Wow,dota???

e ovako ja to mogu da ti objasnim...prvo je pitanje kakve ti igre volis ako volis strategije kao sto je dota onda to nije tesko za tebe ali wow je igra koju nebi preporucio ni detetu od 4 god...wow se placa a na piratskim serverima ima bagova i ostalih s**nja....za dotu ti je potreban warcraft 3 i frozen throne ako si bas zainteresovan za igranje kupi original ali i ne moras nabavi piratski skini garenu i igraj,sto da se zavitlavas sa wow dota nije teska igra samo trbea 5 min objasnjavanja i to je to preporucujem dotu

eo ga genije

Sta zamlacujete coveka hteo je prost odgovor.Djabe se raspravljate oko sitnice,Dota je malo zahtevna sto se tice kompa isvi je mogu igrati,WOW sa druge strane je zahtevan i "skup" A to da naucis kako da igras zavisi o coveka.
Nisam na strani ni Dote ni WOW-a.Igrao sam obadve i svidjajumi se.
Pa neka on sam odluci stace,dajte mu linkove i kraj price.

Sta zamlacujete coveka hteo je prost odgovor.Djabe se raspravljate oko sitnice,Dota je malo zahtevna sto se tice kompa isvi je mogu igrati,WOW sa druge strane je zahtevan i "skup" A to da naucis kako da igras zavisi o coveka.
Nisam na strani ni Dote ni WOW-a.Igrao sam obadve i svidjajumi se.
Pa neka on sam odluci stace,dajte mu linkove i kraj price.

Hah. I CS je samo "obichan" mod za Half-Life, pa je najpopularnija online igra unazad 10 godina. A trivijalniji je od Dote, i to mnogo. S druge strane, izmedju WoW-a i Dote, moram da kazhem da je Dota znatno tezha za igranje, ako nishta drugo, a ono bar zbog toga shto WoW mozhesh da birash da igrash iskljuchivo protiv AI protivnika (dakle PvE) i da ne privirish u PvP uopshte i opet mozhesh da se nazovesh dobrim igrachem, dok s druge strane, Dota je iskljuchivo PvP, a svi znamo da je neuporedivo tezhe igrati protiv zhivih protivnika za koje nikada ne znate shta ce u sledecem momentu da uradi, nego protiv unapred isprogramiranih. Takodje, DotA zahteva da napravish idealan tim od 5 igracha od kojih svaki ima 4 spell-a i mozhe da nosi u svakom trenutku najvishe 6 item-a, shto je priblizhava vishe nechemu nalik na shah, a manje igrici za zabavu. I, na kraju, kriva uchenja kod DotA-e je jako strma, i zahteva pamcenje ogromnog broja informacija (svaki spell svakog od 103 heroja, last-hit, deny, spawn time creepova, spawn time runa, pa neke naprednije tehnike poput junglinga, stack-ovanja kripova, juke-ovanja, animation cancel, itd, itd, suvishe ih ima da bih ih sad sve nabrojao), dok je kod WoW-a period privikavanja prilichno bezbolan, samim tim shto je integrisan u proces levelovanja.

Nisi morao mene da citiras jer nisam ni hteo da diskutujem na temu vec sam totalno bez veze ostavio poruku. Ali ajde vec kad si me citirao da te pitam a zasto uopste poredis pve i pvp ? To su potpuno dve razlicite stvari. U doti imas heroja sa 4 magije a u wowu imas heroja sa "25" sto ti se svede na isto jer i drugi imaju isto toliko. U doti trazis tim od 5 igraca dok ovamo trazis 10,15 ili 40 u zavisnosti od battlegrounda. Uglavnom sve se to svodi na isto kad pogledas a i potpuno je nebitno sta je teze jer sve to zavisi od coveka i ko sta voli !

Ne prepuzavajte se za dzabe.Ustvrari ako hocete prepucavajte se do mile volje.Ja sam dobio odgovore na moja pitanja.Skinuo WoW posle skinuo Burning crusade i Wrath of the Lich King.Igrao na nekom private serveru(i sad igram po malo)Dotu jos nisam probao, a neverujem da cu.

I molim vas bez ovoga:

(ali sumnjam da mozes sa prilozenim znanjem)

Mrzim kada jednostavno postavim pitanja i neko mi sere da mozda necu znati da skinem.Kao da ima ikakve veze WoW i Dota sa download-om?!

Imam nekoliko pitanja:

1.Koji Word of Warcraft je najpopularniji za igranje na netu?
2.Koji Word Of warcraft mi preporucujete da skinem?
3.Sta je to Dota i da li ona dolazi uz WOW?

Stvarno sam nov u ovome

Da bi igrao wow treba da kupis ili skines 3 ekspanzije , potrazi malo na netu nacices konkretan odgovor.
Dota - mapa pravljena za WC3 (Warcraft 3 )

Дај не лупетајте,ДОТА је далеко компликованија од ВоВ-а,играм ВоВ три године а доту од када је изашла и заиста је смешно поредити ове две ствари.

Дај не лупетајте,ДОТА је далеко компликованија од ВоВ-а,играм ВоВ три године а доту од када је изашла и заиста је смешно поредити ове две ствари.
ali kao sto rekoh po meni wow je za malu decu igrao sam to i stvarno je glupo kao neka kopija warcrafta i nekih mapa stvarno dosadno dota je zakon

ali kao sto rekoh po meni wow je za malu decu igrao sam to i stvarno je glupo kao neka kopija warcrafta i nekih mapa stvarno dosadno dota je zakon

Ti znas da je DOTA jedna mapa? WoW ti je svaka mapa iz WC3 i FT samo u RPG stilu. Mozda si znao mozda ne da je Blizzard napravio obadve tako da nemozes WoW da nazivas kopijom. Igram WoW, WC3, FT, i DOTU od kada znam za sebe. Nova ekspanzija za WoW je prodala 60 miliona primeraka za dan. Mnogo se vise prodaje od WC 3 i FT kao i DOTE. To su vasa misljenja ja samo kazem da je WoW mnogo popularniji od DOTE.

Back