World of Warcraft

RED.335:
E ljudi, jer i za strele mora da se uci vestina? I meni se cini da samo u okolini ljudske drzave (da je tako nazovem) ima naucnika, tj. nekih bica da nabijas lvls. A da... ja sam human warrior - realm. tek 15 lvl, ali polako...
Ne razumem te.....Da li mislish da li mozhesh kao warior da naucis Bow da koristish? Ljudska drzava?????? Bica za nabijanje lvl-a nema na originalu a po tvom znanju chini mi se da ga i ti nemash..Ti si human-warrior - realm???? Shta ti to znachi?
 
E sada mi recite,sta je bolje:

Da platis 4000 dinara + mesecnu preplatu od 10-15 eura + internet

ILI

Sat vremena u igraonici za 55 dinara (Baklava,to ti je u NS,igraonica Kum,original WoW)

Ipak u igraonici imas vreme,pa ne mozes sesti za comp i reci"Igracui samo 2 sata",i igras vec 5 sata :D
 
Name: Malekain
Race: Undead
Class: Warrior
Level: 53
Rank: First Sergeant
Realm : Argent Dawn
Type of Realm: Role Play


http://wow.allakhazam.com/profile.html?518277

-----------------------------------------------
Nego... Warrior moze da koristi svako oruzje osim magichnih stapica (wands). Pitanje je samo koliko efikasno moze da ga koristi..
Za sada je maksimalan nivo 60... Posle ekspanzije bice 70. Horda sa ekspanzijom dobija josh jednu rasu: Blood Elves. A alijansa verovatno pijane pande. :p
 
Kosan_Punk:
E sada mi recite,sta je bolje:

Da platis 4000 dinara + mesecnu preplatu od 10-15 eura + internet

ILI

Sat vremena u igraonici za 55 dinara (Baklava,to ti je u NS,igraonica Kum,original WoW)

Ipak u igraonici imas vreme,pa ne mozes sesti za comp i reci"Igracui samo 2 sata",i igras vec 5 sata :D
Znam za kum i za sve ali ja vishe volim da igram od kuce mada ponekad navratim i ja u kum pa igram ;) Bio bi mi velik problem da sam stalno u igraoni ovako sam kuci pa mi opushteno...
 
VisionOfDisorder:
Name: Malekain
Race: Undead
Class: Warrior
Level: 53
Rank: First Sergeant
Realm : Argent Dawn
Type of Realm: Role Play

-----------------------------------------------
Nego... Warrior moze da koristi svako oruzje osim magichnih stapica (wands). Pitanje je samo koliko efikasno moze da ga koristi..
Za sada je maksimalan nivo 60... Posle ekspanzije bice 70. Horda sa ekspanzijom dobija josh jednu rasu: Blood Elves. A alijansa verovatno pijane pande. :p
Da bash je to njesra horda ima i shamana plus dobija Blood elfove, mislim koja je blizzardova logika?
 
Svi su zayebani ako znash da igrash sa njima. Sve zavisi od tvoje specifikacije. Da li hocesh da budesh supporter u high-end instances ili da rokash u pvp. Recimo...

Priest, dve opcije. Shadow Priest = PvP Holy Priest = Support Instances/Dungeons
Warrior, Arms/Fury = Pvp, Protection = Instances/Dungeon

To su dve najzahtevnije klase za tamince. Ostale su naravno dobre, ali ne ovoliko.
Zato Warlocks i Hunters, kao hibridne rase chesto ispushe za svoje mesto u grupi.
Nego...
Shta si to ono hteo?
 
Trebao bih da koristim 2h weapon, ali sada imam neke obaveze i jednoj tamnici pa radim kao tenk.
I po mojim specifacijama, ja sam arms warrior. Ne idem uz 2x1 hand. To je fury.
A veruj mi, shit je neshto shto ratniku uvek treba. Ne zanemaruj +2000 armor.
 
Meni se desilo sledece: Sa severne polovine ostrva podjem ja preko Big Sea, ako se tako zove u Iron Forge, i da proverim da li ima nesto na dubinu, zaglavi se heroj dole i ni makac gore. I morao sam da ga izbrisem... I ajde kazi da nisam najveci baksuz. A sto kaze ovaj Djix da lazem imam 2 heroja, jedan 11 lvl a drugi je sad (mislim bio) 17 lvl, ali dzabe...
 
Baklava_NS_88:
Daj mani se tog red-a nema pojma...Nego ja opet nisam za shtit jer sam chuo da ne blokira tako chesto, ali opet nemam ja tu shta da se mesham tebi u tvoj nachin igre.

Naucniku jedan, ja pitam kad neznam za razliku od tebe. I zasta forum sluzi ako ne za to (dobro i jos neke stvari). I ja tu igricu igram pre 10-15 dana, a ja koliko vidim ti si se naucen rodio. Baklava... He!
 
RED.335:
Naucniku jedan, ja pitam kad neznam za razliku od tebe. I zasta forum sluzi ako ne za to (dobro i jos neke stvari). I ja tu igricu igram pre 10-15 dana, a ja koliko vidim ti si se naucen rodio. Baklava... He!
Ali shvati da nije isto original i pirat. I na pcetku teme sam NAGLASIO samo oni koji igraju original a ti ga ne igrash kolko ja shvatam....
 

Back
Top