Wissol megamarket (Čačak) ?

katarrina

Početnik
Poruka
27
Da li ko zna sta se desava sa ovim megamarketom ,nekada privim u Cacku.
Cula sam neke price da cu tu biti otvoren hipermarket IDEA
da li ko zna sta vise o tome i da li je to tacno?
Posebno sto me zanima ako je tacno kada ce biti otvoreno i da li ce biti otvorena nova radna mesta tu ?
 
Ovo je sve offtopic
Meni je trebala cisto informacija da li ko zna da li se otvara ili ne .Imajuci u vidu da je Konzum kupio SL Gross pa stoga je i logicno bilo ovo pitanje,kao i pitanje za nova radna mesta obzirom da je SL vec u svom megamarketu imao zaposlene

@karadagli
Ne znam za Suboticu ali ja sam jednom bila u beogradskoj IDEA hipermarketu i ona je jedna od ubedljivo najjeftinijih.


@nikolo_paganini,
Zestoko zagadjujes okolinu sa tim rasistickim baljezgarijama koji nemaju apsolutno nikakve veze sa ovom temom i jos manje sa istinom i zdravom razumom .Stvarno zalosno koliko su pojedini ljudi ograniceni
 
Не купујем у маркетима оних који су поклали на стотине хиљада Срба.Е зато има везе да знаш одакле је Идеа

Drugim rečima, nikolo ne kupuje u marketima jer tako nešto u Kraljevu ne postoji:-)

Da ima izbor, komšija nikolo bi kupovao kod Miška i tako ispao glup u društvu jer Miško dobro zarađuje na šišanju srpskih ovaca.

Da, ex Wissol pa ex SL Gross je postao Idea. Pitanje je dana kada će početi zvanično da rade u Čačku.
 

Back
Top