Wolontiranje

Sad su poceli da prave akcije po skolama, pa se dosta ljudi prijavilo....
Inace, pre toga su imali problem jer su ostali bez velikog broja volontera.
A sto se tice Univerzijade, izgleda da ne ide sve po planu...
 
Valjda neće da rade za dž, šta li... :confused:
Uglavnom je to. Neke i razumem, bave se već nekim stvarima u slobodno vreme pa slobodnog vremena faktički i nemaju. Ali ne razumem one koji će radije da bleje ispred ulaza ili u parku sa flašom piva nego da idu da volontiraju.
dry.gif
 
Biće mesta. Ja planiram da do februara bar skiciram kad i gde idem, a oni traže 15 000 ljudi, je li? Reče mi drugarica da se ljudi slabo prijavljuju, što me je jako začudilo.

Valjda neće da rade za dž, šta li... :confused:
Смањили су на 10 000, а вероватно ће смањити на још мање... колико сам схватио има око 6500 пријављених до сада па оно... мада ценим да ће примити све који се буду пријавили јер просто биће ту неких одустајања овоно и тако то и ето... а зашто се не пријављују... па зато што су родитељи коњи, зато што је држава блесава и што НИКО не ствара свест људима да је то нешто друштвено добро, да није све у животу материјално и да ће то волонтирање заправо бити плаћено кроз ситне материјалне ствари (одело, мајце, качкети, бесплатне маркице за превоз, храна, смештај итд итд) као и друштвено-социјалне корисне ствари као што је упознавање својих вршњака, нових људи нових пријатеља итд...
onda NE smeju da odbijaju ljude koji se prijawljuju!!!
Па нико никог не одбија откуд ти то?
 
Па наравно да ће да провере свакога... неће послати некога ко једва зна и Српски да буде водич неким странцима или некога ко је положио пре 5 година и није сео никада у кола да буде возач и сл... или неког наркомана или алкоса да пусте да било шта ради... али није то толико сад строго нарочито јер нема толико људи да се пријави па да могу да бирају много ;)
 
A sto svi pominjete samo Univerzijadu??? Ja sam volonter Crvenog krsta od cetvrtog osnovne, a vodim omladinu CK Cukarica zadnjih 7 godina. Postoje i mnoge druge organizacije gde moze da se volontira.
 
Pa dobro ali oni su tamo nesh srali
kad sam ja bila na "predawanju" i rekli ka' da ce prema nashim informatiwnim listicima
wideti jesmo li mi :ok: ili :thumbdown:...

Sve ljude koje poznajem,a prijavili su se,primljeni su:D
Bas ce preko listica videti kakvi smo.Mozda jedino razlozi prijavljivanja,motivacija su bitni,ali vecina napise slicne stvari (:
 

Back
Top