World of Warcraft

hehe samo ti pauziraj.

Ja usao u neki guild gde sam jedini mage, drze me kao malo vode na dlanu i za mene uvek ima mesta... Naravno casual guild, picimo malo tos, malo naxx pa dokle stignemo, opremamo ljude...

Igrom slucaja jako malo imamo u raidovima druida, dkova i rougova tako da kad padne neki t7 ja rolam sa jos dvojicom max sto uopste nije lose... :D
 
pvp= player versus player (igrach protiv igracha)
pve= player versus enviroment (ubijanje ZMAJOVA... sve se svodi na: "kad zasvetli pomeri se"

a oprema se razlikuje po tome shto pvp oprema ima resilienca na sebi
 
wtf bre?! Uopshte mi to nije bio cilj jer je chovek rekao da oce da krene da igra bash ozbiljno a da je tek sad uzeo chest mi je bilo malo chudno jer ima ljudi sa full t7.5 chak i ja imam 2 dela T7a od dropa, a ne znam ni sam dal igram pvp ili pve. Josh levelujem DKa

ma opusteno...

Mislio sam da igram ozbiljno medjutim Xavius po obicaju propao server, ja sam prvo bio u guildu koji nije imao progres, sad sam tek pre nedelju dana usao u drugi guild koji raiduje naxx i tos... Medjutim i ovaj je casual...

Do sada sam ocistio Sartha 10, VoA 10 i 25, Naxx Spider Wing 10 i jos neke bosseve iz drugih...

Nisam bas zadovoljan svojim progresom ali sta da radim... A sto je najgore sad idem jos malo negde nedelju dana da skijam a posle pocinje skola tako da od mog hc raidovanja otprilike nema nista... casual 4ever :zstidljivko:
 
Sacuvao sam slicicum inace je to bilo letos :D
96763a5357.jpg

Ja sam Wujadin (tad bio dok nisam prodao heroja) :D
 

Back
Top