Quantcast

World of Warcraft

Milanche*

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.128
ja opet igram od pre par dana
vec imam 6 chara od po lvl 20-30
reko da isprobam svi
pa da se odlucim za 2-3 koji cu da izlevelujem na 90

a main strasno
znaci bila je ful opremljena falili samo 3 dela za gladijator opremu iz arene pre par meseci
a sad dmg slab svi se popeli na preko 400k

trebace mi jedno vreme da se povratim

markons82

Veoma poznat
Poruka
13.237
20.000 golda 1 mesec? Hm,da nije RaF ili nesto slicno? Mala mi je to cena,ja bih se vratio na WoW imam 24.000 golda na liku,mozes li mi reci ako je to pravi Gamecard,ko je taj sto ti prodaje,da udjem i ja u tu semu :)
Meni neka Engleskinja sa mog servera salje gamecard na mail ( poklon kao od blozzarda stigne ). Pre par dana sam pazari 3 meseca i dao malo vise para ( castio je ) pa sam poslao 70k. A kazem ti, pogledaj na ownedcore sajtu i pogledaj deo za prodaju. Nadjes nekog ko ima dosta pozitivnih ocena i stupis sa njime u kontakt.

markons82

Veoma poznat
Poruka
13.237
Ne mogu nigde da nadjem ko prodaje 30 dana,svi prodaju 60,bar koje sam pitao do sada,jel bi bio problem da nekako i ja stupim u kontakt sa tom tvojom prijateljicom? I da,na kojem ste severu i faction?
Pitacu je veceras, al nisam siguran dace hteti. Dosta je neoverljiva... Nemam pojma kako nisi nasao na tom sajtu. Pazi njim se vise isplati da salju 2 meseca jer mislim da manje kosta ( 2e recimo ) nego da ti salju jedan pa zato nailazis na 60dana. Pogledacu ja na tom sajtu kasnije pa ti javim.

Milan Če

Primećen član
Banovan
Poruka
794
smorili me boteri ...kolko ih ima strasno
a i open PvP vec duze vreme nevalja za nista
dzabe mi PvP oprema kad dodje PvE tip koji rajduje od 700k zivota i icepa me za par sekunde
a ja neam ni 490 i slaba valjda tu PvP moc

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
338
Pozdrav,

jel igra ko i dalje WoW ?

kako vam se cini Warlords of Draenor. Nisam igrao igru od wotlka jos, stim da sam nesto kratko igrao kataklizmu i mop.
Da li se vredi vracati ? Kakva je masa manje vise ? Da li se barem vredi vratiti na nekoliko meseci, skupiti barem nekakvu opremu i prodati lika (za barem neke pare :) )

Poslednja izmena:

markons82

Veoma poznat
Poruka
13.237
Pozdrav,

jel igra ko i dalje WoW ?

kako vam se cini Warlords of Draenor. Nisam igrao igru od wotlka jos, stim da sam nesto kratko igrao kataklizmu i mop.
Da li se vredi vracati ? Kakva je masa manje vise ? Da li se barem vredi vratiti na nekoliko meseci, skupiti barem nekakvu opremu i prodati lika (za barem neke pare :) )
Meni je WoD za sada OK. jedina mana je sto nema letenja u Draenor-u al jbg. Valjda ce nam retardirani majmuni konacno reci sta su odluculi. Highmaul nije bio nista specijalan raid al je ovaj novi Blackrock foundry EXTRA, jako mi se dopada kako je uradjen. Jedan od najboljih u poslednjih 5god. JA igram sa istim ljudima vec skoro 10god, u ovom guildu sto sam sada sam oko 3 godine i OK je. Puno Norvezana. Svedjana i Engleza iz naseg regiona samo ja i jedna hvratica. Lika da prodajes nije profitabilno, Kineski farmeri prodaju jake jeftino. Ja moj account sa oko 20k achievement-a, poreko 1.5mill golda mozda mogu da prodam za 3k eura ( od toga samo gold vredi preko 1500e )

Je l igrate na nekom privatnom serveru ili placate original?
Privatni su shit u poredjenu sa pravim.

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
338
Ma nisam mislio da zaradjujem sad neku paru. Igram WoW od 2005-e, tj citavih 10 god (jedan lik i dalje nosi opremu dobijenu tada :) ), pa sam kontao da je vreme da prodam acc i usput odigram WoD. Mada kao sto si rekao, recenzije su dobre, tako da izgleda vredi igrati.