual sim koristi jednu karticu ova druga će kroz pola godine da proradi.

Ima nešto i sa podešavanjem isključi 4 g ili da vuče net sa obe kartice istovremeno davno bilo ne sećam se.

Đubre od telefona šta reći.

Back